برگزیده های پرشین تولز

راحت ترین کشور انگلیسی زبان برای گرفتن اقامت ؟ ....

jowshany

Registered User
لایک‌ها
270
مالزی فکر کنم بهترین گزینه باشه .

Adin

Registered User
لایک‌ها
769
مالزي برو .. حداقل هم وطنات هم زيادن .. احساس غربت نداري

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
مالزی بری از زندگی پشیمون میشین انقدر داغونه!
کسایی مه واسه تفریح میرن خوبه اما وقتی میری واسه زندگی یه ماه میمونی میبینی.....

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
300هزار برای اقامت گرقتن؟:blink:

اگه اینطوری که من فردا میرم!:lol:

برو سفارت کانادا بگو منو SOULTE تو پی تی فرستاده. میبرنت پیش سفیر همونجا ویزاتو برات مهر میکنه.

imaneln

Registered User
لایک‌ها
45
جزایل گناری

erfan_2010

Registered User
لایک‌ها
572
حداقل یه جایی برین قانون داشته باشه .
نه اینکه هر کی پولدارتره قانون طرف اونه .
اینقدر مالزی میگین یه سه ماه برین زندگی کنین بعد اسمشو بیارین .

jowshany

Registered User
لایک‌ها
270
حداقل یه جایی برین قانون داشته باشه .
نه اینکه هر کی پولدارتره قانون طرف اونه .
اینقدر مالزی میگین یه سه ماه برین زندگی کنین بعد اسمشو بیارین .

بعضی ها فکر می کنند که چقدر آزادی عمل داریم برای دیگر کشورها .
مثه اینکه راحت می تونیم بریم اروپا و یا نمیدونم آمریکا .
خب توی گزینه هایی گه برای ما ایرانی ها وجود داره و می تونیم اقدام کنیم ، مالزی بهترین انتخابمونه .

erfan_2010

Registered User
لایک‌ها
572
بهترین انتخاب نیست ولی عزیز من ، قرار نیست که از چاله به چاه بیافتیم .

وگرنه زندگی شماست هر جا که دوست دارین برین . از ما گفتن بود

jowshany

Registered User
لایک‌ها
270
بهترین انتخاب نیست ولی عزیز من ، قرار نیست که از چاله به چاه بیافتیم .

وگرنه زندگی شماست هر جا که دوست دارین برین . از ما گفتن بود

خب این تاپیک رو زدن برای انتخاب بهترین کشور انگلیسی زبان برای ایرانی ها .
خب شما هم نظرتون رو بدید که کدوم کشور انگلیسی زبان برای ما ایرانی ها بهتره که بریم؟
مثلا مالزی ویزای یه ساله برای آموزش زبان انگلیسی میشه گرفت و یا نمیدونم دانشگاه هاش راحت پذیرش می دن .
توی هنک کنگ و سنگاپور هم میشه؟ خرج و مخارج این 2 تا رو با مالزی یکی می کنید؟
از نظر راحت بودن کدوم کشور راحت ترینه؟

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
یه چیز جالب راجع به مالزیو میدونید ؟ اینکه شما یه زمین که میخرید زیر زمین هم متعلق به شما میشه

یعنی اگه به هر دیلیل دولت مجبور باشه لوله ای کابلی چیزی از 1000 متر زیر زمین شما هم رد کنه شما باید راضی باشید و به شما پول بده

erfan_2010

Registered User
لایک‌ها
572
هنگ کنگ و سنگاپور که اصلا از فکرش بیاین بیرون . هزینه کمرشکن و جای ثروتمندان هستش . مالزی هم ایران زمون شاهه . پولدار یعنی حق دار .

بهترین جا بنظرم استرالیا باشه . نیوزیلند هم هزینه دانشگاههاش زیاده از طرفی جای پیشرفت برای جوونا نداره . خود جوونای نیوزیلند میرن استرالیا . فقط کشاورزیه . اگه رشته مرتبط با کشاورزی خوندین یا تو این زمینه کار میکنین بسم الله .

همه کشورها انگلیسی زبان ویزای یه ساله اموزش زبان رو دارن . ولی در مالزی شما زبان یاد نمیگیرین . چون مردمش انگلیسی صحبت نمیکنن . فقط ادارات هست . اینم که میگن ارزونیه ، بشنو و باور نکن . خدمات خوب همه جا قیمت خودش رو داره . اگه تو شک هستی ، مالزی ویزا نمیخاد میتونی یه سه ماه بری خودت از نزدیک ببینی . دوست داشتی بمون .

اگر کاری هستین و تنبل نیستین کشوری برین که صنعتی هست .جای پیشرفت داره . اقتصاد قوی داره . مثل استرالیا مثل انگلستان ... مالزی جایی نیست . فقط جای یه مشت بچه پولداره که میخان از محیط ایران دور باشن . وگرنه جای پیشرفت برای خارجیها رو نداره . از هول حلیم تو دیگ نیفتین . کشورهای صنعتی عاشق جوونای کاری جهان سومی هستن .

راحت بودن بیشترش بستگی به خودت داره . چقدر عرضه داری . چقدر توانایی حل مشکل رو داری . چقدر تحمل داری .

موفق باشی جوون

jowshany

Registered User
لایک‌ها
270
هنگ کنگ و سنگاپور که اصلا از فکرش بیاین بیرون . هزینه کمرشکن و جای ثروتمندان هستش . مالزی هم ایران زمون شاهه . پولدار یعنی حق دار .

بهترین جا بنظرم استرالیا باشه . نیوزیلند هم هزینه دانشگاههاش زیاده از طرفی جای پیشرفت برای جوونا نداره . خود جوونای نیوزیلند میرن استرالیا . فقط کشاورزیه . اگه رشته مرتبط با کشاورزی خوندین یا تو این زمینه کار میکنین بسم الله .

همه کشورها انگلیسی زبان ویزای یه ساله اموزش زبان رو دارن . ولی در مالزی شما زبان یاد نمیگیرین . چون مردمش انگلیسی صحبت نمیکنن . فقط ادارات هست . اینم که میگن ارزونیه ، بشنو و باور نکن . خدمات خوب همه جا قیمت خودش رو داره . اگه تو شک هستی ، مالزی ویزا نمیخاد میتونی یه سه ماه بری خودت از نزدیک ببینی . دوست داشتی بمون .

اگر کاری هستین و تنبل نیستین کشوری برین که صنعتی هست .جای پیشرفت داره . اقتصاد قوی داره . مثل استرالیا مثل انگلستان ... مالزی جایی نیست . فقط جای یه مشت بچه پولداره که میخان از محیط ایران دور باشن . وگرنه جای پیشرفت برای خارجیها رو نداره . از هول حلیم تو دیگ نیفتین . کشورهای صنعتی عاشق جوونای کاری جهان سومی هستن .

راحت بودن بیشترش بستگی به خودت داره . چقدر عرضه داری . چقدر توانایی حل مشکل رو داری . چقدر تحمل داری .

موفق باشی جوون

دوست عزیز استرالیا و انگلستان که فرش قرمز پهن نکردند ، ما بریم اونجا .
همینطوری که نمیتونیم سرمون رو بندازیم پایین و بریم استرالیا ، ویزا گرفتن استرالیا و انگلیس رو شما بامالزی یکی می کنید؟
من 15 روز مالزی بودم ، خرجش هم به نظرم به اون صورت فرقی با ایران نداشت ، هرچند که به صورت توریستی بوده .
شما یک بار پست اول رو بخونید ، این دوستمون راحت ترین راه رو می خواد ، که فکر نکنم استرالیا و انگلیس راحت باشن .
من هم به هیچ وجه از مالزی طرفداری نمی کنم و یا تبلیغ نمی کنم ، اما خب با توجه به محدودیتی که ما ایرانی ها داریم ، فعلا گزینه ی منظقی یی هست برای فرار از ایران .

erfan_2010

Registered User
لایک‌ها
572
هر جور که با شرایطتون جور در میاد .

بعنوان یه مرد میانسال امیدوارم شما جوانان موفق باشید .:)

my2ir

Registered User
لایک‌ها
4

موفق باشی جوون

حرف ایشون کاملا" تایید می شه
مالزی ارزونی نیست ولی خوراکی های اولیه از ایران بهتر و نسبتا" ارزونتر هست

بالا