برگزیده های پرشین تولز

دو تا سوال (راهنمايي كنيد

hooman khasari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوباره
دوستان دو تا سوال داشتم
اول اينكه نرم افزاري ميخوام كه پسوند AMR رو تو پاكت پي سي نشون بده
دوم اينكه جديدا وقتي ميخوام بلوتوث دستگامو روشن كنم اخطار مياد و ميگه شما اول بايد flights mode رو خاموش كنيد
راهنمايي بفرماييد اصلا اين flights mode چيه و از كجا ميتونم خاموشش كنم
ممنون

Pda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از hooman khasari :
سلام دوباره
دوستان دو تا سوال داشتم
اول اينكه نرم افزاري ميخوام كه پسوند AMR رو تو پاكت پي سي نشون بده
دوم اينكه جديدا وقتي ميخوام بلوتوث دستگامو روشن كنم اخطار مياد و ميگه شما اول بايد flights mode رو خاموش كنيد
راهنمايي بفرماييد اصلا اين flights mode چيه و از كجا ميتونم خاموشش كنم
ممنون
خب ! براي شنيدن فايل هاي AMR از TCPMP استفاده كنيد . نرم افزار پخش صدا و تصوير كه هم AMR پخش مي كنه و هم فايلهاي مبتني بر پسوند AMR مثل 3gp كه كدك صداش AMR هست رو مي تونه پخش كنه . اين نرم افزار با اينكه مجانيه ، اما امسال بهترين نرم افزار در بخش Multimedia - Video از مجله PocketPC Magazine شد .

من البته PocketPC PE ندارم كه بدونم چجوري ميشه اون رو خاموش كرد ولي تا اونجايي كه اطلاع دارم ، Flights Mode حالتي هستش كه به كاربر اجازه ميده ، از دستگاه ، جاهايي كه ممكنه امواج موبايل باعث خراب شدن اونجاها يا خلل بشه ، همچنان استفاده كرد . فرض كنيد توي هواپيما هستيد . امواج موبايل ، مخرب هستند براي دستگاههاي داخل هواپيما . اما شما همچنان مي خواهيد از ديگر امكانات دستگاهتون استفاده كنيد . كتاب بخونيد . موسيقي گوش كنيد و ....
كاري كه مي كنيد اينه كه Flights Mode رو فعال مي كنيد . ديگه اون امواج دستگاه كه به تلفن همراه مربوط هستند ، فرستاده نميشه و شما مي تونيد از دستگاه همچنان استفاده كنيد . فقط من موندم كه اگر flights Mode روشنه چجوري مي تونيد با موبايل حرف بزنيد ؟

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
به نقل از Pda :
فقط من موندم كه اگر flights Mode روشنه چجوري مي تونيد با موبايل حرف بزنيد ؟

اره واقعا عجیبه!!:wacko:

بالا