برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای ورود به بازار

ivioji

Registered User
لایک‌ها
170
دوست عزیز بنده تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ به صورت حرفه ای بلدم حتی گرونترین گرافیک هارو تعمیر کردم با یه هیتر بدون دستگاه های ریبال و اینا
مغازه هم زدم کلی سرمایه کردم ضرر کردم یک دونه مشتری نمیومد سوال کنه این همه وسایل ریختی قیمتش چنده اصلا یه وضی

اره والا اوضاع کام خراب شده یکی از رفیقام هم با داداشش کار می کرد داداششو بیرون کرد چون براش صرف نداشت خخخ
الانشم چون مغازه برا خودش هست و اجاره نمیده وایساده کار می کنه

ivioji

Registered User
لایک‌ها
170
دوستان عزیز نظرشون در مورد برنامه نویسی چیه ؟ چند روزی هست دارم برنامه نویسی اندروید رو یاد می گیرم
میشه ازش پول در اورد یا نه نه اینکه الان 6 ماه روش کار کنم و حرفه ای بشم ارزشش رو داره به نظرتون ؟

morteza5921

Registered User
لایک‌ها
104
چند وقت سر همین شغل بودی بعد جمع کردی؟مغازت کجابود؟

دوستان عزیز نظرشون در مورد برنامه نویسی چیه ؟ چند روزی هست دارم برنامه نویسی اندروید رو یاد می گیرم
میشه ازش پول در اورد یا نه نه اینکه الان 6 ماه روش کار کنم و حرفه ای بشم ارزشش رو داره به نظرتون ؟
در مورد برنامه نویسی بنده هم دیروز توی فکرش بودم با توجه به کافه بازار که بیشتر برنامه ها پولی شده که بیشترشون هم ارزش نداره اگه ایده خوب داشته باشی و کارت خوب باشه فکر میکنم درامد خوبی داره
با توجه به رشته ی دبیرستانم که برنامه نویسی بود دوست دارم برنامه نویسی اندروید هم انجام بدم اگر چیزی دستگیرت شد تونستی به اشتراک بذار ماهم استفاده کنیم

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
مغازم نزدیک 2-3 تا دانشگاه بود و یکی. دو سال توی مغازه ها میچرخیدم تجربه کسب کنم بعدش مغازه زدم 4-5 ماه دیدم اجارمم در نمیاد بستم
اشتبات همینجاست تو 4 ماه هرگز موفق نمیشدی حداقل باید یک سال از جیب میخوردی صبر میکردی تا جا بیفتی البته در کنار تبلیغات,مغازه های کنار دانشگاه ب درد تعمیرات نمیخوره

daalloon.ir

Registered User
لایک‌ها
173
منم با نظر شما موافقم:
کافه بازار که بیشتر برنامه ها پولی شده که بیشترشون هم ارزش نداره

چون اکثرشون کتاب هستن و بعضی هاشونم که با پرداخت درون برنامه خریدم دیدم همون مطالب سایتهایی مثل سیمرغ و ... جمع آوری شده بودند.
مگر اینکه یه بازی در حد Clash یا Subway درست کنی که اونم تیم و هزینه خودش رو داره،چون دیدم که از همین ایران با اینکه پرداخت انلاین نداریم با واسطه سایتهای دیگه جم الماس بازی رو میخرن!

daalloon.ir

Registered User
لایک‌ها
173
یا همین بازی کلاه قرمزی که مثلا ایده Subway هست،واقعا اندروید ضعیفی داره که اصلا گرافیک و سرعت تاچ و اپدیت یه بازی اعتیاد آور رو نداره ولی خداییش تو بازی های ایرانی من سالار رو بیشتر دوست دارم چون با وجود ساده بودن یه جورایی جذب کننده است و خیلی آبکی نیست!

simorghtalayee

Registered User
لایک‌ها
67
من خودم از دلالی های خوب خوشم میاد مثل سهام بازی :D
تولید هم فقط بساز ب ن - داز;)
بازار هم که فعلا واردات:)
اگه زرنگ باشی صادرات:eek:
اگه هیچ کدومو نیستی ! بزن کف قشنگ رو ! آزادی چیز خوبیه:D

daalloon.ir

Registered User
لایک‌ها
173
قبلا بساز ب ن - داز فقط واسه ساختمون بوده اما حالا ... !!؟؟

aploon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
با تشکر از استارتر عزیز
اخر حرفات اما یعس و ناامیدی بود .
مشکل من و خیلیا مث من اینه که فقط یه دانشگاه رفتیم حالا مدرک دستمون گرفتیم نمیدونیم چیکار کنیم . از اون طرف هم زندگی چنان فشاری داره بهمون میاره که از ...نمون میزنه بیرون.
بهترین کار اینه که بعد دبیرستان درسو ببوسی بزاری کنار بری شاگردی کنی که شد 23-24 سالت کار خودتو راه بندازی .

درس و تحصیلات دانشگاهی بزرگترین مانع برای پیشرفت ما ایرانی هاست

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
با تشکر از استارتر عزیز
اخر حرفات اما یعس و ناامیدی بود .
مشکل من و خیلیا مث من اینه که فقط یه دانشگاه رفتیم حالا مدرک دستمون گرفتیم نمیدونیم چیکار کنیم . از اون طرف هم زندگی چنان فشاری داره بهمون میاره که از ...نمون میزنه بیرون.
بهترین کار اینه که بعد دبیرستان درسو ببوسی بزاری کنار بری شاگردی کنی که شد 23-24 سالت کار خودتو راه بندازی .

درس و تحصیلات دانشگاهی بزرگترین مانع برای پیشرفت ما ایرانی هاست
در مورد قسمت تحصیلات هر کس نظری داره یکی میگه لازم یکی میگه نه منم نظرم با شما یکیه چون رفیقای خودم بالاترین رتبه ها رو دارن ولی کارشون معلوم نیست,کدوم قسمت یاس و ناامیدی داره حرفام؟

aploon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
در مورد قسمت تحصیلات هر کس نظری داره یکی میگه لازم یکی میگه نه منم نظرم با شما یکیه چون رفیقای خودم بالاترین رتبه ها رو دارن ولی کارشون معلوم نیست,کدوم قسمت یاس و ناامیدی داره حرفام؟
به طور کلی برداشتی که از حرفاتون داشتم اینه که بدونه تجربه وارد نشو که شکست میخوری .
خودمم هم به این نتیجه رسیدم . واقعا سرمایه ای که دارم به جز تو بانک گذاشتن کار دیگه ای نمیتونم کنم .برم دنبال استخدامی یا چیزی
دوست عزیز شغل خودت چی چقدر شاگردی کردی ؟الان راضی هستی!؟

dadash kaiko

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام مرسی که این تاپیک فوق العاده رو به من معرفی کردی.هنوز فرصت نکردم کامل بخونم.پاراگراف اول و دوم رو خوندم بسیار منطقی و شیوا و درست.تا فردا صبح که سر حال تر بتونم بقیه مطالب رو دنبال کنم.
موفق باشید

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
به طور کلی برداشتی که از حرفاتون داشتم اینه که بدونه تجربه وارد نشو که شکست میخوری .
خودمم هم به این نتیجه رسیدم . واقعا سرمایه ای که دارم به جز تو بانک گذاشتن کار دیگه ای نمیتونم کنم .برم دنبال استخدامی یا چیزی
دوست عزیز شغل خودت چی چقدر شاگردی کردی ؟الان راضی هستی!؟
تو تایپیک های قبل شغلمو نوشتم برای فروشندگی خیلی احتیاج ب شاگردی نیست کسی زرنگ باشه دو سه ماه هم کافیه کلا فروشندگی ها همه مثل همن البته بیشترش نه همه شما جنس از عمده فروش میخری درصدی روش میکشی و میفروشی کم کم هم دستت میاد چی بیشتر بخری چی بیشتر نخری اولش ترسناک بعد رله میشی

yar_66

Registered User
لایک‌ها
139
من 27 ماهه خدمتم تموم شده هنوز ک هنوزه یه کار درست حسابی پیدا نکردم هرجا هم بری میگن قرارداد سفید امضا چندماه بیگاری میکشن بعد خدافظ
فقط و فقطو فقــــــــــــــــط پارتی باید داشته باشی
رفیقم به زور دیپلم گرفته برادرش با پارتی بردش پست بانک داره کار میکنه ماهی 1200 حقوق میگیره سراز چیز خر هم در نمیاره
پول حروم در آوردن تو این مملکت خیلی راحته ولی ماها وجدان خوردن این پولارو نداریم باید این بشه روزگارمون

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
من 27 ماهه خدمتم تموم شده هنوز ک هنوزه یه کار درست حسابی پیدا نکردم هرجا هم بری میگن قرارداد سفید امضا چندماه بیگاری میکشن بعد خدافظ
فقط و فقطو فقــــــــــــــــط پارتی باید داشته باشی
رفیقم به زور دیپلم گرفته برادرش با پارتی بردش پست بانک داره کار میکنه ماهی 1200 حقوق میگیره سراز چیز خر هم در نمیاره
پول حروم در آوردن تو این مملکت خیلی راحته ولی ماها وجدان خوردن این پولارو نداریم باید این بشه روزگارمون
میدونی چیه داداش حق با توئه خود من هم ملیاردر نیستم ی درآمد معمولی دارم بخور و نمیرچ میشه کرد,اینکه اینقد وجدان داری پول حروم نخوری ی دنیا می ارزه اونایی ک خوردن چ غلطی کردن لااقل وجدانت راحت شب راحت سر رو بالش میذاری ناله و نفرین کسی پشت سرت نیست کار جور میشه کم کم یواش یواش شاید اصلا بیای تو بازار دوسال ضرر هم بکنی ولی کم کم سود دهیت هم شروع میشه ناامید شیطان توکل بر خدا کن

simorghtalayee

Registered User
لایک‌ها
67
سلام مجدد
بعضی از دوستان تو تایپیک حرفای نا امیدانه میزنن و راستش رو بخواین برام مهم نیست ! ولی بگم که با این حرفا فقط ضرر به خودتون نمیزنید بلکه جو رو خراب میکنید ! واقعا نیازی نیست درباره این که من و این و اون چه وضعیتی دارم و دارند صحبت کنید ( منظورم درد دل هست !) البته منم آدم سنگ دلی نیستم ولی هر صحبتی جا و مکان و افراد خاص خودش رو داره !
بهتره که درباره راه حل ها و روش های کسب و کار صحبت بشه و مانور بیشتری روی بحث کسب و کار بدید تا همه استفاده کنند !
راستی دوستان منظور من از بنداز همون فروش هست ! :Dبد برداشت نکنید ! میتونید چیز خوب هم بندازید ! ;)
تشکر از دوستان

PremiumDomains

Registered User
لایک‌ها
117
خیلی ها هستن میخوان وارد خرید و فروش دلار و سکه بشن این کارها ریسک و قیمت ها همش در حال تغییر خیلی ها بودن از همین تغییر ملیاردر شدن خیلی ها همین الان دارن آب خنک میخورن دراین کار بی گدار ب آب نزنید بورس هم بر اساس نوسانات حرکت میکنه و تنها خوبیش اینه یهو کل سرمایتون چند برابر بهتر یا بدتر نمیشه.
متن خوبی گذاشتی ولی بورس با دلار و سکه تفاوتهایی هم داره
کار دلار و سکه سود های بزرگ نمی ده ولی اگر شخص از سرمایه خودش که وام یا قرض نیست استفاده کنه مشکل چندان براش بوجود نمیاد چون اکثر وقتا ارزش واقعی پولش چندان تغییر نمی کنه. ولی در مورد بورس کار خیلی سخت تره نمودار دو سه سال اخیر رو که چک کنین یه جهش بزرگ زده و بعد یه مقدار برگشت داشته که معلوم نیست بعدا باز یه افت شدید کنه یا نه. خیلیا در طول چند ماه 70 درصد از پولشون تو بورس از دست رفت که واقعا ضرر عجیبی هست

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
دوست عزیز تاپیک جالبی درست کردی،آدرس تاپیکهای قبلیت را هم لطف کنید

بالا