برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای باز کردن حساب معتبر خارجی با کارت اعتباری

archiver

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18
سلام
من و یکی از دوستان داریم یک کار جدید رو شروع می کنیم. مشتری های این کار از همه کشورهای دنیا هستن. برای دریافت وجه از مشتری مشکلی نداریم. این کار رو یک سایت واسطه انجام میده و قراره ماه به ماه مبلغ فروش مارو بعد از کسر کارمزد واریز کنه.
قبلا با این سایت واسطه از طریق پیپل کار می کردم و مبلغ فروش رو به حساب پیپل من واریز می کرد. اما چون حوصله بازی های پیپل و لیمیت شدن و .... رو ندارم (چون حساب پیپل که باز کردم زیاد مطمئن نیست) میخوام یک حساب درست و حسابی و کاملا مطمئن ترجیحا به نام خودم تو یک کشور خارجی داشته باشم که مبلغ رو به اون حساب واریز کنن. البته به نام خودم هم نشد موردی نداره.
توی دو شهر از سوییس فامیل دارم و همچنین یکی از آشناها یک ماه دیگه میره ترکیه. به نظر شما به چه شکلی میتونم تو یکی از این دو کشور یک حساب معتبر داشته باشم.
این حساب میخوام امکان وایرترنسفر رو داشته باشه و کارت اعتباری ویزا یا مستر هم بشه باهاش گرفت.

دوستان میتونن راهنمایی کنن؟
خیلی خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنید چون الان فقط این بحث مالی کار مارو رو زمین گذاشته
پیشاپیش ممنون

archiver

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18
به خاطر مشکلاتی که گفتم ترجیحا با پیپل نباشه خیلی راحت ترم
کارت اعتباری هم فقط برای خرج کردن موجودی حساب میخوام
ممنن از شما

archiver

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18
کسی میتونه کمک کنه؟
ممنون

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
به نام خودت که نمیتونی اگه فامیلت میتونه حساب داشته باشه و بهت اجازه کار باهاش بده دیگه مشکلت چیه؟

panizgraphic

Registered User
لایک‌ها
6
برای کار کردن اگر پیپال خواستی استفاده کنی فقط کردیت کارت و بخر 100% به نام خودت یا فامیلت و خودت وریفای کن راه زیاد داره اما واسه کار کردن از کسی نخر چون ناتو دربیاد واویلا میشه.
تا اونجا که من خبر دارم هم سوئیس هم ترکیه میشه گرفت تو فروم باید باشن کسایی که انجام بدن من تو آیدی قبلیم داشتم :(
موفق باشی عزیز

archiver

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18
به نام خودت که نمیتونی اگه فامیلت میتونه حساب داشته باشه و بهت اجازه کار باهاش بده دیگه مشکلت چیه؟
تو این دو تا کشور بانک هایی هستن که فقط با پاسپورت حساب باز کنن و اقامت نخواد؟ شنیدم توی ترکیه همچین چیزی هست؟ از فامیلمون تو سوییس پرسیدم گفت فعلا نمیتونه حساب باز کنه اونجا.

archiver

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18
برای کار کردن اگر پیپال خواستی استفاده کنی فقط کردیت کارت و بخر 100% به نام خودت یا فامیلت و خودت وریفای کن راه زیاد داره اما واسه کار کردن از کسی نخر چون ناتو دربیاد واویلا میشه.
تا اونجا که من خبر دارم هم سوئیس هم ترکیه میشه گرفت تو فروم باید باشن کسایی که انجام بدن من تو آیدی قبلیم داشتم :(
موفق باشی عزیز
اطلاعی در مورد حساب پیپل سوییس دارید؟ چه چیزایی واسه وریفای میخواد؟ میشه به فامیلمون بگم یه کارت اعتباری ازاین گیفت ها که سوپر ها دارن بگیره برام با اون وریفای کنم؟
شما اطلاعی داری تو ترکیه میشه فقط با پاسپورت حساب باز کرد؟ کارت اعتباری هم میشه براش گرفت؟ یه زمان یادمه یه بنده خدایی میگفت میشه تو isBank این کارو کرد

pedal

Registered User
لایک‌ها
21
توی بانکهای ترکیه بدون داشتن اقامت می شه یعنی قانون کشور ترکیه ممانعت نکرده. ولی پاسپورت و مدارک مربوط به آدرستون در ایران رو باید بدید. باز کردن حساب تنها با مراجعه حضوری امکان داره.
اما می تونید در آذربایجان از طریق بانک توسعه صادرات حساب بازکنید. بدون مراجعه حضوری

ahmaad313

Registered User
لایک‌ها
4
دوستان منم کمک میخوام

در مورد پرداخت اینترنتی بین المللی

یه چیزی میخوام برای اینکه افراد خارج از کشور (ایرانی یا خارجی)
بتونن به حسابم پرداخت کنن همین!!!

کسی میتونه کمکم کنه!!؟؟؟؟

بالا