برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی درباره سیستم های همکاری در فروش

StudioArian

Registered User
لایک‌ها
0
سلام ؛

من یه دامین و هاست گرفتم می خواستم داخلش یه شاپ بزنم.یکی از دوستان گفتند که سیستم های همکاری در فروشی وجود داره که داخل شاپ خودت می تونی محصولات اونها رو بفروشی و سود دریافت کنی.یه جور بازاریابی هست.شما سیستم هایی رو می شناسید که همچین امکانی رو بدهند ؟
درباره شرایط و خود سیستم ها هم ممنون میشم توضیح بدید.

sadeghspiderman

کاربر فعال نرم افزار موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
64

StudioArian

Registered User
لایک‌ها
0
اینجا تقریبا مهمهاش معرفی شده : پست چهارم
http://forum.persiantools.com/t155789.html

مثل کاری که دوست عزیزم منصور قیامت در این تاپیک انجام میده. کلا برای شما هم خرجی نداره
http://forum.persiantools.com/t157931.html
ممنون از راهنماییتون :heart:
سیستم هایی مثل ایران مارکت سنتر و پایگان ؛ اجازه فروش محصولاتشون رو در فروشگاه من میدن ؟ (فقط آدرس فرم فروش محصول رو بدم) این سیستم ها نیاز به پرداخت برای عضویت هم داره ؟

sadeghspiderman

کاربر فعال نرم افزار موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
64
نه نیاز نیست اگر شما بخوای محصول کس دیگری رو بفروشی

مثلا برای پارس پیک که خودم ازش راضیم نحوه کار به این صورت است که شما با یکی که محصولش رو میخوای بفروشی صحبت میکنی و ایشون بهت یه پنل مجزا میده. بعد شما محصولات طرف رو میندازی تو سایت خودت و لینک خریدش رو که یک لینک مجزا هست رو از توی پنلت کپی میکنیو میزاری توی سایتت. اگر کسی از طریق این لینک تو محصول طرف رو بخره هم تو پنل تو ثبت میشه و هم تو پنل کسی که محصولش رو میفروشی. بعد اگر مثلا 40 درصد با کسی که براش میفروشی طی کرده باشی و مثلا محصول 10 هزار تومان باشه طرف برات 4 هزار تومان میریزه به حسابت.

اینجا فقط شما باعث فروش شدی نه محصول برای کسی فرستادی و نه ... و 40 درصد از قیمت اون محصول رو زدی به جیب :دی

که البته تو انتخاب شخصی که براش میفروشی دقت کن و شرایطش رو ببین که مثلا طی میکنه هر چند وقت و با چه حد نصابی برات سودت رو میریزه و ...
در مورد این موضوع پیچوندن هم خیالت راحت که اگر کسی با لینک تو چیزی خرید کسی که براش میفروشی هیچ جور نمیتونه اون رو حذف و یا کتمان کنه .
این یعنی الان شما داری همکاری در فروش میکنی.

موفق باشی

بالا