برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای خرید سرور (سخت افزار )

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
آمریکا باشه برای خودمم راحت تره , هر وقت سرور رو خواستم میفرستم در خونه فامیلا .
حالا یه سوال , دیتاسنترای امریکایی اجازه تورنت نمیدن ,حالا گیریم یکی از یوزرا تورنت کار کرد , اینا فقط ای پی رو میبندن یا جریمه هم میکنن؟ اگه جریمه در کار نیست ترجیح میدم بیخیال تورنت بشم و همون امریکا بگیرم. کدوم دیتاسنتر خوبه؟
در مورد قیمت هم اره درست میگی توجیه نداره برای کسی که سرورو اجاره میکنه , حالا شاید میخواد اسم در کنه بعدا قیمتارو ببره بالا و به نوعی تبلیغت باشه! ولی وی پی اسی که من حدود دو سه ماهه گرفتم , تا حالا وی پی اسی به این خوبی کار نکرده بودم یه بار سرور شب تا صبح داون بود بعدش کاشف به عمل اومد که اینا داشتن سرورشونو عوض میکردن !! البته داون شدنو انداخته بودن گردن دیتاسنتر ولی خب تابلو بود :D
شب مشخصات سی پی یو یه چیز بود صبح یه چیز دیگه :D

راستی سرورو آدم کلهم اجاره بده به کسی بهتر نیست؟ مشتری اینجوری هست؟

امریکا کلا 4 مدل دیتا سنتر داره!×

1.تورنت آزاد و فقط گیر پهنای باند مجاز هستن!
2.تورنت ازاده ولی پابلیک ترکر ها رو ممنوع کردن و بهت تذکر میدن!
3.تورنت ازاده ولی بهت میگن ممنوعه و بازم پابلیک ترکر هارو در شرایطی که شکایت مستقیم داشته باشه تذکر میدن!
4.تورنت آزاده ولی بازم پابلیک ترکر ها اگر شکایت مستقیم داشته باشن ترمینیتت میکنن:D

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598
امریکا کلا 4 مدل دیتا سنتر داره!×

1.تورنت آزاد و فقط گیر پهنای باند مجاز هستن!
2.تورنت ازاده ولی پابلیک ترکر ها رو ممنوع کردن و بهت تذکر میدن!
3.تورنت ازاده ولی بهت میگن ممنوعه و بازم پابلیک ترکر هارو در شرایطی که شکایت مستقیم داشته باشه تذکر میدن!
4.تورنت آزاده ولی بازم پابلیک ترکر ها اگر شکایت مستقیم داشته باشن ترمینیتت میکنن:D

ترمینیت منظورت فقط ای پیه؟
حالا جدای از بحث تورنت , این دیتاسنترا جریمه مریمه نمیکنن؟ اخه قبلنا میشنیدم جریمه میکنن , جریانش چیه؟

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
ترمینیت منظورت فقط ای پیه؟
حالا جدای از بحث تورنت , این دیتاسنترا جریمه مریمه نمیکنن؟ اخه قبلنا میشنیدم جریمه میکنن , جریانش چیه؟
اره ای پی! سر ماهم اکانتت رو میبندن!
جریمه هم من خودم تا حالا ندیدم که جریمه کنن!

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
راستی سرورو آدم کلهم اجاره بده به کسی بهتر نیست؟ مشتری اینجوری هست؟
ایده خوبیه (خزش نکن لطفاً :دی) میتونی از هر سرور بین 100 تا 200 دلار کاسبی کنی :cool:
اگه پول زیادی داری، بده من ماهی 3% سود بت میدم :D یا اینکه اگه دوست داری تو کار باشی، میتونم 5% از سرمایه یا 25% از سود کار (نسبت به سرمایه گذاریت) بهت بدم. کار هم همین سرور و وی پی اس ـه، با این تفاوت که تو ایران تکه و تا الان کلی اعتبار و مشتری خوب داریم :f34r:

تورنت:
همه جای آمریکا، اگه شکایت داشته باشی بهت اخطار میدن که مورد رو برطرف کنی. برطرف نکنی بهت گیر میدن (بستگی به جاش داره) بعضیا گیر 3 پیچ میدن! بعضیا هم زیاد حساس نیستن.
بعضی ها هم خیلی عوضی هستن و فرت و فرت که گیر میدن هیچ، بعضی وقتا جریمه هم میکنن. تو یه دیتاسنتر تقریباً 35 تا سرور داشتیم، کیفیت خیلی خوبی داشت. ولی چون گزارش های تورنت زیادی داشتیم ماهی 200 دلار فیکس جریمه میکرد. هیچ جوره هم کنار نمیومد، میگفت یا Abuse ها رو کم کن یا جمع کن برو (چون بدجوری تخفیف گرفته بودم و دهن پورت و پهنای باند رو گاییده بودم) :D تا اینکه کم کم move کردیم به سرورهای خودمون و از شر تورنت تا حدودی خلاص شدیم :دی

اسپم:
سعی کن به مشتری که کار اسپم انجام میده سرویس نده، چون آی پی میره تو لیست اسپم و هر از چند گاهی بت گیر میدن که اسپم نکن

نمونه گزارش اسپم (از تورنت سخت گیرترن)
کد:
******* is listed in zen.spamhaus.org!
******* is listed in dnsbl-1.uceprotect.net!
******* is listed in b.barracudacentral.org!
******* is listed in cbl.abuseat.org!
Servers suspended for abuse issues will be subject to a $35 reactivation fee.

Attack :wacko:
ازش بپرهیز و با مشتری که این کار رو میکنه به شدت برخورد کن :دی
وگرنه، "پورت"، "پهنای باند" و "اعتبارت نزد دیتاسنتر" رو مثه آب خوردن از دست میدی :p

حالا سرویستو بگیر، بیا یه راهنمایی های توپی بت بکنم حالشو ببری :D
جناب rax رو هم دریاب، مطمئن باش کسی دیگه پیدا نمیشه اینجوری راهنمایی کنه. (اگه بود تو این 23-24 تا پست ...)

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598
اره ای پی! سر ماهم اکانتت رو میبندن!
جریمه هم من خودم تا حالا ندیدم که جریمه کنن!
منظورت از اکانت ای پی متخلف بود یا کل سرور؟؟ کل سرور باشه که بدتر از جریمه کردنه

ایده خوبیه (خزش نکن لطفاً :دی) میتونی از هر سرور بین 100 تا 200 دلار کاسبی کنی :cool:
اگه پول زیادی داری، بده من ماهی 3% سود بت میدم :D یا اینکه اگه دوست داری تو کار باشی، میتونم 5% از سرمایه یا 25% از سود کار (نسبت به سرمایه گذاریت) بهت بدم. کار هم همین سرور و وی پی اس ـه، با این تفاوت که تو ایران تکه و تا الان کلی اعتبار و مشتری خوب داریم :f34r:

تورنت:
همه جای آمریکا، اگه شکایت داشته باشی بهت اخطار میدن که مورد رو برطرف کنی. برطرف نکنی بهت گیر میدن (بستگی به جاش داره) بعضیا گیر 3 پیچ میدن! بعضیا هم زیاد حساس نیستن.
بعضی ها هم خیلی عوضی هستن و فرت و فرت که گیر میدن هیچ، بعضی وقتا جریمه هم میکنن. تو یه دیتاسنتر تقریباً 35 تا سرور داشتیم، کیفیت خیلی خوبی داشت. ولی چون گزارش های تورنت زیادی داشتیم ماهی 200 دلار فیکس جریمه میکرد. هیچ جوره هم کنار نمیومد، میگفت یا Abuse ها رو کم کن یا جمع کن برو (چون بدجوری تخفیف گرفته بودم و دهن پورت و پهنای باند رو گاییده بودم) :D تا اینکه کم کم move کردیم به سرورهای خودمون و از شر تورنت تا حدودی خلاص شدیم :دی

اسپم:
سعی کن به مشتری که کار اسپم انجام میده سرویس نده، چون آی پی میره تو لیست اسپم و هر از چند گاهی بت گیر میدن که اسپم نکن

نمونه گزارش اسپم (از تورنت سخت گیرترن)
کد:
******* is listed in dnsbl-1.uceprotect.net!
******* is listed in b.barracudacentral.org!
Servers suspended for abuse issues will be subject to a $35 reactivation fee.

Attack :wacko:
ازش بپرهیز و با مشتری که این کار رو میکنه به شدت برخورد کن :دی
وگرنه، "پورت"، "پهنای باند" و "اعتبارت نزد دیتاسنتر" رو مثه آب خوردن از دست میدی :p

حالا سرویستو بگیر، بیا یه راهنمایی های توپی بت بکنم حالشو ببری :D
جناب rax رو هم دریاب، مطمئن باش کسی دیگه پیدا نمیشه اینجوری راهنمایی کنه. (اگه بود تو این 23-24 تا پست ...)

اوه !! این که خیلی ضایست که , زده سرورو ساسپند کرده میگه 35 دلار بده اکتیوش کنم ! نابود میشه که ادم !! درسته دیگه؟ سروره؟ یا ای پی یکی از وی پی اسا؟
جریمه هم ندی حتما هارد سرورو برمیداره گرو !:D
برای جلوگیری از این جریان فکر کنم فقط دو راه هست , یکی اینکه رم پایین یعنی وی پی اس زیر 25 تومن فروخته نشه , دوم اینکه کارایی روی سرور بشه که نتونن اسپم و اینا بکنن , یعنی کسی که بخواد این کارارو بکنه وی پی اس ده تومنی میگیری .
دوم اینکه حتما با همون راهنمایی هایی که میگی میشه جلوشو گرفت !:D

در مورد سود و مشارکت و اینا والا نمیدونم , میخوام تو کار باشم ولی اول با یه سرور , تا چمو خم کار دستم بیاد مزایا و ایراداشو کامل ببینم بعد بشه تصمیم گرفت. ولی همین یه سرورم باید خودت یا برادر rax یه صفایی بهش بدید :دی

در مورد راهنمایی کردن اره خدایی دست خودت و برادر rax درد نکنه خیلی راهنمایی کردید.
ایشالا سرور گرفتم ای پی سروراتو بده دیداس بزنم یه حالی ببریم :D !!
راستی نگفتی کدوم دیتاسنتر این گیر بازیاش کمتره ؟ البته خب کیفیت که حرف اولو میزنه.

Last edited:
بالا