برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای دریافت تعداد بالا اطلاعات به صورت همزمان

maajid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام دوستان

من برای انجام کاری نیازمندم تعداد بالای اطلاعات رو دریافت کنم.مثل دریافت یا فرستادن اطلاعات از طریق بلوتوث یا وای فای ولی همزمان و تعداد بالا با محدوده ساپورت زیاد.

کار به این صورت هست مثلا 500 نفر همزمان میخوان یه فایلی رو برام بفرستن من میخوام مثل گوشی که دو نفر میتونن از طریق وای فای و برنامه مثلا شریت فایل رد و بدل کنن من بتونم 500 فایل فرستاده شده رو دریافت و ذخیره کنم . همچنین محدوده ساپورت و سرعت هم بالا باشه..اون 500 نفر هم با گوشی اندروید این کار رو میکنن..... . در ضمن میخوام این کار ترجیها اتوماتیک انجام بشه یعنی اون 500 نفر با برنامه ای مثل شریت سرور رو پیدا کنن و فایل خودشون رو ارسال کنن و بدون این که نیازی باشه کسی تایید انجام بده اطلاعات روی دستگاه (لپتاپ ،گوشی یا ...) دریافت و ذخیره بشه....اصلا این کار شدنیه ؟

دوستان هر راهکاری که به ذهنشون میرسه برای انجام این کار مطرح و بنده رو راهنمایی کنن.

maajid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام دوستان

من برای انجام کاری نیازمندم تعداد بالای اطلاعات رو دریافت کنم.مثل دریافت یا فرستادن اطلاعات از طریق بلوتوث یا وای فای ولی همزمان و تعداد بالا با محدوده ساپورت زیاد.

کار به این صورت هست مثلا 500 نفر همزمان میخوان یه فایلی رو برام بفرستن من میخوام مثل گوشی که دو نفر میتونن از طریق وای فای و برنامه مثلا شریت فایل رد و بدل کنن من بتونم 500 فایل فرستاده شده رو دریافت و ذخیره کنم . همچنین محدوده ساپورت و سرعت هم بالا باشه..اون 500 نفر هم با گوشی اندروید این کار رو میکنن..... . در ضمن میخوام این کار ترجیها اتوماتیک انجام بشه یعنی اون 5000 نفر با برنامه ای مثل شریت سرور رو پیدا کنن و فایل خودشون رو ارسال کنن و بدون این که نیازی باشه کسی تایید انجام بده اطلاعات روی دستگاه (لپتاپ ،گوشی یا ...) دریافت و ذخیره بشه....اصلا این کار شدنیه ؟

دوستان هر راهکاری که به ذهنشون میرسه برای انجام این کار مطرح و بنده رو راهنمایی کنن.

بالا