برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی جهت خرید Domain و Host با کردیک کارت

LinuxBox

Registered User
لایک‌ها
126
سلام
دوستان من قصد خرید یک هاست و دومین با کردیت کارت را دارم. ( Master و Laser دارم )
ممنون میشم یک سایت معتبر برای خرید هر دو آنها معرفی کنید.

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
پیشنهاد اول من اینه که از بلو هاست توسط دوستمون skyhost بگیریچون اونا وریفای هم می کنندَ، خودت بخواب بگیری وریفای کردنش خیلی سخته!
اما پیشنهاد بعدیم که وریفای کردن نمی خواد، به سخت گیری bluehost نیست
این سایت هست مخصوصا پلان ریسلریش که با 5 دلار ماهیانه می تونی 10 تا پنل ریسلری داشته باشی، مراجعه کن و بخون، به نظرم خوب باشه
سایت webhostingbuzz.com
راستی برنامه افلیت خوبی هم داره!!

asadi2008

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر خارج از ایران دوست یا فامیل داشته باشید وریفای کردن کاری نداره. با یه تماس تلفنی وریفای میشه در سخت ترین حالت صاحب کردیت کارت باید پاسپورت یا گواهینامش رو به همراه پشت و رو روی کردیت کارت به شماره ای که میدن فکس کنید یا ایمیل بزنید.

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
پیشنهاد اول من اینه که از بلو هاست توسط دوستمون skyhost بگیریچون اونا وریفای هم می کنندَ، خودت بخواب بگیری وریفای کردنش خیلی سخته!
اما پیشنهاد بعدیم که وریفای کردن نمی خواد، به سخت گیری bluehost نیست
این سایت هست مخصوصا پلان ریسلریش که با 5 دلار ماهیانه می تونی 10 تا پنل ریسلری داشته باشی، مراجعه کن و بخون، به نظرم خوب باشه
سایت webhostingbuzz.com
راستی برنامه افلیت خوبی هم داره!!

سلام
ممنون بابت معرفی جناب sarsabz

بله اگه بخواهید ما می تونیم دقیقا مطابق با قیمت سایت اصلی www.bluehost.com برای شما خرید کنیم

خرید هم توسط همکارمون در امریکا انجام می شه و به صورت وریفای شده تحویل شما داده می شه

اگه هم خودتون کارت اعتباری دارید و می تونید وریفای را خودتون انجام بدید و قصد خرید از بلوهاست را دارید بازم با من تماس بگیرید پیشنهاد خوبی براتون دارم.

آی دی یاهو: skyhost_ir
ایمیل : info(at)skyhost(dot)ir

(اطلاعات بیشتر هم در امضام موجود هست )

موفق باشید

ThebestHost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
1and1.com
servage.net
hostmonster.com