برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی در مورد کلیدواژه‌ی کانونی

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
سلام
دوستان سئو کار یه سایت موزیک داریم تو قسمت
کلیدواژه‌ی کانونی هر متنی وارد میکنیم فقط قرمز میشه زرد نمیشه هر کاری میکنم
ممنون میشه راهنمایی کنید که جیکار کنم تا کلید واژه ی کانونی زرد بشه

فایل های ضمیمه

• 2017-03-27_115206.png
    2017-03-27_115206.png
    33.8 KB · نمایش ها: 7

decoweb

Registered User
لایک‌ها
247
سلام
دوستان سئو کار یه سایت موزیک داریم تو قسمت
کلیدواژه‌ی کانونی هر متنی وارد میکنیم فقط قرمز میشه زرد نمیشه هر کاری میکنم
ممنون میشه راهنمایی کنید که جیکار کنم تا کلید واژه ی کانونی زرد بشه

:rolleyes: با سلام و درود

:) بیشتر این موقع ها ما به کاربرانی که میخوان تولید محتوا در بخش کلید واژه کنونی کنن میگیم به تعدادی قرار بدید که بیش از کاراکتر استاندارد نباشه ، ولی اینجور که من متوجه شدم شما کراکتر کم هم قرار میدید قرمز میشه خوب یک نکته بگم برای این بخش .

خیلی ها فکر میکنن باید این بخش حتما پر بشه خیر این بخش به صورت خودکار بعد از اریال پست به صورتی که شما در قسمت افزونه فعال کردید پرخواهد شد و نیاز 100% نیست برای قرار دادن متن و یا محتوا .

افزونه به صورت خودکار این بخش از کاراکتر های اول مطالب پست قرار خواهد داد ، بیشتر برای کسانی خواهد بود که محتوا یک مطلب دیگر باشد ولی کاربر بخواهد یک توضیحات دیگری درون گوگل قرار بگیره پر خواهد کرد .

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
:rolleyes: با سلام و درود

:) بیشتر این موقع ها ما به کاربرانی که میخوان تولید محتوا در بخش کلید واژه کنونی کنن میگیم به تعدادی قرار بدید که بیش از کاراکتر استاندارد نباشه ، ولی اینجور که من متوجه شدم شما کراکتر کم هم قرار میدید قرمز میشه خوب یک نکته بگم برای این بخش .

خیلی ها فکر میکنن باید این بخش حتما پر بشه خیر این بخش به صورت خودکار بعد از اریال پست به صورتی که شما در قسمت افزونه فعال کردید پرخواهد شد و نیاز 100% نیست برای قرار دادن متن و یا محتوا .

افزونه به صورت خودکار این بخش از کاراکتر های اول مطالب پست قرار خواهد داد ، بیشتر برای کسانی خواهد بود که محتوا یک مطلب دیگر باشد ولی کاربر بخواهد یک توضیحات دیگری درون گوگل قرار بگیره پر خواهد کرد .
باور کنید هر جور کارکتری قرار میدم نام خواننده نام آهنگ خیلی ها عوض کردم هم طولانی و کوچک کارکتر قرار دادم ولی هیچ فرقی نمیکنه و قرمر میشه
اگر هم قرار نمیدم چراغ به ضورت خاموش میشم
تا جایی که اطلاع دارم حداقل کلید واژه کنونی زرد باشه

فایل های ضمیمه

• 1.png
    1.png
    35.4 KB · نمایش ها: 3

decoweb

Registered User
لایک‌ها
247
:) با سلام و درود

:general505: اگر دوست داشتید یک دسترسی به بنده بدید من یک برسی کنم ببینم فکر کنم از تنظیمات افرونه باشه .

تلگرام بنده : https://t.me/Decoweb

بالا