برگزیده های پرشین تولز

ديدن ايميل ياهو با نرم افزار هايی مثل اوتلوک (Outlook)

Hitler

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
(توجه : اين کاملترين مقاله در مورد ياهو پاپس است)
از وقتی که یاهو سرویس POP3 شو بسته و در اصل پولکی شده من احساس می کردم وقتم برای چک کردن ایمیل خیلی تلف می شه چون بقیه ایمیل هامو با Outlook به طور خودکار می گیرم و بعد سر فرصت می خونمشون.
می خواستم یه برنامه بنویسم که ایمیل های یاهو رو از روی لینک ها شناسایی کنه و بگیره ، اما چند وقت پیش درباره ی YahooPOPS یه چیزایی شنیدم و وقتی تحقیق کردم فهمیدم همون چیزیه که می خواستم. اینم لينکش :

از اينجا دانلود ميشه : yahooPops ( آخرين ورژن)
حجم : 1.۱۳ Mb سبکه تقريبا​

YahooPOPS نرم افزاریه که به شما اجازه می ده ایمیل های یاهو رو روی کامپیوتر خودتون دریافت کنین. در واقع این برنامه یه شبیه ساز POP3 برای آوتلوکه. چک کردن ایمیل با آوتلوک چند تا مزیت داره مهم تریناش ایناس:
1. دیگه مجبور نیستین تبلیغای یاهو و ... رو تحمل کنین.
2.هر وقت دلتون بخواد ایمیلتونو می خونین حتی اگه disconnect باشین.
3.مدیریت و دسته بندی نامه ها راحت تر و سریع تر میشه. ( چون نامه ها روی هاردتونه)
4.فرصت بیشتری برای خوندن و جواب دادن به بعضی ایمیلا دارین.

طبق چيزايی که گفتم yahooPops يک برنامه ی شبيه ساز هستش به اين معنی که با کارکردن روی پروتکل Http طوری با سايت ياهو ارتباط برقرار می کنه که از ديدگاه سايت ياهو انگار يک کاربر با مرورگر اينترنت اکسپلورر به سايت وصل شده و داره ايميل تحت وب خودشو چک می کنه. و از طرف ديگه , "ياهو پاپس" ايميل های دريافت شده از ياهو رو در قالب پروتکل pop3 به آوتلوک (يا هر نرم افزار ميل کلاينت ديگه) تحويل ميده و به اين ترتيب شما می تونين ايميل های ياهو رو روی کامپيوتر خودتون دريافت کنين. خب ديگه بيشتر از اين حاشيه نمی رم و ميرم سر اصل مطلب :

نحوه تنظيم ياهو پاپس :
۱.بعد از نصب ياهو پاپس و اجرای اون, روی آيکون برنامه در کنار ساعت سيستم دوبار کليک کنين تا پنجره Configure yahooPops باز بشه.
۲.گزينه Advance perefrences را باز کرده و Network رو انتخاب کنين. حالا گزينه Enable smtp رو فعال کنين.
نحوه تنظيم آوتلوک اکسپرس :
۱. از منوی Tools مورد Accounts رو انتخاب کنين.
۲.به قسمت Mail بريد و دکمه Add-->> mail account رو بزنيد.
۳.نام و نام خانوادگی رو وارد کنيد و Next بزنيد. (توجه کنين اين نام در تمام نامه های ارسالی نمايش داده ميشه.)
۴.ايميلی رو که می خواين به عنوان آدرس شما نمايش داده بشه تایپ کنين . ([email protected])
۵. در هر دو کادر Incoming و Outgoing اين آدرسو بنويسيد : localhost .
6.مرحله ی بعدی هم معلومه User و Pass ياهو رو تايپ کنيد.

تمومه
حالا هر دو برنامه رو بايد باز کنيد تا آماده ی کار بشيد
اميدوارم لذت ببريد .

thomson762

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
ممنون از لینک
لینک مشگل داره
سایت down هست!
اگر برنامه ای پیدا کردین که تونست با opera ok باشه
به من یه خبر بدین :)
ممنون

athar

Registered User
لایک‌ها
8
بهترین کار گرفتن ایمیل از yahoo.co.uk هست. البته نمیدونم الان جواب میده یا نه. اما اون موقع ها میداد.

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
من كار ميكنم ولي سرعتش خيلي پائينه.

athar

Registered User
لایک‌ها
8
اگه کار میکنه پس خیلی عالی هست. بهتره همه دانلودش کنن.

بالا