برگزیده های پرشین تولز

راست دستها!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
از اونجايي كه چپ دستها واسه خودشون دوره گرفتن و دارن حذب راه ميندازن و از اين حرفها منم خواستم يه انجمن راست دستهاي اين سايت رو راه بندازم... :D
اوليش هم خودم! 8)

sh7228

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من از حالا به عنوان ستون پنجم چپ دستا اومدم اينجا اختلال كنم
آخ جون 1 پست ديگه اضافه شد :D :D :D :D :D

Guest
سلام! منم يه (هردو)دست!!!! من به جز خوردن (كه با دست چپ انجام ميدم) بقيه كارام با دست راسته... گفتم براي اينكه پستام زياد شه اينجا يه پست بزنم... (چه ربطي داشت اين جمله ها به هم؟)

ranginkaman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خوب تو اين حزب چه فعاليتهايي مي شه كرد؟
مثلا بگيم كه ما از اونا باهوش تريم و ...

rasa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
احسان او تريپ نوشته آخر پست هات منو كشته!!(اول بگرديد اگه نبود تز بدين(اين حرفت منو ياد اين جمله ميندازه: لطفا تلفن هاي ديگر سازمان رو اشغال نكنين))
راستي ممنون ار لطفت!(احسان لطف نمودي. قدحت پر مي باد---كه به تدبير تو تشويش سوسك آخر شد!)
حالا اينا رو چرا اينجا نوشتم چون ربط داشت و ربط اين مطالب به موضوع اينجا خيلي پيچيده هست و فقط چپ دستا ميفهمن! 8)

Six

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
605
من قيام ميكنم!!!!
من تو دهن اين دست چپها ميزنم!!!

parisa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من راست دست هستم و به راست دست بودن خود افتخار هم ميكنم :rolleyes: و تا آخرين نفس با حزب :twisted: :twisted: چپ دستان خواهم جنگيد :evil: يو هاها ها ها :oops:

Nicnam

Registered User
لایک‌ها
2
آقا ما از اولش گفتيم راستيم
هنوز هم مي گيم راستيم
اصلا ما راست تريم
باور كنين وقتي پاي راستمون رو روي پاي راست ترمون :eek: مي اندازيم كلي خوش به حالمون مي شه
(داخل پرانتز عرض شود كه در كل اين نوشته مي توان بر حسب شرايط و موقعيت كلمه چپ را به جاي كلمه راست قرار داد. مسئله اينه كه باد از كدوم سمت بياد! :D )
اين جانب هر گونه رابطه با كارگزاران را به شدت تاييد مي كنم :D و مي گم: چشمتون چهارتا!
در خاتمه عرض شود كه! بله! تا چشم چپ دستها كه بدجوري هم باهاشون چپم، دربياد و چشماشون هم چپ بشه و از دنده چپ هم بلند شن، بنده راست دست و راست پا هستم 8)

ELMO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
:idea:

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
ياد قديما به خير... :D

Hooman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
عشاق برای بوسه به راست خم می شوند

_38810571_thekiss300.jpg

تمايل به راست در 'بوسه' اثر رادين.

"يک محقق آلمانی، که بيش از 120 زوج را در حال بوسه مشاهده کرده است، متوجه شد که تعداد کسانی که موقع بوسه به راست متمايل می شوند دو برابر کسانی است که به چپ خم می شوند.

پروفسور "انور گونتورکون" از دانشگاه روهر در شهر بوخم آلمان که اين مطالعه را انجام داده است می گويد علت اين امر می تواند به دوران پيش از تولد بازگردد، زيرا انسان در رحم مادر سرش را به سمت راست خم می کند و همنين عادت در رفتار انسان تا آخر عمر موثر و قابل مشاهده است.

او زوج های جوان تا پير که در اماکن عمومی از جمله فرودگاه ها، ايستگاه های قطار، سواحل دريا و ترمينال ها، بر لب های هم بوسه می زنند را زير نظر گرفت.

او برای اطمينان از اين که رفتارهای فرهنگی مختلف را مشاهده کرده باشد مطالعات عينی خود را در آلمان، آمريکا و ترکيه انجام داد.

پروفسور گونتورکون ضمن اين مطالعه سعی داشت بفهمد چرا مغز انسان عملکردی نامتقارن دارد و قسمت راست و چپ مغز هر يک توانايی های متفاوتی را کنترل می کنند.

وی گفت تمايل به سمت راست به هنگام بوسه به راست دست يا چپ دست بودن انسان ربطی ندارد، زيرا تعداد افراد راست دست، هشت برابر افراد چپ دست است.

اما تناسب دو به يک راست به چپ، همچنين در ساير رفتارهای عمومی انسان مانند وقتی که از پا، چشم يا حتی گوش خود استفاده می کند نيز مشاهده می شود. به عنوان مثال انسان برای نگاه کردن از يک سوراخ از چشم راست استفاده می کند.

يافته های او منعکس کننده تمايل کودک برای خم شدن به سمت راست است که در آخرين هفته های پيش از زايمان در رحم مادر و شش ماه نخست زندگی نشان می دهد.

پروفسور گونتورکون گفت که بوسه از آن عادات ظريفی است که حکاياتی از نخستين مراحل زندگی دارد.

نتيجه اين مطالعه در نشريه "نيچر" چاپ شده است."

-----------

"انسانها همانطور كه راست دست يا چپ دست هستند ، راست مغز يا چپ مغز نيز هستند و در حالي كه از هر دو نيمه راست و چپ مغز استفاده ميكنند ، از يكي از اين دو نيمكره مغز بيشتر استفاده ميكنند .
كساني كه از نميكره چپ مغزشان بيشتر استفاده ميكنند ، عموماً افرادي منطقي و انعطاف ناپذير هستند و كساني كه از نيمكره راست مغزشان بيشتر بهره ميگيرند ، افرادي انعطاف پذير تر و عاطفي تر و با قدرت تخيل و خلاقيت بيشتر هستند ."
"شعرا و نويسندگان رمانها بيشتر به تخيل مي پردازند و در طول زمان بيشتر به پرورش نيمكره راست مغز مي پردازند ولي رياضي دانان بيشتر به نيمكره راست مغزشان فشار مي آورند و باز همين رياضي دان هنگامي كه به دنبال يك روش منطقي نيست بلكه به دنبال يك روش ابتكاري براي حل مساله اي است ، بيشتر به نيمكره راست براي تخيل روي مي آورد ."

bot-shekastan.gif

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
اين مطلب خيلي جالب بود هومن. دمت گرم! ;)

aminwr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا بیاین زیاد شیم یکهو خراب شیم سر سایت :D :D :D
اگر هم تا حالا شعاری برای حزبمون پیدا نکردید از همین حالا شروع کنید به فکر کردن و پیشنهاد دادن :?
اینم یه شعار باحال
<span style='font-size:30pt;line-height:100%'>چپ دستا جمع بشن... چاکر راست دستا شن :mrgreen: </span>

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
ناراحت نباشين .. حالا ديگه نمي خواد غصه بخورين كه چرا راست دست شدين
14.gif

<a href='http://www.rkwest.com/left/leftwrite.shtml' target='_blank'>http://www.rkwest.com/left/leftwrite.shtml</a>

kami

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2
من راست دستم پس هستم. :D :D :D :D ;)

iman82

Registered User
لایک‌ها
3
ايول شعار!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rasa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
ناراحت نباشين .. حالا ديگه نمي خواد غصه بخورين كه چرا راست دست شدين
14.gif

<a href='http://www.rkwest.com/left/leftwrite.shtml' target='_blank'>http://www.rkwest.com/left/leftwrite.shtml</a>
اي عابر پياده... آماده ايم آماده!!! زنده باد چپ دستاااااااااااااااااااااااااااااا ;)

aminwr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا دارند ما را از راه به در مي كنند... در حزب ما تبليغات سويي شده ... يكي بياد ما رو ارشادكنه :?

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
حالا كجاشو ديدي؟ به زودي در روز جهاني چپ دست ها ما همه دم در اين سايت اجتماع مي كنيم و حقوق خودمونو خواستار ميشيم .. تازه شايد بيانيه و از اين چيزا هم صادر كرديم .. حالا ببينيم چي ميشه :twisted:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا