برگزیده های پرشین تولز

دوستان كمكم كنيد خيلي حياتي و مهم و فوري هست

ali_shadow

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان من به يك مشكل در mp3 player برخوردم تو را بخدا كمكم كنيد دوستان مشكلم اينجاست راستشو بخواي وقتي يو اس بي اين دستگاه را وصل ميكنم autorun نشان نميده اين به كنار فولدرها هم همينطور بعد يك پوشه اي ساختم با اينكه پوشه هايي كه چند ماهي ساخته بودم اون ها نمايش داده نميشود تازگيا سه تا موزيك ريختم تو يك پوشه جديد وقتي ام تري پلير را روشن ميكنم فقط سه تا آهنگو نشان ميدهر بقيشو نشان نميده !!!!
يعني پوشه هايي كه چند ماهي كه ساخته بودم و پاكشون نكرده بودم اصلا نشان نميده انگار مخفي شده
تو اين دستگاه نشان ميده ديسك خاليه حالا موندم چه خاكي به سرم بريزم من فولدرهاي سابق خودمو ميخوام چطوري ميتونم بازيابي كنم ؟ اون سه تا موزيك اضافه هم پاك كردم
من كلي وقت گذاشتم موزيك هاي جورواجور ريختم تو هر پوشه اي
جالبش اينجاست 3.81 GB هست

كمكم كنيد چكار كنم من پوشه هاي سابقمو ميخوام :(:(

ArMin_KhAn

Registered User
لایک‌ها
185
دوست عزیز ویروسی نیست ؟
با آنتی ویروس بروز ویروس کشی کنید ...
احتمالا حل میشه ، با توجه به اینکه فایل هاتون مخفی شدن !

ضمنان ، رو سیستم خودتون این ویروس کشی رو انجام ندید
و این کار رو به عهده خدمات کامپیوتری بسپرید ، چون آنتی ویروسشون همیشه بروزه

ali_shadow

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز ویروسی نیست ؟
با آنتی ویروس بروز ویروس کشی کنید ...
احتمالا حل میشه ، با توجه به اینکه فایل هاتون مخفی شدن !

ضمنان ، رو سیستم خودتون این ویروس کشی رو انجام ندید
و این کار رو به عهده خدمات کامپیوتری بسپرید ، چون آنتی ویروسشون همیشه بروزه

تمام اون موزيك هايي كه ظاهر نميشن و نمايش داده نميشوند پاك نميشنوند وقتي ويروس يابي كنيد ؟
با چه نرم افزاري ميتونم ويروس يابي كنم تا مشكل من حل بشه ؟
avira هم جواب ميده ؟
منتظر جوابت ميمونم زود بجوابيد و به دادم برسيد

ali_shadow

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راه حل شما براي رفع اين مشكل چيست ؟ ميخوام ديگه دستگاه ام تري پلير اين پيغام disk empty را نشون نده و تمام فولدرها هم نشان بده تازشم موزيك جديد بخوام بريزم ميگه پره جا براي ريختن مابقي اهنگ ها نيست !!
به كمك شما احتياج دارم

Cold398

Registered User
لایک‌ها
6
سلام

عزیزم با NOD32 (اپدیت) اسکن ویروس کن ، فقط اسکن رو روی اتوماتیک قرار نده که اگه یه موقع خواست فایل هات رو پاک کنه قبلش ازت تاییدیه بگیره .

به فولدر آپشن برو و فایل های هاید رو روی نمایش قرار بده ممکنه ویروس فایل ها رو هاید کرده باشه .

اگه با انتی ویروس مشکل اتوران حل نشد روی درایور MP3 کلیک کن به Properties برو و بعد از اون به تب Auto play و چک کن ببین اتوران روشن هست یا نه .

اگر مشکل ویروس باشه و ویروس روی فایل های اجرایی تاثیر گذاشته باشه  و ویروسیشو کرده باشه باید بیخیال فایل ها بشی .

امیدورام مشکل از ویروس باشه و با ویروس کشی حل بشه .

بعد از تمام شدن عملیات اسکن ویروس از فایل هات یه بکاپ بگیر و دستگاه رو فرمت کن .

موفق باشید .

ali_shadow

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

عزیزم با NOD32 (اپدیت) اسکن ویروس کن ، فقط اسکن رو روی اتوماتیک قرار نده که اگه یه موقع خواست فایل هات رو پاک کنه قبلش ازت تاییدیه بگیره .

به فولدر آپشن برو و فایل های هاید رو روی نمایش قرار بده ممکنه ویروس فایل ها رو هاید کرده باشه .

اگه با انتی ویروس مشکل اتوران حل نشد روی درایور MP3 کلیک کن به Properties برو و بعد از اون به تب Auto play و چک کن ببین اتوران روشن هست یا نه .

اگر مشکل ویروس باشه و ویروس روی فایل های اجرایی تاثیر گذاشته باشه  و ویروسیشو کرده باشه باید بیخیال فایل ها بشی .

امیدورام مشکل از ویروس باشه و با ویروس کشی حل بشه .

بعد از تمام شدن عملیات اسکن ویروس از فایل هات یه بکاپ بگیر و دستگاه رو فرمت کن .

موفق باشید .

ممنونم از كمكت ميگم همين نود32 دارم نصب ميكنم پسوند msi داره چي هستش ؟

ali_shadow

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشيد عزيزم سوال ميپرسم الان دارم اسكن ميكنم فايل با شماره فلاني chk نشان ميده اسكن ميكنه و تمام اون فولدرهايي كه مخفي شده اسكن نميكنه چكار بايد بكنم ؟

Cold398

Registered User
لایک‌ها
6
ببخشيد عزيزم سوال ميپرسم الان دارم اسكن ميكنم فايل با شماره فلاني chk نشان ميده اسكن ميكنه و تمام اون فولدرهايي كه مخفي شده اسكن نميكنه چكار بايد بكنم ؟

فولدر ها رو از حالت هاید خارج کن و جدا جدا اسکنشون کن

اگر مطمئنی که ویروس نداری و فایل ها الوده نیستن ، ازشون بکاپ بگیر و MP3 رو فرمت کن .

ali_shadow

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فولدر ها رو از حالت هاید خارج کن و جدا جدا اسکنشون کن

اگر مطمئنی که ویروس نداری و فایل ها الوده نیستن ، ازشون بکاپ بگیر و MP3 رو فرمت کن .

قولدرهاي هايد هم از حالت مخفي خارج كردم ولي كامپيوتر نشان نميده كه بخوام اسكنشون كنم :(

بهترين نرم افزاري كه ميشناسي براي بازيابي پوشه ها چيست ؟

منظورت كه ام پري تري را فرمت كن را نگرفتم ميشه در اين مورد توضيح بدي ؟

بالا