برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای خرید شال و روسری

belak24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
430
سلام
دوستان بنده در حال راه اندازی یه فروشگاه شال و روسری در مقیاس کوچیک هستم.
میخام بدونم کجا میشه برند های اصل ترک شال و روسری مثل آرامیس،آس تک،سیما،رزابلا،سینم و ... برای خرید عمده با قیمت مناسب پیدا کنم.
خودم رفتم بازار 15خرداد بازار جعفری ولی به نظرم قیمت ها خیلی بالا بودند.مثلا روسری ابریشم ساتن ترک کارای نوروز 96 قیمت 30،32،38 بهم دادن.
مطمئن هستم این قیمت ها خیلی بالا هست و قیمت اصلی زیر این قیمت ها هست.
کسی میتونه راهنمایی کنه؟

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
خودم رفتم بازار 15خرداد بازار جعفری ولی به نظرم قیمت ها خیلی بالا بودند.مثلا روسری ابریشم ساتن ترک کارای نوروز 96 قیمت 30،32،38 بهم دادن.
من فکر کنم قیمتی که بهتون دادن زیاد هم بد نبوده. همین روسری ها رو مغازه هایی مثل تی تی دارن حداقل 80-70 تومن میفروشن.
بحث شال هم فرق میکنه چون قیمتش خیلی ارزون تره. اکثر شال هایی که تو بازار هست ، یا چینی هستند یا هندی که به صورت فله ای وارد میشن و قیمتای عمده فروشیشون پایینه.
فکر میکنم در نهایت همون بازار ، بهترین سورس برای تامین جنس با قیمت مناسب باشه.

belak24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
430
اگه کسی میتونه راهنمایی بیشتر بکنه ممنون میشم.چند ماهه دارم تحقیق میکنم و بررسی و الآن یه مورد مغازه خوب پیدا شده.
غیر از بازار جعفری سورس مطمئن میشه پیدا کرد؟

shikplus

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز
بررسی قیمت باید براساس کیفیت و نوع برند مشخص بشه، قیمت ها تو بازار تهران خیلی متفاوت هست و کاملا بستگی به جنس پارچه شال و روسری مورد نظر داره. برای خرید شال و روسری برند ترک یا هر مارک دیگه ای شما ابتدا باید پارچه و کیفیت تولید مد نظرتون باشه چون خیلی از برندهای ترک تولید شده توسط کشور چین هست و کاملا هم کپی زدن که تو نگاه اول به ویژه برای تازه کارها و حتی خیلی از حرفه ای ها قابل تشخیص نیستن.
خرید شال و روسری در بازار تهران بصورت عمده خیلی خوبه و قیمت هایی که به شما دادن در صورت داشتن کیفیت اصلی و برند اورجینال کاملا خوب هستش.
شما میتونید به فروشگاه اینترنتی شیک پلاس هم مراجعه کنید و مدل ها و قیمت ها رو با بقیه مقایسه کنید.

بالا