برگزیده های پرشین تولز

دی جی مریم!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از mehrdad1355 :
بامداد : روزنامه جمهوری اسلامی دستور برخورد با دی جی مریم را صادر کرد. این روزنامه در ستون جهت اطلاع خود آورده است:سي دي و نوار ويدئوئي كنسرتهاي زنان كه به بهانه ميلاد حضرت زهرا(س ) در تهران برگزار شد و مخالفت گروهي از اقشار مردم , محافل مذهبي , نمايندگان مجلس و مطبوعات را بدنبال داشت , به صورت غيرمجاز و در سطح وسيع به بازار آمد. اين كنسرت هاي پاپ و تكنو كه شامل تك خواني و رقص زنان مي باشد هرچند كه در جمع زنان به اجرا درآمده , لكن هم اكنون در سطح وسيعي تكثير و توزيع شده و چند شبكه ماهواره اي فارسي زبان خارج از كشور نيز آنرا پوشش مي دهند. مهمترين اين كنسرت ها مربوط به زني با نام مستعار « دي جي مريم » است كه سي دي ضبط شده اش در استوديو نيز اخيرابه بازار آمده است . وزارت ارشاد هيچ واكنشي در قبال ضبط , تكثير و توزيع اين سي دي از خود نشان نداده است . قوه قضائيه و نيروي انتظامي موظف به برخورد با بانيان اين برنامه ها و عوامل تهيه و توزيع سي دي تكخواني زنان هستند.
حالا طرف به گه خوردن می افته که من نبودم!!:) :) :) :)

eblis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از black_jack_of_black_city :
ابليس جون داداش ميومدي 3 هفته ديگه اين خبر رو ميذاشتي

خواب موندي
سلام دوست عزيز
=============
اين پست مال روز10-09-2004 05:50 AM
( روز شنبه يك روز بعد از پخش برنامه BBC در روز جمعه(با نام روز هفتم است))
خوب است كه بالاي هر ارسال تاريخ و ساعت مي زنه( اگه تاريخ وساعت پرشين تولز مثل بقيه چيزاش درست باشه)
هر پستي راكه مي خوانيد دليل نميشه كه همان لحظه نوشته شده باشد
==========================
:lol: :D :) :lol:
=====================
موفق و پيروز باشيد
ابليس

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
خارج از کشور هم خبرها برعکس بوده و تهمتهای از نوع ايرانيان خارج از کشور بهش زدن. ديگه لازم شد که دوباره با محشر ارتباط برقرار کنيم و ببينيم که بعد از اين سه هقته چقدر اعصابش خورد شده .

محشر : سلام می کنم به تمام بچه های بی بی سی و همه شنوندگان روزهفتم بی بی سی.

بهزاد : توی اين چند هفته که از پخش اولين مصاحبه ما با تو می گذره، خيلی حرف ها و شايعات شنيديم داشتم و همين طور نظر های مختلف که DJ Maryam ، محشر نيست و محشر که شما ميگين يکی ديگه است و DJ Maryam الان در زندانه!!! تو چه احساسی نسبت به اين شايعات داری؟

محشر: چون خود مردم اين شايعات رو زياد کردن نمی خوان قبول کنن که اسم اصلی من محشره.باز هم می خوان شايعات رو بيشتر جلوه بدن.

برای همين من باز خودم ميگم... من محشر هستم ... محشر فرزند زمين، پدرم خورشيد، مادرم زمين، برادرم آتش، خواهرم آب. محشر DJ رو خود همين افرادی که شايعه درست کردن آوردن و سعی می کنن بين مردم همون DJ Maryam رو بگنجونن.

سوالات و حرفهای خيلی زيادی هست. روزنامه ها و حتی شبکه های خارجی سعی کردن تو رو يک جور مسئله سياسی جلوه بدن!

اينها يک سری از شبکه های خارجی فارسی زبان هستن که تلاش کردن مولودی خونی های من و اجرای کنسرت های بانوان رو که برای خيريه بوده، غيراخلاقی و يا سياسی نشون بدن و خيلی ها رو وادار به عکس العمل کنن.

در صورتی که من اعلام می کنم، هيچ کس به زور من رو وادار به خوندن و يا نخوندن نکرده.
حتی برای بازی در فيلم و کليپ و تبليغات تلويزيون به من پيشنهادات زيادی شده، ولی من به ميل خودم همه اونها رو رد کردم.

من خودم حتی خبر دارم که ويدئوهايی ساختن که توی اونها تو نيستی ولی آهنگ تو روی اون ويدئو هست! اين باز به شايعات بيشتر دامن زده که محشر توی اين ويدئو ها داره می رقصه و آهنگ ميخونه. اين ويدئوها رو خودت هم ديدی؟

به گوشم رسيده، ولی نديدم. رقصی که من در زمان خوندن انجام می دهم، رقص مبتذل نيست. يک رقص سماعی و آسمانی هست. به اين معنی که يکی از دستهايم رو به طرف آسمان می گيرم و از خدا طلب امنيت و سلامتی و سعادت برای بشر می کنم و با دست ديگه به سوی زمين اشاره می کنم که اون رو به زمين و فرزند زمين می دهم. در اين رقص من حالت يک سالک رو دارم.

من حتی يک CD و يا نوار نساختم و نفروختم. اما همون طور که قبلاً گفتم، در کنسرت بانوان با روش های مختلف مثل استفاده از ضبط مخصوص، کارهای من رو به سرقت بردن و من هرگز از اين عمل راضی نبودم. اگر کارهای من رو افراد حرفه ای موسيقی گوش کنن، می فهمن که موسيقی من اغتشاش داره و خامه.

محشر جان خودت توی مصاحبه قبلی با روزهفتم بی بی سی، گفتی که آهنگ هات به سرقت رفته. ولی بعضی از شايعات ميگه که شما خودتون اين ها رو بيرون دادين!

بله. شايعه هست. چون من خودم اصلاً دوست نداشتم که آهنگ هام رو آقايون گوش کنن! چون من هنوز اعتقاداتم رو از دست ندادم و خدا رو شکر فکر نکنم هيچ وقت از دست بدم.

من اين آهنگ ها رو برای کنسرت بانوان خوندم و همه اونها هم به نفع خيريه بوده. من برای اجرای اين کنسرت ها حتی يک ريال هم نگرفتم! اگر من دنبال شهرت بودم و اگر خودم اين آلبوم رو پخش کرده بودم، حتماً اون رو به اسم خودم پخش می کردم! من که محشر باشم نه به شهرت رسيدم و نه به پول!

برامون ميتونی از گروه هنری که آهنگها رو ساخته و اجرا کردن بگی ؟

يک گروه موسيقی هست به اسم فرزند زمين . اين گروه متعلق به مرکز اسطوره شناسی "فرزند زمين" هستش که بنيان گزارش پدرمه. در اين مرکز ما هفت هنر رو پوشش می ديم ، يکی از اونها موسيقی پاپه که من خواننده اش هستم.

توی بعضی از عکسهات يک مجسمه دستت گرفتی. جريان اين مجسمه چيه؟

توی همه کنسرت هايی که اجرا می کنم اين مجسمه يا عروسک رو دستم می گيرم.
مجسمه از روی يک مجسمه باستانی تمدن ايلام الهام گرفته شده. مجسمه يک انسانه که دو ستون رو به دست گرفته. من اونو دستم می گيرم چون يک دنيا معنی داره.

پس هدف شما از اين موسيقی يک کار فرهنگی بوده؟

بله. دقيقاً فرهنگی بوده. اينجا هم شاهنامه خونی هست، هم کلاسيک و هم سنتی.

حالا سوالی که پيش مياد اينه که مثلاً آهنگ "دختر شاه پريون" يا به قول خودت "يه يه يه" چه جنبه فرهنگی ای داره؟

ما دوست داريم توی فرهنگ کشورمون حرکت باشه. وقتی که جوون هامون به حرکت در بيان، کشورمون رو به پيشرفت ميره. چون پدرانمون همه سعی کردند به ما بگن که وقتی حرکت باشه، پيشرفت هست. آهنگ من هم چون ريتم تندی داره، يک نوع حرکت ايجاد می کنه.

يک مورد ديگه مخصوصاً برای ايرانی های خارج از کشور پوشش تو هست که توی عکس ها می بينن. می پرسن چرا برای موسيقی مدرن از پوشش اسلامی استفاده شده؟

من از کوچکی توی يک خانواده مذهبی بزرگ شدم و فکر نکنم چون آهنگم ريتم تندی داره بايد حجاب من فرق بکنه! کسی من رو وادار به استفاده از مقنعه نکرده. بلکه خودم دوست دارم. من توی مدرسه هم که بودم هميشه قرآن رو اجرا می کردم و "يا زهرا" می گفتم.

تو آلبومت رو به وزارت ارشاد ايران داده بودی، گويا اميدواری که به آلبوم جواز بدن؟

مجوزی که ما از ارشاد می گيريم برای کنسرت بانوان هست نه برای پخش آلبوم.

توی اين چند هفته در بعضی از روزنامه ها برخوردهای خشنی هم شده که DJ Maryam چه کسی هست و ... اينها نگرانت نکرده؟

نه چون کارهايم دزديده شده هيج نگرانی ندارم. چون من خودم به خواست خودم اين آهنگ ها رو بيرون ندادم و هنوز هم ناراضی هستم.

با آهنگ های جديدی که درست می کنی چيکار می کنی؟

برای اين آهنگ ها هم، راه قانونی اونها رو در وزارت ارشاد طی می کنم که بتونم بعد کنسرت هايی برای بانوان و به نفع خيريه بگذارم. فقط هم من نبودم که آلبوم دادم. بيشتر از ۱۰۰ تا کنسرت توسط خانم ها درخواست شده که توی ايران برای بانوان اجرا کردن.

خيلی از اين افراد که توی ايران برنامه اجرا کردن خارج از کشور حتی بدون روسری بودن و هيچ مشکلی هم نداشتن و باز هم تونستن در ايران کنسرت بگذارن. زن در ايران در حوزه فرهنگی آزادی خودش رو داره.

دوتا از کارهای جديدت به نام های "دزد دريايی " که برای سارق آهنگ هات خوندی و "مترسک"، که لطف کردی و برای ما فرستادی که ما پخش هم کرديم. چند تا کار جديد ديگه داری؟

دو سه تا آهنگ ديگه هم ساختيم که برای بعد از ماه مبارک رمضان توی کنسرت بانوان به نفع خيريه اجرا کنم.

فقط من يک نکته مهم رو بگم که من هيچ CD و نواری بيرون ندادم و حتی يک CD يا نوار نفروختم و همون طور که قبلاً هم گفتم در کنسرتی که برای بانوان اجرا کردم، آهنگ های من رو به سرقت بردن و هرگز هم من از اين عمل راضی نيستم. کسانی که برای من شايعه به وجود آوردن، بترسن از روزی که اين "يا زهرا" رو با گريه بگن!

سپاس محشر. داستان تو در سايت ما بيشترين بيننده رو داشته و ما به رکوردی بيش از دويست هزار خواننده و بيننده در هفته رسيديم! اين نشون ميده که چقدر مردم طرفدارت هستند.

من هم از بهزاد و بچه های بی بی سی و همه شنونده ها و خواننده های اين برنامه تشکر می کنم. قربان شما. يا زهرا ...

سايت محشر : www.mahsharmusic.com

20041029161622mahshar2.jpg

20041029161556mahshar1.jpg

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42

nendoke

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
این بیشتر صداش به اربده گودزیلا شبیه . ( با این قیافش .)
اون ور دستاش هم فک کنم اصلا تا حالا از این ارگای اسباب باز هم نداشتن.

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
با این مصاحبه ی جدیدش معلوم شد که داره خالی میبنده زنیکه! به جون خودم فقط یه بار مصاحبه ی جدید رو بخونید خیلی تابلوه!

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
به نقل از fotocopy :
:D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:
خيلي توپ بود!
-----------
در ضمن محشر خانم چه باسن :wacko: :blink: شايان ذكري دارن!!
20041029161622mahshar2.jpg

alpha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از SherlockHolmes :
:D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:
خيلي توپ بود!
-----------
در ضمن محشر خانم چه باسن :wacko: :blink: شايان ذكري دارن!!

واقعا كه شرلوك هلمزي . به نكته اي اشاره كردي كه معلوم مي كنه چقدر نكته سنجي !!!!!

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
چاكرتيم!!
آخه خانم در عين مذهبي بودن!!توي اون عكس كمال سعي شون رو براي نشون دادن باسنشون به خرج داده بودند!!
فهميدنش استعداد زيادي نميخواست!! :D :D

Queen_of_hearts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
يعنى اين عكسها تو مصاحبه دوم گرفته شده ؟! يا ماله مصاحبه اوله ؟!!؟!

Queen_of_hearts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
بعد اون سايتش هستاااا .. ؟!! تو اون چرا لباسش با مصاحبه هاش يكيه ؟؟!؟!! نداره ديگه ؟!!

Queen_of_hearts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
آها يه چى ديگه !! ائاعاى مسلمونش مى شه .. !! تيپش خيلى اين مسئله رو توپيح مى ده !!! بعد مدل ابروهاش هم ايراد داره !! من كه دخترم مى فهمم !! :D هر دخترى ابروهاشو اينجورى بر نمى داره مخصوصا با اون سنى كه اييين مثلا داره !!

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
تيپش خيلى اين مسئله رو توپيح مى ده !!!
جون شرلوك نفهميدم چي ميگي!!!!!
ولي به نظر منم اين دختره همونيه كه فتو كپيبا بهترين روش گفت!! :D :D :D

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
"ائاعاى" درست نيست بلكه "ادعاي" درست است!
"مسلمونش" درست نيست بلكه "مسلمونيش" درسته!
"آها يه چى ديگه !!" درست نيست "حالا يه چيز ديگه !!" درسته!
"بعد اون سايتش هستاااا .. ؟!! "درست نيست نميدونم چي درسته!! :D
"بعد مدل ابروهاش هم ايراد داره !! " درست نيست بلكه "مدل ابروهاش هم مورد داره"درسته!!
"تو اون چرا لباسش با مصاحبه هاش يكيه ؟؟!؟!!" درست نيست بلكه "چرا لباساش همه جا يه جوره!!!؟؟؟!!" درسته!
6 غلط نمرت ميشه 14
:D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
ايول قلت دصتوري گرفتن عجب حالي ميده ها!!!

Queen_of_hearts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
حالا يه چيزه ديگه !! ;) دير گفتى !! حالا كه حوصله ات سر رفت مى گى ؟!؟!

shifte shab

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از SherlockHolmes :
"ائاعاى" درست نيست بلكه "ادعاي" درست است!
"مسلمونش" درست نيست بلكه "مسلمونيش" درسته!
"آها يه چى ديگه !!" درست نيست "حالا يه چيز ديگه !!" درسته!
"بعد اون سايتش هستاااا .. ؟!! "درست نيست نميدونم چي درسته!! :D
"بعد مدل ابروهاش هم ايراد داره !! " درست نيست بلكه "مدل ابروهاش هم مورد داره"درسته!!
"تو اون چرا لباسش با مصاحبه هاش يكيه ؟؟!؟!!" درست نيست بلكه "چرا لباساش همه جا يه جوره!!!؟؟؟!!" درسته!
6 غلط نمرت ميشه 14
:D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
ايول قلت دصتوري گرفتن عجب حالي ميده ها!!!

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:
"قلت " درست نيست بلكه " غلت " درسته!
" دصتوري" درست نيست بلكه " دستوري" درسته!
شرلووووووووووووك خيلي با حالي :D :D

بالا