برگزیده های پرشین تولز

راهنمای آموزشی برای پیرپاتالا!

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
رفقای علم و دانشی سلام
یه راهنمایی میخاستم
یه بنده خدایی که از درس و مدرسه کلی فاصله گرفته و میخاد تو کنکور شرکت کنه
الان میخاد با سی دی آموزشی دروس عمومیش ( اگه هم شد دروس تخصصی رشته ریاضی) رو مرور کنه
شما چه سی دی و یا برنامه ای ( چه شرکتی یا ناشری)رو معرفی میکنین که کامل و جامع باشه، فیلم و تصویر خالی نباشه، تست بده و محیط دوستانه ای داشته باشه و خلاصه به نظرتون تمام کمال باشه

ممنون
منتظرتونم :)

4ng3l

Registered User
لایک‌ها
1
چه باحال
اون بنده خدا چه قد شبیه منه
البته من کامپیوترم

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
بهههه
من تا حالا فکر میکردم اون بنده خدای پیرپاتال تو پی تی تنهاست! :lol:

رفقا، دو نفر حساب کنین (ریاضی و کامپیتر)

hsmid123

Registered User
لایک‌ها
3
بهههه
من تا حالا فکر میکردم اون بنده خدای پیرپاتال تو پی تی تنهاست! :lol:

رفقا، دو نفر حساب کنین (ریاضی و کامپیتر)

CD درست حسابی که برای آموزش وجود نداره فقط یه سری سی دی ها برای تست هستند که یه 10 12 هزار تا تست می ریزن توش و مثل کنکور یا تک درس می تونید توش آزمون بدید و بتون درصدها و نمودار پیشرفت تحصیلی و از این چیزا می ده ولی در کل من پیشنهاد می کنم دوره این سی دی ها و انواع کتاب ها وانتشارات رنگارنگ و کلاس های کنکور رو بیخیال بشید چون شما چند سالی هم از درسا دور بودید این کتاب ها به دردتون نمی خوره با این وقته کم.
در ضمن چقدر هم این سازمان سنجش بدبخت می گه فقط کتاب درسی خداییشم راست می گه

به نظر من یه سری کتاب های کمک آموزشی خیلی خوب تشریحی هست ( تست مست رو بیخیال)که نحوه تدریش
توشون ملموس هست . مثل کتاب های معلم دوم و ژرف اندیشان . همین طور کتاب پیک گل واژه . اینا رو بخرید بخونید و دائم تکرار تکرار تکرار کنید تا یادتون نره از هزار تا تست زدنم بهتره تا 1 ماه مونده به کنکور اونموقع هم کتاب زرد قلم چی رو که آزمون های 7 8 دوره پیش کنکور سراسری و آزاد رو داره بخرید و هر روز صبح به صبح یک دونش رو کاملاً مثل کنکور بزنید تا به تست زدن و نشستن سرجلسه عادت کنید و بعد از ظهرهای هر روز رو هم تمام کتابایی که دارید رو بریزید جلوتون و باشون همون آزمونی رو که دادید مرور کنید یعنی هر سوالی که تو آزمون مشکل داشتید برید سراغ کتابتون و فصل مربوطه یا بخش مربوط به اون سوال رو یه مرور سریع کنید وسعی کنید سوال رو حل کنید.

ولی در کل به نظر من که دوستان الان خیلی دیر شده برای سراسری که فکر نمی کنم بتون تو این وقت کم جواب بگیرید مگر برای آزاد بتونید البته ناگفته نمونه پارسال یه پسرکی بود که 2 سال رفته بود سربازی و از درسا دور بود زیادم درسش خوب نبود از اوایل بهمن روزی 13 14 ساعت نشست خوند رتبشم شد 2500 و دانشگاه خواجه نصیر مهندسی صنایع قبول شد. ولی در کل من بتون پیشنهاد می کنم بیاید برید پیام نور چه اشکالی داره خیلی خوبه که هم مدرکش از آزاد معتبر تره هم می تونید در کنارش کار کنید و کمتر وقتتون رو هم می گیره . اگر دوست داشتید در رابطه با پیام نور و این که الان باید چیکار کنید واستون توضیح می دم.

امیدوارم اینایی که گفتم به کارتون بیاد

علی رضا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هم بعد از مدتها میخوام تو کنکور آزاد شرکت کنم این سیدیها چجورین و اسمشون چیه و از کجا میشه تهیه کرد؟

hsmid123

Registered User
لایک‌ها
3
سلام
ببخشید که بی ربطه:blush: ولی برام سوال پیش اومد. این آقایی که میگید با رتبه 2500 صنایع خواجه نصیر قبول شد ، خودش گفته یا شما خودتون دیدید؟ (یعنی موثقه؟)، زمان ما (سال 76) ، با این رتبه صنایع زاهدان هم نمیشد قبول شد.
اگر حدود رتبه های الان رو میدونید ، لطفا رتبه قبولی برق یکی از دانشگاههای تهران رو هم بگید

ممنون

بله سال 76 چون این رشته تازه 2 3 سال بود که اومده بود و رشته خفنی محسوب می شد 2500 زاهدان می شد. ولی الان نه تا 3000 هم من می شناسم خواجه نصیر کامپیوتر یا صنایع قبول شده. که البته این چیزا برمی گرده به شانس یه سال می بینی هرچی رتبه های خوبه از شانس زدن صنایع اونوقت دیگه 2500 باید بره زاهدان.
اما در مورد برق برای تهران قبول شدن باید حتماً زیر 1000 باید آورد.
رشته های علوم پایه مثل ریاضی یا فیزیک محض که تا 5000 هم دانشگاه شریف قبولی داشته.
ولی رشته های مدیریت و اقتصاد تا 5000 و 6000 هم تهران قبولی داره.

hsmid123

Registered User
لایک‌ها
3
ممنون

ولی ظاهرا فقط مهندسی صنایع نیست ،کلا الان رتبه های قبولی بالاتر رفته ، دلایل اصلیش هم احتمالا یکی زیاد شدن ظرفیت دانشگاهها و کم شدن شرکت کننده هاست و دلیل مهمترش تمام شدن اوناییه که سهمیه رزمندگان و فرزند شهید داشتن. (امسال 20 سال از جنگ میگذره و الان همه سهمیه دارها دارن امتحان دکترا میدن:D)

سال 76 ، رتبه 230 برق خواجه نصیر قبول شد (یه نفر با رتبه 960 برق کرمان رو هم زده بود قبول نشد، فقط زاهدان رو نزده بود).
برای علوم پایه هم یکی از همکلاسهای ما رتبه اش 1600 شده بود فیزیک شریف قبول شد ، ولی یکی دیگه با رتبه 2300 فیزیک هیچکدام از دانشگاههای تهران رو قبول نشده بود. بعد از فیزیک دانشگاههای تهران ، مهندسی کشاورزی(ماشینهای کشاورزی) کرمان رو زده بود که قبول شد

موفق باشید

در رابطه با رشته های پایه این آماری که دادم رو یکی از اساتیدمون که عضو هیئت علمی دانشگاه تهران هست گفته دیگه نمی دونم صحتش تا چقدر باشه.

بالا