برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای پس گرفتنه پول!

rezakhoshkele

Registered User
لایک‌ها
3
سلام خدمته تمامه دوستانه گلم!
حقیقتش بنده داییی دارم که در یه مغازه شاگرده!
امروز یکی اوموده ازش خرید کرده.این دایی بخت برگشته ی ما یه جای این که از کارتش 2645 بکشه مقداره 1645 کشیده!
طرف خطش 0916 و گوشی رو برنمی داره.ادرسش رو هم به صورته تخمینی از شماره حسابش فهمیدند که اهوازه.....
شماره حسابش هست.شماره ی گوشیش هم هست!
از دوستان کسی هست کمکمون کنه؟
یا راهه حله مناسب ارایه بده؟
در ضمن فردا داییم می خواد بره شکایت کنه!

chicken_k

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یک ملیون تومن!
تا 72ساعت میتوانی شکایت کنی و پولتو پس بگیری
باید بری اون بانکی که حساب داری-از روی شماره پیگیری -پیگیری میکنن-
ولی من این حرفها رو شنیدم -اطمینان ندارم که بشه:rolleyes:

کافر مقدس

Registered User
لایک‌ها
200

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
شکایت کنه؟

به جرم اشتباه خودش؟

schumi

Registered User
لایک‌ها
155
به هيچ جا دستش بند نيست

alik

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,232
1- خریدار اگر متوجه 1 میلیون اشتباه دایی شما شده باشه و بخواد پولو بده خودش تماس میگیره و پولو میده و اگر نخواد بده که شما حالا حالا ها باید دنبالش بری
2- راه حلش شکایت هست البته نه روی هوا ! بگی اشتباه کردم و این حرفها پول نمیشه ، باید یه سندی رو کنی که مبلغ خرید رو ثابت کنه مثلا اگر فاکتوری در کار باشه که معمولا دو نسخه داره بعد بگی اشتباه کردم در غیراینصورت خریدار میتونه مدعی بشه که شما با همان مبلغی که از حسابش کم شده فروختی و الان داری دبه میکنی :دی

اگر سند داری که مبلغ خرید رو ثابت میکنه فردا برو دنبال شکایت :دی

alik

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,232
نکته سوم هم یادم رفت :دی
خریدار میتونه حتی ادعا کنه که یک میلیون نقد به شما داده و بقیش رو کارت کشیده پس حتما به این نکته دقت کن ...

بهترین کار اینه که طرف رو پیدا کنی و راضیش کنی بقیه پول رو بده :) شکایت معمولا اخرین راههههه

schumi

Registered User
لایک‌ها
155
1- خریدار اگر متوجه 1 میلیون اشتباه دایی شما شده باشه و بخواد پولو بده خودش تماس میگیره و پولو میده و اگر نخواد بده که شما حالا حالا ها باید دنبالش بری
2- راه حلش شکایت هست البته نه روی هوا ! بگی اشتباه کردم و این حرفها پول نمیشه ، باید یه سندی رو کنی که مبلغ خرید رو ثابت کنه مثلا اگر فاکتوری در کار باشه که معمولا دو نسخه داره بعد بگی اشتباه کردم در غیراینصورت خریدار میتونه مدعی بشه که شما با همان مبلغی که از حسابش کم شده فروختی و الان داری دبه میکنی :دی

اگر سند داری که مبلغ خرید رو ثابت میکنه فردا برو دنبال شکایت :دی

نکته سوم هم یادم رفت :دی
خریدار میتونه حتی ادعا کنه که یک میلیون نقد به شما داده و بقیش رو کارت کشیده پس حتما به این نکته دقت کن ...

بهترین کار اینه که طرف رو پیدا کنی و راضیش کنی بقیه پول رو بده :) شکایت معمولا اخرین راههههه

ميخواستم همينو بگم كه خودت گفتي خريدار ميگه مابقيشو نفدي حساب كردم اون موقع چكار ميكني؟اين مشكل چند سال ژيش براي يكي از دوستام ژيش اومده بود البته 1تومن نبود يادمه اين آشناي ما رفت براي شكايت اما بهش گفتن هيچكاري نميتونن براش بكنن مگر اينكه خريدار اونقد مرد باشه خودش ژولو بده كه اتفاقاً همينطور هم شد و خريدار مابقي رو دااد

hitoyou

Registered User
لایک‌ها
59
خیلی جالبه ممکنه بگید چه طوری به جای 2 زده 1؟؟؟؟؟
ما دیدیم که میخوان کارت بکشن مثلا به جای 10000 تومن اشتباهی 1000 تومن میکشن که اون به خاطر تومن و ریال هست که خیلی قاطی میکنن بعضی ها ولی دیگه ندیده بودیم 2 رو 1 بزنن!!!

بالا