برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای خرید سرور (سخت افزار )

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598
سلام
توی فکرم یه سرور بخرم بفرستم دیتاسنتر !!
مزایا و معایبشو بگید , چچه دردسرایی داره , از کجا باید شروع کرد , چه سروری با چه مشخصاتی باید گرفت , چند در میاد؟ و.......:D
کدوم دیتاسنتر باید فرستاد؟ چجوری ؟؟
اگه قطعاتش خراب شد چجوری باید عوض کرد.

parsoon724

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
بهتره كه از خود ديتاسنتر بگيرين، چون احتمالا خودشون سرور رو ضمانت كنن بابت خرابي و اينجور چيزا
ديتاسنتر رپيد سوييچ تو انگلستان و آي وب تو كانادا ، كلي كيت رو انجام ميدن.
هزينه اوليه زياده، احتمالا هزينه رفع خرابيش به عهده شماست،
ولي هزينه ماهيانتون مياد پايين
پيشنهاد ما :
اگه سرور قوي بگيرين ، اين كار خوبه، در غير اينصورت ضرر ميكنيد همون اجاره كنيد بهتره

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598
سلام
بهتره كه از خود ديتاسنتر بگيرين، چون احتمالا خودشون سرور رو ضمانت كنن بابت خرابي و اينجور چيزا
ديتاسنتر رپيد سوييچ تو انگلستان و آي وب تو كانادا ، كلي كيت رو انجام ميدن.
هزينه اوليه زياده، احتمالا هزينه رفع خرابيش به عهده شماست،
ولي هزينه ماهيانتون مياد پايين
پيشنهاد ما :
اگه سرور قوي بگيرين ، اين كار خوبه، در غير اينصورت ضرر ميكنيد همون اجاره كنيد بهتره

سلام
ممنون از راهنماییت.
سرور با چه مشخصاتی باید بگیرم؟ چقدر در میاد حدودا؟

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
- مثال: E5620 - 24GB Ram - 2x1TB Hdd - اینو میتونیم براتون 1999 دلار اوکی کنم.
- تو دیتاسنترهای XLHost.Com - Netelligent.Ca - Versaweb.Com هم میتونیم براتون کولو کنیم.
- اگه کاراشو براتون انجام بدیم، کارای تعویض قطعات هم انجام میدیم.

حالا اگه خودت بخوای انجام بدی،
قبل از هر کاری با دیتاسنتر تمامی مسائل رو مطرح کن. پول برق و پورت و آی پی و پهنای باند و پشتیبانی و ...
برای هر 1 ساعت کار کردن روی سرورتون بین 40 تا 80 دلار میگیرن.

مراحل به این صورته: سرور رو از یه سایت سفارش میدی، هزینه رو پرداخت میکنی و میگی به فلان آدرس (آدرس دیتاسنتر) شیپینگ کن. بستگی به نوع شیپینگ و فاصله، بین 1 تا 14 روز به دیتاسنتر میرسه. بعد هم بقیه کارها رو با دیتاسنتر انجام میدی.

- از iWeb نگیر که کلشون اوسکولن! از Billing بگیر تا ...
- از هر دیتاسنتری میخوای بگیری، (اگه دوست داشتی) اسمشو بگو تا راهنماییت کنیم.

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598
- مثال: E5620 - 24GB Ram - 2x1TB Hdd - اینو میتونیم براتون 1999 دلار اوکی کنم.
- تو دیتاسنترهای XLHost.Com - Netelligent.Ca - Versaweb.Com هم میتونیم براتون کولو کنیم.
- اگه کاراشو براتون انجام بدیم، کارای تعویض قطعات هم انجام میدیم.

حالا اگه خودت بخوای انجام بدی،
قبل از هر کاری با دیتاسنتر تمامی مسائل رو مطرح کن. پول برق و پورت و آی پی و پهنای باند و پشتیبانی و ...
برای هر 1 ساعت کار کردن روی سرورتون بین 40 تا 80 دلار میگیرن.

مراحل به این صورته: سرور رو از یه سایت سفارش میدی، هزینه رو پرداخت میکنی و میگی به فلان آدرس (آدرس دیتاسنتر) شیپینگ کن. بستگی به نوع شیپینگ و فاصله، بین 1 تا 14 روز به دیتاسنتر میرسه. بعد هم بقیه کارها رو با دیتاسنتر انجام میدی.

- از iWeb نگیر که کلشون اوسکولن! از Billing بگیر تا ...
- از هر دیتاسنتری میخوای بگیری، (اگه دوست داشتی) اسمشو بگو تا راهنماییت کنیم.

سلام
ممنون از راهنماییت.
والا این مدت که توی این جریانا چرخیدم دیدم که بهتره هر چندتا وی پی اس بطور مثال روی یه هارد باشه دوتا هارد فکر نکنم مناسب باشه حالا اگه این 24 گیگ رم رو تقسیم بر 256 کنیم میشه حدود 90 وی پی اس , حالا میگیریم 70 وی پی اس اصلا , این صرف میکنه؟ به نظرت چقدر ازش در میاد؟
باز همین 70 تا وی پی اس هم پورت 1 گیگ بخوایم تقسیم کنیم بینشون نزدیک 14 مگابیت به هر وی پی اس میرسه , برای رفع این مشکل باید چیکار کرد؟
اخه میخوام یه سرویسی بدم دست مردم که نقص نداشته باشه , اورسل و اینا اصلا در کار نباشه با این حساب فکر میکنی چه سخت افزاری میخواد و چقدر هزینش میشه , همینطورم هزینه کولو کردنش؟
بعد دیتاسنتر پیشنهادی خودت چیه؟

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
کولو کردن واسه ما که اینجاییم ارزش ندراه! واسه VPS یه سری شرکت ها افر های خیلی خوبی میدن! (حتی افر های اجاره بشرط تملیک هم خوبه) ! در ضمن با جاهایی کار کن که سخت افزار رو به قیمت معقول میدن! از بعد کیفیت Lease وب واقعا گزینه خوبیه چون پهنای باندی که میده با کیفیت و مناسبه و برای ایران هم پینگ خوبی داره! از بعد قیمت سخت افزار هم servers.lu و بالتیک سرورز , او وی اچ قیمتشون پایینه ولی در عمل بدرد فروختن VPS نمیخورن!

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598
کولو کردن واسه ما که اینجاییم ارزش ندراه! واسه VPS یه سری شرکت ها افر های خیلی خوبی میدن! (حتی افر های اجاره بشرط تملیک هم خوبه) ! در ضمن با جاهایی کار کن که سخت افزار رو به قیمت معقول میدن! از بعد کیفیت Lease وب واقعا گزینه خوبیه چون پهنای باندی که میده با کیفیت و مناسبه و برای ایران هم پینگ خوبی داره! از بعد قیمت سخت افزار هم servers.lu و بالتیک سرورز , او وی اچ قیمتشون پایینه ولی در عمل بدرد فروختن VPS نمیخورن!

سلام
این اجاره به شرط تملیکو متوجه نشدم جریانش چیه؟
تعریف این leaseweb رو زیاد شنیدم.
با این اوصاف چه سخت افزاری به درد وی پی اس میخوره؟ از کجا باید گرفت؟

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
سلام
این اجاره به شرط تملیکو متوجه نشدم جریانش چیه؟
تعریف این leaseweb رو زیاد شنیدم.
با این اوصاف چه سخت افزاری به درد وی پی اس میخوره؟ از کجا باید گرفت؟

اجاره به شرط تملیک رو بیشتر دیتا سنتر های امریکایی ارائه میدن! مثلا شما یه سرور رو اجاره میکنی و 12 یا 24 ماه پول اجارشو میدی! اخر 24 ماه دیگه سرور مال خودته و میتونی ببری خونه:D

LeaseWeb به داشتن پهنای باند خوب و با کیفیت معروفه! سرور های 2 گیگابیتشون رو من تست کردم حتی تروپوتشون برای امریکا هم بالای 160 مگابایت بود! البته هم از دیتاسنتر خودشون و هم از evo سوییچ و هم از شرکاشون تو امریکا و المان میشه گفت سرور میفروشن و کولو میدن ولی کیفیت پهنای باند خیلی فرقی نداره!

نکته بعدی نوع فروش شما تو انتخاب سخت افزار حرف اول میزنه! مثلا من بازار هدفم اگر سایت های دانلودسنتر باشه طبیعتا بجای رم و پردازنده قویتر بیشتر دنبال رید10 یا 50 و پورت سریع و پهنای باند ارزونتر باید باشم! یا مثلا کسی بازارش فروم و انجمن های ستگینه دنبال رم و پردازنده خوب و هارد sas رید 10 و پهنای باند با کیفیت(نه زیاد و نه ارزون بلکه با کیفیت!) میره! پس اول باید دنبال بازار هدفت باشی! مثلا من برای سایت های دانلود این افر لیس وب رو نیگا کن:
http://www.leaseweb.com/en/dedicated-servers/100-tb-servers/configurator/1682

ا مثلا برای جاهایی که پهنای باند انچنانی نمیخوان ولی فضا و رم و پردازنده مهمه:(از او وی اچ مستقیما قیمت ندادم چون خواستم قیمت ریزلرش رو ببینی بعدا نگی اقا اون قیمت سایت او وی اچ رو کجا میده پس)
MG-10R BestOF
- Intel Dual Xeon E5504 @ 2.00 GHz
- 24GB DDR3
- 2x 1500 GB HDD
- 1 Gbps dedicated port
- Unlimited download.
- 15 TB Upload per month. After 15TB speed is limited to 10Mbps until end of month cycle.
- 1+3 failover IPs.
- NO SETUP FEES
- 180 EUR/month

در کل خودت یه چرخی تو وب هاستیگ تاک بزن:
http://www.webhostingtalk.com/forumdisplay.php?f=36

انواع و اقسام افر ها هست! از شرکت های درشت تا ریزه میزه ها! هر جوری قیاس بزنی کولو کردن ارزش نداره!

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
خوب، ...
جناب rax (اسمشونو نمیدونم) راهنمایی خیلی خوبی کردن.
ولی، اگه میخوای سرور مجازی بدی و مشکلات Abuse (اسپم و تورنت و ...) داشته باشی و نتونی جلوش رو بگیری تو اروپا به مشکل برمیخوری.
درسته اروپا تقریباً وارزه ولی قوانین چرندی داره که من یکی حاضر شدم قیمت 2 برابر بدم و از آمریکا سرویس بگیرم.

والا این مدت که توی این جریانا چرخیدم دیدم که بهتره هر چندتا وی پی اس بطور مثال روی یه هارد باشه دوتا هارد فکر نکنم مناسب باشه حالا اگه این 24 گیگ رم رو تقسیم بر 256 کنیم میشه حدود 90 وی پی اس , حالا میگیریم 70 وی پی اس اصلا , این صرف میکنه؟ به نظرت چقدر ازش در میاد؟
:D
90 تا وی پی اس؟ 70 تا؟ :D
من رو همچین سروری 35 تا 40 تا بیشتر نمیدم ...
اگه میخوای مثلاً 70-80 تا بدی، میتونی سی پی یو رو Dual بگیری و هارد SSD با Raid10 بذاری و پورتتم 1 گیگ باشه.
ولی قیمتش 2 تا 2.5 برابر میشه :دی

دقیقاً بگو میخوای چیکار کنی تا 99% راهنماییت کنم. 1% هم شرمنده ام :دی
- میخوای کولو کنی یا سرور کرایه بگیری؟
- چقدر پول داری؟
- وارز میخوای یا ...؟
- میتونی جلو تورنت و ... رو بگیری یا نه؟
- ...
و مهم تر از همه: بلدی کار کنی یا نه؟ (منظورم همه جوانب هست. پشتیبانی، بازاریابی، سواد و ...)

پ.ن: تو اون فروم لعنتی پست بدی من دیگه جواب نمیدم :دی (Top Thanks و وضعیتمو ببینی متوجه میشی)

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598
اجاره به شرط تملیک رو بیشتر دیتا سنتر های امریکایی ارائه میدن! مثلا شما یه سرور رو اجاره میکنی و 12 یا 24 ماه پول اجارشو میدی! اخر 24 ماه دیگه سرور مال خودته و میتونی ببری خونه:D

LeaseWeb به داشتن پهنای باند خوب و با کیفیت معروفه! سرور های 2 گیگابیتشون رو من تست کردم حتی تروپوتشون برای امریکا هم بالای 160 مگابایت بود! البته هم از دیتاسنتر خودشون و هم از evo سوییچ و هم از شرکاشون تو امریکا و المان میشه گفت سرور میفروشن و کولو میدن ولی کیفیت پهنای باند خیلی فرقی نداره!

نکته بعدی نوع فروش شما تو انتخاب سخت افزار حرف اول میزنه! مثلا من بازار هدفم اگر سایت های دانلودسنتر باشه طبیعتا بجای رم و پردازنده قویتر بیشتر دنبال رید10 یا 50 و پورت سریع و پهنای باند ارزونتر باید باشم! یا مثلا کسی بازارش فروم و انجمن های ستگینه دنبال رم و پردازنده خوب و هارد sas رید 10 و پهنای باند با کیفیت(نه زیاد و نه ارزون بلکه با کیفیت!) میره! پس اول باید دنبال بازار هدفت باشی! مثلا من برای سایت های دانلود این افر لیس وب رو نیگا کن:

ا مثلا برای جاهایی که پهنای باند انچنانی نمیخوان ولی فضا و رم و پردازنده مهمه:(از او وی اچ مستقیما قیمت ندادم چون خواستم قیمت ریزلرش رو ببینی بعدا نگی اقا اون قیمت سایت او وی اچ رو کجا میده پس)
MG-10R BestOF
- Intel Dual Xeon E5504 @ 2.00 GHz
- 24GB DDR3
- 2x 1500 GB HDD
- 1 Gbps dedicated port
- Unlimited download.
- 15 TB Upload per month. After 15TB speed is limited to 10Mbps until end of month cycle.
- 1+3 failover IPs.
- NO SETUP FEES
- 180 EUR/month

در کل خودت یه چرخی تو وب هاستیگ تاک بزن:
http://www.webhostingtalk.com/forumdisplay.php?f=36

انواع و اقسام افر ها هست! از شرکت های درشت تا ریزه میزه ها! هر جوری قیاس بزنی کولو کردن ارزش نداره!

من دنبال فروش وی پی اسم , میخوام یه سخت افزار و پورتی باشه که حداقل 50 تا وی پی اس ساپورت کنه , بدون اورسل و افت کیفیت و اینجور مسائل.
قضیه پیچیده شد !! تنهایی از پس این کار بر نمیام !!
این لینکی که دادی از همین اجاره به شرط تملیکاست؟؟
متوجه نشدم این دیتا سنتر خودش سرور میفروشه یا فقط اجاره میده؟

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598
خوب، ...
جناب rax (اسمشونو نمیدونم) راهنمایی خیلی خوبی کردن.
ولی، اگه میخوای سرور مجازی بدی و مشکلات Abuse (اسپم و تورنت و ...) داشته باشی و نتونی جلوش رو بگیری تو اروپا به مشکل برمیخوری.
درسته اروپا تقریباً وارزه ولی قوانین چرندی داره که من یکی حاضر شدم قیمت 2 برابر بدم و از آمریکا سرویس بگیرم.

90 تا وی پی اس؟ 70 تا؟ :D
من رو همچین سروری 35 تا 40 تا بیشتر نمیدم ...
اگه میخوای مثلاً 70-80 تا بدی، میتونی سی پی یو رو Dual بگیری و هارد SSD با Raid10 بذاری و پورتتم 1 گیگ باشه.
ولی قیمتش 2 تا 2.5 برابر میشه :دی

دقیقاً بگو میخوای چیکار کنی تا 99% راهنماییت کنم. 1% هم شرمنده ام :دی
- میخوای کولو کنی یا سرور کرایه بگیری؟
- چقدر پول داری؟
- وارز میخوای یا ...؟
- میتونی جلو تورنت و ... رو بگیری یا نه؟
- ...
و مهم تر از همه: بلدی کار کنی یا نه؟ (منظورم همه جوانب هست. پشتیبانی، بازاریابی، سواد و ...)

پ.ن: تو اون فروم لعنتی پست بدی من دیگه جواب نمیدم :دی (Top Thanks و وضعیتمو ببینی متوجه میشی)

اهان !! رسیدیم به بحث شیرین تورنت و وارز !! خب فکر نکنم بشه جلوشو گرفت :D که اینجوری هم ادم با امریکا به مشکل برمیخوره ! در کل یه چیزی میخوام که دیتاسنتر بتونه کمترین گیر رو به ادم بده پولش هم اینجور که گفتی دوبرابر یعنی چهار هزار دلار , مشکلی نیست فقط میخوام ببینم از این هزینه ای که میکنم چقدر دستمو میگیری , به فرض اینکه هفتاد هشتاد تا وی پی اس فروش رفت !:D
زبان مبان که بلدم , مجازی سازی هم یکم کار کردم چون بدردم نمیخورد پیشو نگرفته ولی بخوام بزنم تو این خط میرم سراغش بازاریابی و اینا هم مشکلی نیست بازار خودتم کساد میکنم پاش بیفته :D
حالا با این اوصاف چه نظرت؟
اینجا نخواستی پست بدی wht بده :دی

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
من دنبال فروش وی پی اسم , میخوام یه سخت افزار و پورتی باشه که حداقل 50 تا وی پی اس ساپورت کنه , بدون اورسل و افت کیفیت و اینجور مسائل.
قضیه پیچیده شد !! تنهایی از پس این کار بر نمیام !!
این لینکی که دادی از همین اجاره به شرط تملیکاست؟؟
متوجه نشدم این دیتا سنتر خودش سرور میفروشه یا فقط اجاره میده؟
خوب به نظر من ریزلر VPS بشی راحتتری! قیمتا هم برات بهتره! مثلا hostineuro.com واقعا مناسبه! فکر کنم ریزلر بشی رو 50 تا نزدیک 60% تخفیف میده که از خریدن و کانفیگ کردن هم حتی ارزونتره برات!

اون لینک هم نه فقط اجاره خالیه! اجاره به شرط تملیک 2-3 تا سرور فروش تو همون وب هاستینگ تاک هستن ولی بازم برای تو نمیرزه! سیستم هم اینطوری که مثلا یه سروری ماهی 100 دلار اجارشه! طرف میگه ماهی 120 تا بده و 1 سال هم اجاره کن (تا 1 سال ماه به ماه اجاره بده) اخر سال سرور مال خودت!میگیری منظورمو؟

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598
خوب به نظر من ریزلر VPS بشی راحتتری! قیمتا هم برات بهتره! مثلا hostineuro.com واقعا مناسبه! فکر کنم ریزلر بشی رو 50 تا نزدیک 60% تخفیف میده که از خریدن و کانفیگ کردن هم حتی ارزونتره برات!

اون لینک هم نه فقط اجاره خالیه! اجاره به شرط تملیک 2-3 تا سرور فروش تو همون وب هاستینگ تاک هستن ولی بازم برای تو نمیرزه! سیستم هم اینطوری که مثلا یه سروری ماهی 100 دلار اجارشه! طرف میگه ماهی 120 تا بده و 1 سال هم اجاره کن (تا 1 سال ماه به ماه اجاره بده) اخر سال سرور مال خودت!میگیری منظورمو؟

خب اره دیگه جایی نمیخوابن که آب زیرشون بره :D
ولی این ریسلر هم که میگی بد نیست , احتمالا دردسراش هم کمتره این سایتی که دادی رفتم , چیزی ننوشته درباره ریسلر شدن , باید با پشتیبانی تماس بگیرم؟
ولی پلن ویندوزش خیلی گرونه , کسی دیگه از این پولا بالای وی پی اس نمیده :دی
نمیدونی شرایطش چیه ؟
شرمنده ها کلی وقتتو گرفتم.

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
اینجا نخواستی پست بدی wht بده :دی
منظورم این بود که تو WHT مطرح نکن، دیدی که چطور جواب گرفتی ;)
100% اونجا جواب درست و حسابی نخواهی گرفت. میگی نه ادامه بده :دی همه هاستینگ کارن و نمیخوان دست زیاد شه. (منم نمیخوام ولی 1. کارمو خوب بلدم، هاستینگا زیادتر هم بشه برام مهم نیست. 2. الان حس کمک و راهنمایی دارم) :دی

بازار خودتم کساد میکنم پاش بیفته
نمیتونی جیگر :D به زودی کاری میکنم که ... :دی (ولش فعلاً، زوده) :دی

ببین حمید خان (اسمتو درست گفتم دیگه؟) اگه میخوای جواب خوب و درست و حسابی بگیری، کل شرایطت رو توضیح بده.
مثال: من میخوام یه سرور قوی بگیرم که بتونم باهاش مجازی سازی کنم و میخوام به سایتهای دانلود وی پی اس بدم و اصلاً نگرانی از بابت اسپم و تورنت ندارم. مشکل پرداخت هم ندارم. کیفیت رو به قیمت ترجیح میدم و و و ...

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598
اره دیدم , از قبل هم انتظارشو داشتم , ولی خوبی ای که این داره میان معایب این کارو نشون میدن :D این خودش مفیده .
و اما شرایط . یه سروری باشه مجازی سازی و اینا و بالای پنجاه تا وی پی اس بشه داد (بدون اورسل ) با کیفیت خیلی خوب, خب اکثرا هم وی پی اس میگیرین برای دانلود و چیز پی ان , در نتیجه برای این دو مورد باید خوب جواب بده , تورنت و اینجور مسائل هم مشکلی نداشته باشه , چون دانلود بدون تورنت تقریبا بی معنیه !
قیمت هم از نظر من دیگه بیشتر از 13 14 تومن نمیشه داد مثلا برای رم 256 , در نتیجه با این شرایط چی باید بگیرم و چقدر هزینه و سود داره؟
حالا با همه این شرایط باید چه کرد؟ یا اصلا شاید شرایطم ایراد داشته باشه و جواب نده , اگه اینجوریه بگو , یا اصلا کار بهتری اگه میشه کرد بازم بگو.

در ضمن حالا نشد کارو بارتو کساد کنم هم مشکلی نیست خدا بزرگه بلاخره زمونه اینجوری نمیمونه:D

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
خب اره دیگه جایی نمیخوابن که آب زیرشون بره :D
ولی این ریسلر هم که میگی بد نیست , احتمالا دردسراش هم کمتره این سایتی که دادی رفتم , چیزی ننوشته درباره ریسلر شدن , باید با پشتیبانی تماس بگیرم؟
ولی پلن ویندوزش خیلی گرونه , کسی دیگه از این پولا بالای وی پی اس نمیده :دی
نمیدونی شرایطش چیه ؟
شرمنده ها کلی وقتتو گرفتم.
اره پیغام بده پشتیبانیشون بگو من مشتری سرور بودم از دینو و دیگه حال کانفیگ و دردسراشو ندارم! بگو یه افر خوب بدن برای فروش ریزلری vps ! ویندوزی هاشون نمیرزه برای کار تو ولی میتونی 2-3 تا VPS 3000 بگیری با CPanel که رو هر کدوم 1 دونه ویندوز بهت مجانی بدن و روشون هاست خورد بفروشی! اینطوری جنست جور میشه! هم VPS داری و هم هاست و هم ویندوز!

در ضمن برادر 1eng هم جحرف منو زد که مهمه مشتری های تو چه قشری هستن! مثلا من خودم تورنت باکس برای دوستام میگیرم طبیعیه که دنبال یه کانفیگی میگردم که بدردم بخوره و هزینه اش به کار من بخوره! الان تو میگی میخوای VPS بدی با 256 مگ رم و مثلا 20 گیگ فضا و 500 گیگ پهنای باند 15 تومن! خوب مرد حسابی همون هاستین یورو داره 1 گیگ رم(تا 2 گیگ برست)و 40 گیگ و 1 ترا رو بدون تخفیف (که همیشه خدا تخفیف 20% داره) میده 9.99 یورو! خودت 2-2 تا کن تو ریزلر اونا باشی برات منطقی تره یا سرور بگیری و کانفیگ کنی!

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598
اره پیغام بده پشتیبانیشون بگو من مشتری سرور بودم از دینو و دیگه حال کانفیگ و دردسراشو ندارم! بگو یه افر خوب بدن برای فروش ریزلری vps ! ویندوزی هاشون نمیرزه برای کار تو ولی میتونی 2-3 تا VPS 3000 بگیری با CPanel که رو هر کدوم 1 دونه ویندوز بهت مجانی بدن و روشون هاست خورد بفروشی! اینطوری جنست جور میشه! هم VPS داری و هم هاست و هم ویندوز!

در ضمن برادر 1eng هم جحرف منو زد که مهمه مشتری های تو چه قشری هستن! مثلا من خودم تورنت باکس برای دوستام میگیرم طبیعیه که دنبال یه کانفیگی میگردم که بدردم بخوره و هزینه اش به کار من بخوره! الان تو میگی میخوای VPS بدی با 256 مگ رم و مثلا 20 گیگ فضا و 500 گیگ پهنای باند 15 تومن! خوب مرد حسابی همون هاستین یورو داره 1 گیگ رم(تا 2 گیگ برست)و 40 گیگ و 1 ترا رو بدون تخفیف (که همیشه خدا تخفیف 20% داره) میده 9.99 یورو! خودت 2-2 تا کن تو ریزلر اونا باشی برات منطقی تره یا سرور بگیری و کانفیگ کنی![/QUOTE]

اره خب این قیمتش خوبه , مشکلش همون ویندوزاشه , به عنوان لینوکس میشه روش حساب کرد , باید یه صحبتی بکنم ببینم حرف حسابشون چیه :D
اقا دستت درد نکنه خیلی لطف کردی
خدا خیرت بده

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598
برادر 1eng نگفتی نظرتو !

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
یه سروری باشه مجازی سازی و اینا و بالای پنجاه تا وی پی اس بشه داد (بدون اورسل ) با کیفیت خیلی خوب, خب اکثرا هم وی پی اس میگیرین برای دانلود و چیز پی ان , در نتیجه برای این دو مورد باید خوب جواب بده , تورنت و اینجور مسائل هم مشکلی نداشته باشه , چون دانلود بدون تورنت تقریبا بی معنیه
1. بدون اورسل: یه سرور با سی پی یو خوب و ترجیحاً 4 تا هارد و رم 24، میتونی 45-50 تا وی پی اس ریز و درشت بدی.
2. دانلود بدون تورنت: چرا خیلی هم معنی داره :دی / اگه میخوای تورنت هم داشته باشی، باید از اروپا یا کانادا بگیری (کانادا چون dcma نداره) / بهترین کیفیت هم شبکه های آمریکایی دارن (نظر منه)

قیمت هم از نظر من دیگه بیشتر از 13 14 تومن نمیشه داد مثلا برای رم 256 , در نتیجه با این شرایط چی باید بگیرم و چقدر هزینه و سود داره؟
پیشنهاد: هیچ وقت سعی نکن جمعه بازار راه بندازی :cool:
الان اگه کسی بخواد اورسل نکنه و سود خودشو بگیره و کیفیت خوب هم بده، 256 مگ رم رو نباید زیر 17-18 بده (خواستی کامل برات شرح میدم) حالا چرا بعضیا (تو تاپیکش هم پست دادی) با 1/2 قیمت میدن، اونم تو ایران ؟!! 100% مطمئن باش یه جای کارش میلنگه!
مثال: طرف همچین سروری رو کرایه کرده ماهی 350 دلار: Dual 5620 - 48GB Ram - 2TB Hdd و ... حالا با چه استدلالی وی پی اس رو میده ماهی 9 تومن من نمیدونم! یعنی قراره تا خرخره سرور رو پُر کنه؟ کدوم هاردی میخواد بکشه؟ SSD که نمیندازن هیچ، وی پی اس ها رو پخش هم نمیکنن! + با این وضعیت اقتصادی ما مقرون بصرفست؟ با این وضع دلار و ...
اینا رو بت گفتم که بدونی آمار همه چیو گرفتم، تا خشتک طرفم بررسی کردم :D

در ضمن برادر 1eng هم جحرف منو زد که مهمه مشتری های تو چه قشری هستن! مثلا من خودم تورنت باکس برای دوستام میگیرم طبیعیه که دنبال یه کانفیگی میگردم که بدردم بخوره و هزینه اش به کار من بخوره! الان تو میگی میخوای VPS بدی با 256 مگ رم و مثلا 20 گیگ فضا و 500 گیگ پهنای باند 15 تومن! خوب مرد حسابی همون هاستین یورو داره 1 گیگ رم(تا 2 گیگ برست)و 40 گیگ و 1 ترا رو بدون تخفیف (که همیشه خدا تخفیف 20% داره) میده 9.99 یورو! خودت 2-2 تا کن تو ریزلر اونا باشی برات منطقی تره یا سرور بگیری و کانفیگ کنی!
Like :D

* 99% خارجی ها حرف راست رو میزنن، بر عکس ایرانیا که 99%شون کلاً با دروغ به دنیا اومدن :|
- دروغگوی خارجی هم داریما، مثه iweb :D

فعلاً همیناست، مورد دیگه ای یادم اومد میگم ...

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598
1. بدون اورسل: یه سرور با سی پی یو خوب و ترجیحاً 4 تا هارد و رم 24، میتونی 45-50 تا وی پی اس ریز و درشت بدی.
2. دانلود بدون تورنت: چرا خیلی هم معنی داره :دی / اگه میخوای تورنت هم داشته باشی، باید از اروپا یا کانادا بگیری (کانادا چون dcma نداره) / بهترین کیفیت هم شبکه های آمریکایی دارن (نظر منه)

پیشنهاد: هیچ وقت سعی نکن جمعه بازار راه بندازی :cool:
الان اگه کسی بخواد اورسل نکنه و سود خودشو بگیره و کیفیت خوب هم بده، 256 مگ رم رو نباید زیر 17-18 بده (خواستی کامل برات شرح میدم) حالا چرا بعضیا (تو تاپیکش هم پست دادی) با 1/2 قیمت میدن، اونم تو ایران ؟!! 100% مطمئن باش یه جای کارش میلنگه!
مثال: طرف همچین سروری رو کرایه کرده ماهی 350 دلار: Dual 5620 - 48GB Ram - 2TB Hdd و ... حالا با چه استدلالی وی پی اس رو میده ماهی 9 تومن من نمیدونم! یعنی قراره تا خرخره سرور رو پُر کنه؟ کدوم هاردی میخواد بکشه؟ SSD که نمیندازن هیچ، وی پی اس ها رو پخش هم نمیکنن! + با این وضعیت اقتصادی ما مقرون بصرفست؟ با این وضع دلار و ...
اینا رو بت گفتم که بدونی آمار همه چیو گرفتم، تا خشتک طرفم بررسی کردم :D

Like :D

* 99% خارجی ها حرف راست رو میزنن، بر عکس ایرانیا که 99%شون کلاً با دروغ به دنیا اومدن :|
- دروغگوی خارجی هم داریما، مثه iweb :D

فعلاً همیناست، مورد دیگه ای یادم اومد میگم ...

آمریکا باشه برای خودمم راحت تره , هر وقت سرور رو خواستم میفرستم در خونه فامیلا .
حالا یه سوال , دیتاسنترای امریکایی اجازه تورنت نمیدن ,حالا گیریم یکی از یوزرا تورنت کار کرد , اینا فقط ای پی رو میبندن یا جریمه هم میکنن؟ اگه جریمه در کار نیست ترجیح میدم بیخیال تورنت بشم و همون امریکا بگیرم. کدوم دیتاسنتر خوبه؟
در مورد قیمت هم اره درست میگی توجیه نداره برای کسی که سرورو اجاره میکنه , حالا شاید میخواد اسم در کنه بعدا قیمتارو ببره بالا و به نوعی تبلیغت باشه! ولی وی پی اسی که من حدود دو سه ماهه گرفتم , تا حالا وی پی اسی به این خوبی کار نکرده بودم یه بار سرور شب تا صبح داون بود بعدش کاشف به عمل اومد که اینا داشتن سرورشونو عوض میکردن !! البته داون شدنو انداخته بودن گردن دیتاسنتر ولی خب تابلو بود :D
شب مشخصات سی پی یو یه چیز بود صبح یه چیز دیگه :D

راستی سرورو آدم کلهم اجاره بده به کسی بهتر نیست؟ مشتری اینجوری هست؟

بالا