برگزیده های پرشین تولز

دوست داشتید تو زندگی جای کی باشید؟؟؟

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142
اخي از خداوند منان خواستارم هر چه زودتر خوب بشي

:D:D:D:D:D:D:D

واسه تو هم که عاشق این یارو شاهرخه شدی هم همینطور قحط ادم بود ؟؟؟؟؟؟؟

برو نیکول کیجی مارلون براندو

یکی که تاثیر گذار باشه نه این ادمای درپیتی رقاص بی همه چیز توپم پر شد از این حرفت حالتو میگیرم:blink:

srk_rani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
واسه تو هم که عاشق این یارو شاهرخه شدی هم همینطور قحط ادم بود ؟؟؟؟؟؟؟

برو نیکول کیجی مارلون براندو

یکی که تاثیر گذار باشه نه این ادمای درپیتی رقاص بی همه چیز توپم پر شد از این حرفت حالتو میگیرم:blink:

دوست عزيز جوابت رو نمي دم هر چي هم مي خواي حساب كن بگو كم اوردم ولي برام مهم نيست

حرفاي ما نشون دهنده شخصيت ماست . من شخصيت دارم به علايق ديگرون احترام مي زارم در ضمن بهتره بدوني شاه يكي از ده مرد محبوب جهانه بعدشم اون سكسي ترين مرد اسيا شناخته شده:):):)

حالا هر چي خواستي بگو
اينبار از خداوند منان خواستارم بهت ادب وشخصيت عطا كنه

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142
دوست عزيز جوابت رو نمي دم هر چي هم مي خواي حساب كن بگو كم اوردم ولي برام مهم نيست

حرفاي ما نشون دهنده شخصيت ماست . من شخصيت دارم به علايق ديگرون احترام مي زارم در ضمن بهتره بدوني شاه يكي از ده مرد محبوب جهانه بعدشم اون سكسي ترين مرد اسيا شناخته شده:):):)

حالا هر چي خواستي بگو
اينبار از خداوند منان خواستارم بهت ادب وشخصيت عطا كنه

عزیز دل نمیگیری چه خبره وقتی ادمایی مثل تو ملاک شخصیتشون سکسی بودن فرده و این که جز ده مرد مشهور جهان دیگه این من هستم که باید بگم حرفی ندارم برای گفتن

من برای علایق دیگران ارزش قایلم ولی ببین بد نیست به کسی که علایق منفی داره جهشی بدی تا بسمت علایق مثبت بره نه اینکه همچنان ملاکش تو انتخاب الگو............ حقا که باید سکوت کنم ولی کمی فکر کن :happy:

srk_rani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
احترام به ديگرون رو تو پست قبليت ديدم

در ضمن شما برو يه كوچو لو در مورد شاهرخ من اطلاعات جمع كن تا بفهمي شاه چه ادميه در ضمن انقدر سطح دركت پايينه كه نمي دوني اين سكسي با سكسي كه مد نظر شماست خيلي فرق داره اين سكسي يعني جذاب محبوب دوست داشتني متوجه شدي

يه چيزه ديگه شما همون بهتر حرفي واسه گفتن نداشته باشي بهتر بود از اول خودت رو قاطي نمي كردي وهمين سكوت رو پيش مي گرفتي من با يه حرف عاشق شاهرخ نشدم كه با يه حرف امثال تو بخوام عشقم رو بزارم كنار برات متاسفم وهمچنان از خداوند منان همون دعاي قبلي رو به اضافه دادن شعور و فهم ودرك خواستارممممممممممممممم

راستي چشاتو باز كن بين محبوب ومشهور فرق زيادي هست عزيز جون جورج بوش هم مشهوره اما محبوب نيست ومنفور پس مي بيني دركت پايينههههههههه

شاه من محبوب نه مشهوررررررر

4ng3l

Registered User
لایک‌ها
1
عزیز دل نمیگیری چه خبره وقتی ادمایی مثل تو ملاک شخصیتشون سکسی بودن فرده و این که جز ده مرد مشهور جهان دیگه این من هستم که باید بگم حرفی ندارم برای گفتن

من برای علایق دیگران ارزش قایلم ولی ببین بد نیست به کسی که علایق منفی داره جهشی بدی تا بسمت علایق مثبت بره نه اینکه همچنان ملاکش تو انتخاب الگو............ حقا که باید سکوت کنم ولی کمی فکر کن

در ضمن شما برو يه كوچو لو در مورد شاهرخ من اطلاعات جمع كن تا بفهمي شاه چه ادميه در ضمن انقدر سطح دركت پايينه كه نمي دوني اين سكسي با سكسي كه مد نظر شماست خيلي فرق داره اين سكسي يعني جذاب محبوب دوست داشتني متوجه شدي

يه چيزه ديگه شما همون بهتر حرفي واسه گفتن نداشته باشي بهتر بود از اول خودت رو قاطي نمي كردي وهمين سكوت رو پيش مي گرفتي من با يه حرف عاشق شاهرخ نشدم كه با يه حرف امثال تو بخوام عشقم رو بزارم كنار برات متاسفم وهمچنان از خداوند منان همون دعاي قبلي رو به اضافه دادن شعور و فهم ودرك خواستارممممممممممممممم

راستي چشاتو باز كن بين محبوب ومشهور فرق زيادي هست عزيز جون جورج بوش هم مشهوره اما محبوب نيست ومنفور پس مي بيني دركت پايينههههههههه

wow
calm down
بابا چه خبره هر کی یه نظری داره دیگه چرا میپرین به هم ؟
12.gif

EAsasha

Registered User
لایک‌ها
2

ماله شماست؟!!

بعد این شاه یعنی چی؟!

این بازیگرای بالیوودی دیگه ارزش جنگ دعوا ندارن که!
البته من بشخصه از فیلم سازی و بازیگری سلمان خان خوشم میاد اما نه الگومه نه روش تعصب دارم

و تو زندگیم نیمیخام جای کسی باشم
چون همه جای خودشونن واسه همه تو این دنیا جا هست فقط لازم هر کسی جاشو پیدا کنه
پس نیازی نیس که جای کس دیگری باشم چون این امری محاله
پس بجث راجع به امری محال آب در هاون کوبیدنه

بازم پس سعی کنیم جای خودمونو پیدا کنیم .

patrisnet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
جاي اميد كردستاني

7seas

Registered User
لایک‌ها
1
جای خودم.با رویا که نمیشه زندگی کرد.ا:p:p:D:D

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142

تو اونقدر سطح درکت پایینه یا من

تو خود بخود داری مسئله سکسی بودن رو ربطش میدی به چیز دیگه من که چیزی نگفتم تو خودت نظریه قلبیت که همین جذابیت رو گفتی الان
من از اول نظرم همین بود بعدشم من گفتم فعلا حرفی برا گفتن ندارم الان که دارم بنی بشر عوض میشه دیگه

ظمنا برو از خداوند منان بخواه یه عقل و هوش درستی بهت بده که چشات باز بشه بتونه راه ببینی تا به بیراهه نیفتی نه اینکه برا اظافه شدن فهم و درک دیگران ازش طلب بخشش کنی
:hmm:

7seas

Registered User
لایک‌ها
1
بابا نابغه این یک مثالههههههه
167.gif

بابا نابغه ها به جای اینکه فکر کنید جای کی باشید فکر کنید چه جوری میشه پول بیشتر درآورد :rolleyes: تو بگو چه جوری پول بیشتر درآورد جای هرکی بگی من قبول می کنم باشم :p:lol:

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142
تو حال حاظر دوس دارم الپاچینو باشم

بالا