خرید بک لینک

فروش دو فروند کارت گرافیک RX VEGA 64 Liquid cooled Edition آکبند - قیمت ویژه

شروع موضوع توسط Mehran.shabani ‏17 دسامبر 2018 در انجمن خرید و فروش سخت افزار کامپیوتر و ماشین های اداری

1. Mehran.shabani

Mehran.shabani Registered User

درود

همانطور که از عنوان تایپیک مشخصه دو فروند هیولای سرخ AMD Radeon RX VEGA 64 Liquid Cooled بصورت آکبند برای فروش موجود اند
    لینک محصول: http://www.xfxforce.com/en-us/produ...hbm2-8gb-3xdp-hdmi-liquid-cooled-rx-vegmxwfxw

کارت ها از دوبی خریداری شده اند پس گارانتی داخل ندارند

کارت ها توسط گمرک باز شده اند ولی هرگز رو سیستم بسته نشده اند و حتی یک ثانیه هم کار نکرده اند ... (به خاطر بی احتیاطی مامور بی وژدان گمرک اون کاغذ نازکها که دور کارتن هاست و مشخصات کارتها را نوشته پاره شدن که تو عکس ها کاملا مشخصه)

قیمت هر کارت 7 میلیون تومان
    با توجه به این که قیمت کارت های vega 64 معمولی در بازار داخلی در حال حاظر بالای 7 میلیون تومان قیمت دارند (قیمت جهانی نسخه لیکوئید 100 دلار گرانتر از نسخه های معمولیه) قیمت کارت ها کاملا منصفانه است.
    اصفهان تحویل حظوری، سایر شهر ها اول واریز بعد ارسال و هزینه ارسال بر عهده خریدار محترم

تصاویر:
    vega64box.jpg vega64boxes.jpg vega64openb.jpg

vampirekain, kaveevel, shahabaa و 5 کاربر دیگر از این نوشته تشکر کرده اند.
  2. بازدیدیار - افزایش بازدید سایت و سیگنال های برندخرید بک لینک
  3. g_h_a_p_naya

g_h_a_p_naya کاربر تازه وارد

متاسفانه ماموران دولتی شدن شاهزاده.
    امروز به عنوان شاکی رفتم دادگستری دنبال پروندم یارو منشی بازپرسی گفت درست وایستا. گفتم امیری یا پادشاه که میخوای خبردار وایستم واست. ادم حسابش نکردم و مستقیم رفتم پیش باز پرس.
    گمرک جایی هست که ارزیاب ها موقع مرخصی شیفتشون رو میفروشن. ببین چقدر بده عمق قضیه. چون از هر شیفتشون پول یک ماهشون رو زیر میزی از ملت میچاپن

vaheava, Tragzes, sinakian و 8 کاربر دیگر از این نوشته تشکر کرده اند.
عسل طبیعی و گرده گل ایرانیخدمات پی پال، وسترن یونیون