برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی خرید ال ای دی سه بعدی LG 42LN57200 یا Samsung 40F6350

megatronix2006

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
6450 امروز خریدم از دیجی کالا 2500 که 200 هم تخفیف دادن شد 2300تصویرش افتضاح بود.اشتباه من رو تکرار نکن.
6450 همون 6350 هست که قابلیت اینترنتی داره.فقط کنترلش باکلاس و لمسی بود و پایش شیک بود.
این دو مدل رو کلا نخر سرت کلاه میره.

فیلم 1080p رو پلاسما قدیمی ما بسیار شفاف تر و تمیز تر نشون میده.البته پلاسما هم 51 اینچ سامسونگه.
گذاشتم کنار هم 40 درصد باور کن فرق داشتن/

من هم یه تو این هفته یه 6350 برای یه آشنا خریدم. کاش نمی خریدم. کیفیت افتضاح .... حسابی پیششون شرمنده شدم.

Ali Angel

Registered User
لایک‌ها
38
من هم یه تو این هفته یه 6350 برای یه آشنا خریدم. کاش نمی خریدم. کیفیت افتضاح .... حسابی پیششون شرمنده شدم.

اتفاقا من یه 6350 برای خونه خودمون خریدم خیلی هم خوبه حرف نداره تو این قیمت فوق العادس.
دوستان توجه کنن که کیفیتو با شبکه های ایران نسنجند شبکه های ایران کیفیت SD و پایینی دارند اکثر دوستان با کیفیت تلویزیون ایران مقایسه میکنن که کاملا اشتباه است.
از طریق USB فیلم HD یا FHD بزارید ببینید چه کیفیت خوبی داره.
به نظر من خیلی خوبه و کیفیت و قابلیت های خوبی داره با این بودجه تو خریدش شک نکنید.

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
درود
برادر من شدید بین سامی و فیلیپس و ال جی
گیر افتادم.فیلیپس رو از همه بهتر دیدم ولی گارانتی نداره متاسفانه.
ال جی هم همه چیش اوکی بود برام ولی در نمایندگی های جمهوری گلدیران از گرون ترین مدلاش هم که فوتبال اچ دی گذاشت دیدم توپ جا می موند.یعنی واقعا از نظر قدرت انطباق تصویر مشکل داشت و کم می آورد در حالیکه سامسونگ به ویژه از 6450 به بالا خیلی عالی بود از این نظر.سه بعدی هم ندیدم از سامسونگ ولی در ال جی که دیدم اصلا جالب نبود.نمیدونم کلا سه بعدی ها این طوری هستن یا مشکل از عینک بود یا زاویه دید من .
در مورد سری هفت و هشت سامسونگ فروشنده تاکید داشت این دو فول ال ای دی هستن و تنها پنل های مات هستند و رنگ مشکیشون خیلی عمیق تره و سفیدشون سفید تره و زمین تا آسمون با سری شش تفاوت دارند؟تایید می کنید شما یا نه؟ برای من که فقط تصویر مهمه و نه امکانات 6450 رو توصیه میکنید یا 7770 رو؟منظورم اینه نه چهار هسته ش به دردم میخوره نه اینترنتش نه هیچی .فقط سه بعدی خوب و تصویر نرم و واقعی در صحنه های سریع همین
در مورد صحنه های اکشن اگر ال جی مشکلی نداشته باشه ال جی بر میدارم.کلا این طورری هستن ال جی ها یا اون جا مشکلی داشته سیستمش؟

Ali Angel

Registered User
لایک‌ها
38
درود
برادر من شدید بین سامی و فیلیپس و ال جی
گیر افتادم.

سلام.
اول اینکه اسمارت تو ایران استفاده نداره پس اسمارتو بی خیال.
دوم اگر سه بعدی میخوای من اکتیو سامسونگو پیشنهاد میکنم تو کیفیت عالی داره.
در مورد کیفیت هم سامسونگ و سونی در حد هم هستند فقط سونی بی دلیل خیلی گرون تره بعد ال جی فیلیپسم بی خیال شو.
اگر تلویزیون با قیمت خوب سه بعدی غیر اسمارت میخوای برو سراغ سامسونگ مدلشم بستگی به بودجت داره.

secret_mboy20

Registered User
لایک‌ها
94
سلام.
اول اینکه اسمارت تو ایران استفاده نداره پس اسمارتو بی خیال.
دوم اگر سه بعدی میخوای من اکتیو سامسونگو پیشنهاد میکنم تو کیفیت عالی داره.
در مورد کیفیت هم سامسونگ و سونی در حد هم هستند فقط سونی بی دلیل خیلی گرون تره بعد ال جی فیلیپسم بی خیال شو.
اگر تلویزیون با قیمت خوب سه بعدی غیر اسمارت میخوای برو سراغ سامسونگ مدلشم بستگی به بودجت داره.
دوست عزیز تکنولوژی اکتیو از پسیو پایینتر هستش و اینکه به نظر شما اسمارت توی ایران کاربرد نداره اکر اینجوری که شما میگید باشه که این همه گوشی هوشمند توی ایران بی استفاده هستش؟

Ali Angel

Registered User
لایک‌ها
38
دوست عزیز تکنولوژی اکتیو از پسیو پایینتر هستش و اینکه به نظر شما اسمارت توی ایران کاربرد نداره اکر اینجوری که شما میگید باشه که این همه گوشی هوشمند توی ایران بی استفاده هستش؟

اول اینکه خودتم میدونی اکتیو کیفیت بهتری داره.
دوم اینکه اسمارت منظورم به تلویزیون بود کاری به گوشی ها ندارم مثلا شما با کدوم تلویزیون میتونی بری YouTu*be یا با کدوم تی یو میری Skyp*e مکالمه کنی با این اینترنت داغون خودتم میدونی هیچ کاربردی نداره.

secret_mboy20

Registered User
لایک‌ها
94
اول اینکه خودتم میدونی اکتیو کیفیت بهتری داره.
دوم اینکه اسمارت منظورم به تلویزیون بود کاری به گوشی ها ندارم مثلا شما با کدوم تلویزیون میتونی بری YouTu*be یا با کدوم تی یو میری Skyp*e مکالمه کنی با این اینترنت داغون خودتم میدونی هیچ کاربردی نداره.
من بحث نمیکنم و از همه نظر ثابت شده هستش که پسیو بهتره،به سنگینی ،گرونی،تاری،لرزش و... به چی اکتیو بنازم؟
بله،شما تشریف بیار فروشگاه بنده،من با اسمارت ال جی هم youtub-facebook رو برات باز ممیکنم بدون هیچ ویی ان یا پروکسی

Ali Angel

Registered User
لایک‌ها
38
من بحث نمیکنم و از همه نظر ثابت شده هستش که پسیو بهتره،به سنگینی ،گرونی،تاری،لرزش و... به چی اکتیو بنازم؟
بله،شما تشریف بیار فروشگاه بنده،من با اسمارت ال جی هم youtub-facebook رو برات باز ممیکنم بدون هیچ ویی ان یا پروکسی

اکتیو فقط گرونتره وگرنه خیل هم سبکه عینک های جدید کیفیت اکتیو چند برابر پسیو هست.
این چیزی هم که شما راجع به اسمارت میگی اول اینکه بستگی ISP شما داره دوم اگر هم بشه فقط با ال جی میشه که اونم گفتم بستگی به ISP داره و تقریبا غیر ممکنه.

secret_mboy20

Registered User
لایک‌ها
94
اکتیو فقط گرونتره وگرنه خیل هم سبکه عینک های جدید کیفیت اکتیو چند برابر پسیو هست.
این چیزی هم که شما راجع به اسمارت میگی اول اینکه بستگی ISP شما داره دوم اگر هم بشه فقط با ال جی میشه که اونم گفتم بستگی به ISP داره و تقریبا غیر ممکنه.
خیر گرامی
با هر ISP هم انجام میشه
با اسمارت ال جی و سامسونگ تست شده مشکلی نبوده

regedit021

Registered User
لایک‌ها
141

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
خلاصه ریویوی سایت های معروف دنیا رو من خوندم در مورد سه بعدی عمدتا میگن پسیو ال جی بهتر از اکتیو سامسونگه.
من مشکلم کماکان با سرعت انطباق تصویر برای حرکات سریعه که سری هفت و هشت و سامی رو همون سایت ها توصیه می کردن.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

regedit021

Registered User
لایک‌ها
141
به نظر من سري 86000ال جي رو بگير من مييخوام 47اينچش رو بگيرم
به نظر من هم پسيو الجي بهتره چون هم زاويه ديد نياز نداره هم عينكش بيشتر و تعداد بشتري ميتونند همزمان نگاه كنند هم اروزنه هم سبكه

بالا