برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی در خرید Cpu

razor#1

Registered User
لایک‌ها
27
سلام
میخواستم سی پی یو رو ارتفاع بدم روی این برد Gigabyte Ga_h61m_s2pv سی پی یو فعلی g1610 هستش پاورمم gp530ab هست.
سی پی یو درحدر ۳۰۰ تا ۴۰۰هزارتومان چی پیشنهاد میکنین ؟(دست دوم)

behnamalizade1369

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
سلام علیک i5 3470 خوبه حدود ۳۱۵ گیر میاد ، نسبت به قیمتش البته ۳۵۷۰ گیر بیاری که عالی هست خودم تهیه کردم با باندل به شدت راضی هستم زیر چهارصد گیر میاد حدود ۳۷۵ دیدم . سری کا هم هست قیمتش بالاست به صرفه نیست

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk

razor#1

Registered User
لایک‌ها
27
سلام علیک i5 3470 خوبه حدود ۳۱۵ گیر میاد ، نسبت به قیمتش البته ۳۵۷۰ گیر بیاری که عالی هست خودم تهیه کردم با باندل به شدت راضی هستم زیر چهارصد گیر میاد حدود ۳۷۵ دیدم . سری کا هم هست قیمتش بالاست به صرفه نیست

ممنون بابت پاسخ بعد این سی پی یو خودم چقدر فروش میره ؟

behnamalizade1369

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
قربانت
این کانال رو نگاه کن هست مدل سی پی یوت هست

@PCLAPTOP
حدود چهل قیمت زده

razor#1

Registered User
لایک‌ها
27
قربانت
این کانال رو نگاه کن هست مدل سی پی یوت هست

@PCLAPTOP
حدود چهل قیمت زده

سلام
من خیلی درمورد این این دوتا تحقیق کردم 3470 و 3570 و تفاوتشون ۵ ۶درصده ولی رنج قیمتشون ۵۰تومنننننن حالا بازم موندم چیکار کنم

behnamalizade1369

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
سلام
من خیلی درمورد این این دوتا تحقیق کردم 3470 و 3570 و تفاوتشون ۵ ۶درصده ولی رنج قیمتشون ۵۰تومنننننن حالا بازم موندم چیکار کنم
من هم گیر کرده بوده بین خرید لین دو تا آخر ۳۵۷۰ رو گرفتم و راضی هستم ، سی پی یو قویه یه لینک می فرستم الان برات برای تست

behnamalizade1369

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
http://cpu.userbenchmark.com/Compare/Intel-Core-i5-3570-vs-Intel-Core-i5-3470/m793vs2771
بعد با سی پی یو های بالاتر هست تستش رو ببین از ۴۵۷ هم بهتره حتی از ۶۴۰۰ چ۰
۷۵۰۰ یه کوچولو قویتر هست ولی خوب قیمتش هم باید در نظر بگیرید و رم هم کهddr4 سر به فلک کشیده واسه من خیلی خوب بود ۹۶۰ دو گیگم کلن لود کامل می شه بازی ها رو یک سطح بالاتر می یاره ، واقعا راضی هستم نسبت به قیمت قبلش ۳۲۲۰ داشتم گذاشتم رو یه مادربورد ، البته اس لس دی هم دارم با این سی پی یو سرعتش خیلی بالاتر رفته

razor#1

Registered User
لایک‌ها
27
http://cpu.userbenchmark.com/Compare/Intel-Core-i5-3570-vs-Intel-Core-i5-3470/m793vs2771
بعد با سی پی یو های بالاتر هست تستش رو ببین از ۴۵۷ هم بهتره حتی از ۶۴۰۰ چ۰
۷۵۰۰ یه کوچولو قویتر هست ولی خوب قیمتش هم باید در نظر بگیرید و رم هم کهddr4 سر به فلک کشیده واسه من خیلی خوب بود ۹۶۰ دو گیگم کلن لود کامل می شه بازی ها رو یک سطح بالاتر می یاره ، واقعا راضی هستم نسبت به قیمت قبلش ۳۲۲۰ داشتم گذاشتم رو یه مادربورد ، البته اس لس دی هم دارم با این سی پی یو سرعتش خیلی بالاتر رفته
خب پس قطعا ۳۵۷۰ میگیرم البته باید به فکر کارت گرافیک باشم بعد از این

behnamalizade1369

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
انشاالله به سلامتی
کارت من ۹۶۰ دارم می خواستم عوض کنم بعد خرید این سی پی یو خیلی بهتر شد ، بیخیال شدم می خواستم ۹۷۰ یا ۴۷۰ ۴۸۰ یا ۱۰۶۰ بگیرم دست دوم قیمت مناسب که قیمت ها فضایی شد ، کلن ۹۵۰ دادم یه پلستیش چهار دست دوم سفارش دادم برای خودم راحت کردم ، البته هنوز نرسیده دستم .
۴۶۰ چهار گیگ گرفتی خیلی خوبه گارانتی هم داره حدود ۵۰۰دست دومش گیر میومد تا چند وقت پیش ۹۶۰ تا دیگه گارانتی هاشون داره تموم می شه

بالا