برگزیده های پرشین تولز

دي وي دي آخرين تانگو در پاريس با زير نويس فارسي

Archive film

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان

اول بگم كه خيلي بخش جالبي هست.كار خوبي كرديد.
پس از كلي فعالييت و كار بالاخره دي وي دي اخرين تانگو در پاريس با زير نويس فارسي با بازي درخشان مارلون براندو آماده شد. اين فيلم در زمان قبل از انقلاب در ايران دوبله شده بود و در سينماها به نمايش در آمده بود ولي متاسفانه براي جلوگيري از پخش اون بعد از اكران تمام نسخه هاي دوبله شده را آتش زدنند. ولي دوستان و همكاران ما با تلاش و زحمت زياد تولنستند اين فيلم را با كيفيتي بسيار بالا از تمام جهات زير نويس و آماده كنند.دوستاني كه مايل به خريد اين فيلم هستند مي توانند با ايميل زير مكاتبه كنند.التبه قيمت فيلم به خاطر كار زيادي كه برده 4000 تومان است.( بدون احتساب هزينه پست به شهرهاي مختلف).طرز خريد واريز پول به حساب.

[email protected]

شاهكارهاي سينمايي از فيلمهاي كلاسيك در حال آماده سازي هستند كه با ديدن اين فيلم با زيرنويس فارسي حتما لذت خواهيد برد.

[email protected]

Archive film

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فيلمهايي كه در آينده خيلي نزذيك آماده خواهند شد تماما از بهرترين فيلمهاي دنياي كلاسيك هستند. وهمه به صورت دي وي دي

iycs_b

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این فیلم قبلا زیرنویس شده و تمام فروشندگان dvd آنرا دارند

Archive film

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من كه خودم هر چي گشته بودم توي ليست كسي اين فيلم را با زير نويس نديدم ولي اگر هم باشه نحوه ترجمه فيلم خيلي مهمه.مهم تر از همه اين كه زبان خود فيلم فرانسوي هست.

بالا