برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی درباره واردات و فروش گوشی / تبلت از چین

doflamingo

Registered User
لایک‌ها
25
سلام خدمت تمام دوستان عزیز
چند وقته که میخوام یه کاری راه بندازم خیلی فکر کردم کارهای زیادی بهم پیشنهاد شده ولی واردات از چین اون هم مخصوصا گوشی و تبلت رو به بقیه ترجیح دادم چونکه بهش علاقه دارم و به صورت نیمه تخصصی یه چیزایی از گوشی میدونم و احساس میکنم نسبت به مثلا سادرات به عراق سرراست تره.
حالا تو فکر اینم که بیشتر تحقیق کنم درباره واردات از چین.
البته سرمایه اولیه ام برای شروع 30 میلیونه که اگر دیدم سود خوبی داره اینکار طبیعتا افزایشش میدم.
چند تا سوال دارم و یه نگرانی هم دارم که اگر دوستان کمکم کنن تا رفعشون کنم ممنون میشم

1.روش کلی واردات چیه؟
2.بهتره اوایل با یک شرکت واسطه کار کنم که جنس رو برام تهیه کنه بعد خودم مستقیم از چین بخرم؟ سودش چقدر فرق داره؟
3.برای پیدا کردن طرف چینی نیازه حتما سفر کنم به چین یا از طریق اینترنت هم میشه اقدام کرد؟
4. معمولا با چه حسابایی میشه خرید رو از چین انجام داد؟ ویزا کارت / مستر کارت / پی پال / مانی بوکرز یا همیشه حواله است؟
5.چطور میشه یه شرکت معتبر چینی پیدا کرد؟
6.معمولا سود وارد کردن یه تبلت یا گوشی روی تعداد 50-60 تا چند درصده؟
7.ریسک های اصلی اینکار چیه؟
8.شرایط ترخیص گمرک چیه؟ زیاد گیر میدن؟ معمولا یه گوشی چند درصد گمرک میخوره؟
9.برای ترخیص تعداد بالا کارت بازرگانی لازمه؟

نگرانی اصلیم هم بحث فروشه متاسفانه مشکل اینه که بنده مغازه ندارم البته گفتم که از نظر مالی مشکلی نیست اگر سود خوب باشه میتونم مغازه اجاره کنم و تعداد وگوشی وارداتی رو ببرم بالا اما تا زمانی که مطمئن نشدم دست به کار نمیشم
برای شروع میخوام فقط فروش رو اینترنتی پیش بگیرم حالا مشکل اینه که من برام باورش سخته که بشه تو اینترنت روزی 3-4 تا گوشی فروخت. منظورم اینه که اگر من برای مثال 75 تا پوشی بار اول بیارم و بخوام یک ماهه بفروشم باید هر روز کاری 3 تا گوشی بفروشم شاید اشتباه میکنم ولی به نظرم نمیرسه تو همین فروم هم دوستان روزی سه تا گوشی بفروشن.

در کل اگر دوستان سایت ها یا منابع رو معرفی کنن و بنده رو راهنمایی کنند بسیار ممنون میشم.

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
با سی تومن نمی تونید کاری کنید یعنی نه که نمیشه
میشه ولی به صرفه نیست اگه از بازار داخل عمده تهیه کنید ارزونتر درمیاد

بالا