برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای راه اندازی ووکامرس و پنل کاربری برای خرید و فروش رپورتاژ

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,082
درود
دوستان، میخوام با ووکامرس یه پنل خرید رپورتاژ بزنم
این مشکلات رو دارم، چی کار کنم؟
هر کسی بتونه بهم کمک کنه از اینجا رپورتاژ هایی دارم با قیمت خرید بهش میدم اونایی هم که دست خودمه رایگان میزارم

1. میخوام فیلتر بزارم، بر اساس آتوریتی، پکیج، تخفیف خورده، موضوع سایت، ترتیب ارزان‌ترین و گران‌ترین، پرفروش ترین و کم فروش ترین و بقیه ویژگی ها، فکر کردم خود ووکارس داره ولی انگار باید افزونه جدا نصب کنم براش! همینطوره؟ چه افزونه ای خوبه؟ یه قسمت داره برای ویژگی ها ولی بنظرم اون بدرد دسته بندی موضوع سایت ها بخوره
  2. لاگین جیمیل میشه گذاشت؟
  3. میخوام پنل کاربری خصوصی و با لاگین باشه مثل تریبون که پابلیک نیست، اینطوری بهتره و اون خطاهای یو آر ال پارامتر و فیلتر های ووکارس هم دیگه توی سرچ کنسول نمیاد هرچند که میتونم داخل فایل ربات بلاکشون کنم ولی اگه قرار باشه پنل خصوصی و با لاگین باشه، پس با تعریف صفحه فروشگاه با ووکامرس چی کار کنیم؟
  4. موقع سفارش میشه یه جا گذاشت که مشتری متن و یادداشتی داشت قرار بده؟
  5. بعد از سفارش چطوری پیغام بزارم ببینه؟ میخوام بنویسم فایل ورد از قسمت تماس با ما بفرسته یا ایمیل کنه چون فکر نکنم بشه همونجا امکانی واسه آپلود گذاشت
  6. آیا سابقه تمام خرید های قبلی نشون داده میشه داخل پنل کاربر؟ چی کار میشه کرد که نشون بده
  7. هر سایت قوانین و شرایط خودش رو داره، میخوام اگه میشه قوانین خاص همون محصول(سایت) نشون داده بشه موقع خریدش یا اگه نه همخون پذیرش قوانین عمومی رو بتونه تیک بزنه و لینکش هم باشه بخونه
  8. کپچای گوگل برای ثبت نهایی سفارش میشه گذاشت؟
  9. آدرس رپورتاژ ها رو میشه لینک کرد؟ یعنی مثلا عنوانشون لینک بشه به خود سایت مقابل
  10. اتصال به درگاه پرداخت فقط با افزونه امکان پذیره؟ به من درگاه پرداخت نمیدن، مجوز ای نماد رقبا رو دیدم ولی حوصله سگدو زدن ندارم برای مجوزش، امکان کارت به کارت گذاشتن چطوریه؟ گزینه انتقال مستقیم بانکی رو فعال کردم اومدم تست کنم مشاهده سبد خرید رفت به صفحه اصلی سایت!! نه ایندکه ریدایرکت بشه کلا به صفحه اصلی لینک بود! چرا؟ یه چیزی مثل همون پرداخت در محل بهتره خودمون برای واریز با خریدار تماس میگیریم یا یه کار دیگه میکنیم ولی این مشکل لینک شدن سبد خرید به صفحه اصلی برای چیه؟ ممکنه بخاطر روش پرداخت باشه؟ ولی قبلا براش تعریف کردم که اومدم تست کنم
  11. میخوام به ازای خرید تا 1 تومان کد تخفیف یا یه چیزی رو بهش رایگان بدم مثلا 30 تا رپورتاژ وبلاگ رایگان یا کد تخفیف از فلان رپورتاژ یا کد تخفیف کلی، چطوری میشه این کار رو کرد؟
  12. مجوز اینماد یکی از رقبا رو دیدم زده بود سایر خدمات فناوری اطلاعات، این رو چطوری میگیرن؟ یعنی نداز به مدرک و صنف داره مثل بقیه؟ چون آپلود مجوز برای اینماد اجباریه
  13. یه مدل پکیج رپورتاژ هست مثلا 60 تا سایته و حداقل خرید 5 تا هست، همچین چیزی رو توی ووکارس چطوری تعریف کنم؟ هست چطوری این محدودیت رو بزارم؟
  14. آتوریتی و ویژگی ها رو باید دستی هر بار چک کنم؟ یا برنامه ای هست که بتونه این کار رو انجام بده و بروز نگهداره؟
  15. بجز ووکامرس، اسکریپت یا برنامه مطمئن دیگه ای برای خرید و فروش رپورتاژ هست؟ یعنی فروشنده هم پنل کاربری داشته باشه.

این مشکل زمپ هم کسی میتونه بهم بگه، سرعتش خیلی کنده اصلا نمیتونه ووکامرس رو نصب کنه اونقدر که کند هست

یه مشکل جدی با زمپ دارم، سرعت وردپرس خیلی کنده، افزونه میخوام نصب کنم ارور time out میده یا میگه
نصب ناموفق بود: دریافت انجام نشد. نشانی معتبر نیست.
An unexpected error occurred. Something may be wrong with WordPress .org or this server’s configuration. If you continue to have problems, please try the support forums.
محدودیت رم هم افزایش دادم، وردپرس پاک کردم دوباره زدم هیچ فرقی نکرد، هیچ قالب و افزونه ای ندارم از همون نقطه صفر ارور میده
با فیلترشکن میرم هیچ فرقی نمیکنه
نسخه php هم نگاه کردم زده 8 پس چرا اینطوریه
گراواتار غیر فعال کردم، هیچ قالب و افزونه ای نداره
چند بار وردپرس پاک کردم دوباره نصب کردم
ربطی به فیلترینگ نداره چون با vp n هم تست کردم
هر چی آموزش هم بود دیدم و رم مصرفیش رو بیشتر کردم، php ارتقا دادم
دلیل اینکه سرعت زمپ اینقدر کنده چیه؟
افزایش سرعت زمپ توی کلمات پیشنهادی گوگل هم هست، یعنی کلا برنامه مشکل داره
برنامه ampps نصب کردم اصلا کار نمیکنه!! حتی باز نمیشه که ببینمش
Laragon هم نصب کردم بدرد بخورد

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,082
16. تریبون 9 درصد مالیات میگیره ولی بقیه نه، درحالی که بقبه هم درگاه دارن و بدون گذروندن مراحل مالیاتی و مجوز ها نمیشه درگاه بانکب گرفت. پس فرقش چیه که این مالیات گذاشته؟

aria95

Registered User
لایک‌ها
507
16. تریبون 9 درصد مالیات میگیره ولی بقیه نه، درحالی که بقبه هم درگاه دارن و بدون گذروندن مراحل مالیاتی و مجوز ها نمیشه درگاه بانکب گرفت. پس فرقش چیه که این مالیات گذاشته؟

شرکت حقوقی هست. بقیه حقیقی

farhad17

Registered User
لایک‌ها
328
منم میخواستم فروشگاه اینترنتی بزنم. به این نتیجه رسیدم که:
در ابتدا بهتره شرکت ثبت کنی و یک برند هم ثبت کنی , بنظرم به شرکت ها راحت تر مجوز میدن.

بهتره که برنامه نویس مطمئن پیدا کنی و یک فروشگاه اختصاصی بسازی, همه مواردی که گفتی برنامه نویس براحتی میتونه انجام بده,
من با ووکامرس کار نکردم اما بنظرم به درد کارهای حرفه ای نمیخوره.

بخش فروشگاه تریبون با Nodejs و Vuejs بطور اختصاصی ساخته شده.

بهتره بری دنبالش و درگاه پرداخت انلاین رو بگیری, با کارت به کارت کردن مشتری رو به زحمت میندازی و مشتری میپره.
اگه پنل حرفه ای برای مشتری و بخش مدیریت بسازی, مشتری حتما سفارش ثبت میکنه و انلاین پرداخت میکنه دیگه نیازی به سر و کله زدن با مشتری نیست که پول بده یا نه.

aria95

Registered User
لایک‌ها
507
منم میخواستم فروشگاه اینترنتی بزنم. به این نتیجه رسیدم که:
در ابتدا بهتره شرکت ثبت کنی و یک برند هم ثبت کنی , بنظرم به شرکت ها راحت تر مجوز میدن.

بهتره که برنامه نویس مطمئن پیدا کنی و یک فروشگاه اختصاصی بسازی, همه مواردی که گفتی برنامه نویس براحتی میتونه انجام بده,
من با ووکامرس کار نکردم اما بنظرم به درد کارهای حرفه ای نمیخوره.

بخش فروشگاه تریبون با Nodejs و Vuejs بطور اختصاصی ساخته شده.

بهتره بری دنبالش و درگاه پرداخت انلاین رو بگیری, با کارت به کارت کردن مشتری رو به زحمت میندازی و مشتری میپره.
اگه پنل حرفه ای برای مشتری و بخش مدیریت بسازی, مشتری حتما سفارش ثبت میکنه و انلاین پرداخت میکنه دیگه نیازی به سر و کله زدن با مشتری نیست که پول بده یا نه.

این ره که تو میروی به ترکستان است.

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,082
ممنون از همگی، سوال هام رو تک به تک از جاهای مختلف پرسیدم تقریبا جواب بیشترشون رو پیدا کردم
یه مدت دیگه برمیگردم رپورتاژ قوی و دائمی با قیمت مفت میفروشم ببینم میشه بازار رو شکست یا نه

الان هنوز مشکل زمپ دارم، سرعتش کنده
حتما مثل همیشه ایراد کار از خودمه.
یِلخی یِلخی نمیشه کار کرد !
حرفه ای عمل کردن نتیجه بهتری داره
تریبون علاوه بر اسکریپت خوب، برندینگ خوبی هم داره
مثلا ویرگول رو ببین سال 2017 راه افتاد همون نقطه شروع کار معروف شد!!
بررسی کنی میفهمی صباویژن و آپارات و... که مال خودشون بود با همون تبلیغش رو کردن پروموت شد

بالا