برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای خرید تبلت

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
سلام

به نظرتون بهترین انتخاب برای خرید تبلت برای یه فرد حدود 40-50 ساله که بخواد از تبلت برای اینترنت (wiki)، احیانا خوندن کتاب، سرگرمی و بازی (بیشتر بازی های ساده و فکری نه سه بعدی و ...) استفاده کنه چی هست؟ نمیخوام خیلی امکانات بالا داشته باشه و طبیعتا گرون باشه. یه چیز کاملا اقتصادی و کاربردی میخوام ولی خب کیفیتش هم قابل قبول باشه و کار کنه. (اول نظرم روی یه لپ تاپ بود ولی فکر کنم تبلت برای کسی که این استفاده ها رو میخواد داشته باشه و به نرم افزار های خاصی نیاز نداره بهتره)

این مدل خوبه؟
Archos 10.1 Internet Tablet - 8GB‎

ممنون

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
برای استفاده هایی که شما گفتید بد نیست
اما اگه یه چیزی بخرید که قابل آپدیت به 4 باشه خوب طبعا بهتر هست (با این حدود هزینه ای که دارید می کنید) این تبلت نسخه آندروید 2.3 رو هم حتی نگرفته
ویه سری کاستی دیگه هم داره اما کاره شما رو راه میندازه

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
بله، متاسفانه اینطور که گفتن به ورژن های بعدی آپگرید نمیشه ولی تو این رنج قیمت مورد دیگری پیدا نکردم.

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
چرا حالا 10 اینچی؟
بنظر من این سایز برای تبلت بزرگه و کار کردن باهاش اصلا راحت نیست...

Last edited:

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
با توجه به سن کسی که استفاده میکنه فکر کنم اگر بزرگتر باشه بهتر قابل دیدن باشه و ضمنا حملش هم نمیکنن (تو منزل استفاده میکنن).
ممنون :)

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
کسی میدونه محافظ صفحه Archos 10.1 Internet Tablet رو کجا میفروشن؟ چند جا سوال کردم، محافظ صفحه به این ابعاد نداشتن.

sasy23

Registered User
لایک‌ها
116
کسی میدونه محافظ صفحه Archos 10.1 Internet Tablet رو کجا میفروشن؟ چند جا سوال کردم، محافظ صفحه به این ابعاد نداشتن.

تو ایران که بهش بر نخوردم. اما تو سایت های خارجی میفروشن. اگه تا چند روز پیش میگفتی برات همراه سفارش خودم که یه تبلت بود میخریدم

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
مبارک باشه، اگر بدستتون رسید و امتحانش کردید، خوب میشه اگر در موردش، هم در مورد نحوه خرید و ارسال و گمرکی و هم در مورد خود دیوایس بنویسید.

nima_haji

Registered User
لایک‌ها
120
بالا