برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی میخواستم در مورد فروش وب سایتم

mehrana70

Registered User
لایک‌ها
26
اگر یک وب سایت داشته باشم و بخوام اینجا در بازارچه بفروشم کسی اعتماد نمیکنه واسم چند میلیون واریز کنه چون کاربر تازه وارد هستم و امتیازی هم ندارم

جای معتبری هست بشه واسطه قرارش داد برای خرید و فروش وب سایت؟ چند تا سایت هست ولی اعتباری بهشون نیست حالا من خودم یک شهر دورافتاده هستم و تمایلی هم به معامله حضوری ندارم چطوری وب سایتم رو بفروشم؟ نمیخوام تا کل مبلغ رو نگرفتم انتقال مالکیت بدم چون در تمام زندگی هرکی رو دیدم قصدش این بود که سرم کلاه بزاره

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,249
میتونی توافقی یکی از اعضای همین سایت را واسطه قرار دهید

mehrana70

Registered User
لایک‌ها
26
میتونی توافقی یکی از اعضای همین سایت را واسطه قرار دهید

شخصی هست که این کار رو به عهده بگیره؟ چرا خود پرشین تولز واسطه نمیشه تا امنیت معاملات بره بالا؟ خود بازارچه رو تیم مدیریت به عهده بگیرن یه درصدی واسه خودشون بردارن و به عنوان واسطه عمل کنن

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
شما تاپیک بزن اول ببین مشتری هست با قیمت مد نظرت اگه بود از همکارای اون بخش یا کاربر مورد اعتماد طرفین درخواست کمک کنی.

20doost

Registered User
لایک‌ها
352
دوست عزیز اولا سایت از نظر شما میلیونی هست دوما شما امتیازت کمه خب امتیاز خریدار اگه زیاده اول اطلاعات رو بهش بدین بعد ایشون پول رو انتقال بده بنده خودم تا حالا
دو تا سایت از همین فعالان انجمن پرشین تولز خریدم و اتفاقا راضی هم هستم اول هم من پول پرداخت کردم
شما اطلاعات دقیق از سایت خودت رو بنویس و یه تاپیک بزن نخواستی نفروش بعد هم معیارهای خریدار با معیار های شما خیلی فرق
داره مثلا شما میگی سایتم میلیونی هست چون چند سال قدمت داره درصورتی که برای خریدار قدمت مهم هست ولی آمار بازدید از گوگل و درآمد ماهیانه خیلی مهمتره
شاید یک سایت توی سه ماه بازدهی و درآمد سایتی رو داره که قدمتش شش ساله

mehr-dad

Registered User
لایک‌ها
785
سایت لیون کامپیوتر با یک درصد کمسیون واسطه می شه البته اون برای تجهیزات کامپیوتر هست نمی دونم سایت را قبول می کنند یا نه !
در ضمن سایتی که چند میلیون قیمت فروشش باشه حداقل باید یک میلیون درآمد ماهیانه داشته باشه :rolleyes:

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
یک واسطه باید پیدا کنید که هر دو طرف قبول داشته باشند, شاید همکارهای بازارچه قبول کنند که به نظر من فقط دردسرش برای آنها خواهد بود

narcos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
اگر یک وب سایت داشته باشم و بخوام اینجا در بازارچه بفروشم کسی اعتماد نمیکنه واسم چند میلیون واریز کنه چون کاربر تازه وارد هستم و امتیازی هم ندارم

جای معتبری هست بشه واسطه قرارش داد برای خرید و فروش وب سایت؟ چند تا سایت هست ولی اعتباری بهشون نیست حالا من خودم یک شهر دورافتاده هستم و تمایلی هم به معامله حضوری ندارم چطوری وب سایتم رو بفروشم؟ نمیخوام تا کل مبلغ رو نگرفتم انتقال مالکیت بدم چون در تمام زندگی هرکی رو دیدم قصدش این بود که سرم کلاه بزاره
سلام.
وبسایت های فروش سایت بسیارن شما بهتره ابتدا داخل این سایت ها عضو شید و سایتتون رو آگهی کنید و بعد لینک و توضیحاتش رو اینجام قرار بدید اینطوری هم شخص مقابل اعتماد میکنه هم شما خیالتون راحته چون سایت واسطه بین شما و خریداره و یک درصد امکان مشکل نیست پس به هیچ وجه در اینجا اینکار رو نکنید بهتره.

داش ممد

Registered User
لایک‌ها
221

شما توی سایت پارسکدرز میتونی این کار رو بکنی البته درصد میگیرن
یا میتونی کاربران همین انجمن استفاده کنید.

سکولار

Registered User
لایک‌ها
2,714
در این خصوص به کاربرانی که فقط تگ فروشنده معتبر دارن به هیچ وجه اعتماد نکید

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,237
حالا سایتت چی هست؟
بگو شاید همینجا خریدارش پیدا شد..