برگزیده های پرشین تولز

راهنمای برای خرید پاکت پی سی

reza21

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من میخوام یه پاکت پی سی دست دوم بخرم HP Jornada 540
http://www.pocketpcmag.com/_archives/Jul01/jornada525.stm
این مشخصات:
CPU 133 MHz 32-bit Hitachi SH3
Display 240x320 (3.75" diagonal) 256 color backlit
Memory (in Mb) 16 RAM / 16 ROM
Input Pen entry with handwriting recognition; soft keyboard; 4 application launch buttons; scroll/action button; voice record/playback
Communications Optional CF card solutions
External ports RS232 serial; IrDA
Card slots CF Card (Type I)
Power Lithium ion (8 hours per charge); backup battery; AC power adapter
Dimensions/weight 5.2 x 3.1 x 0.7 in. (13x 7.8x 1.6 cm); 8.0 oz (260g) (without detachable flip cover)
Other features Speaker; microphone; stereo headphone jack; alarm/charging LEDs
Accessories, standard Serial cable; AC adapter; compact case; manuals
Options Replacement accessories; external keyboard; carrying cases; detachable metal flip cover

SOFTWAREOperating system Microsoft Windows for Pocket PC
Built-in MS apps. MS "Pocket" versions of Calendar, Contacts, Tasks, Inbox, Internet Explorer, Word, Excel, Streets, File Explorer, MS Reader, and Windows Media Player; also includes Solitaire, Calculator, Voice Recorder and various setup and configuration utilities
Built-in mfg. & 3rd party apps. 3rd Party: LandWare OmniSolve financial calculator; Socket Communications Ethernet card drivers; OEM: HP utilities, including HP Settings, HP Backup, HP Home menu, HP task switcher, HP game buttons; HP security (password protection); HP info exchange (send and receive PIM data from non-CE devices)
User-installable apps. ActiveSync 3.1; MS Money for Pocket PC; Pocket Streets; Outlook 2000 (for PC); Internet
(on CD ROM) Explorer 5.0 (for PC); Media Manager; Transcriber; MS Reader eBook samples; Yahoo Messenger; MusicMatch jukebox; free sample music from Emusic.com; Phatware HPC Notes Lite; EZ WAP; ZIO International Bubble Blaster and Fun2Link; user's manual
Available online WinPhone
COMMENTS Does not come with flip cover, but it can be added as an option; sleek and slim; light but sturdy metal case; no USB communications; password reminder and log in features built in

لطفا قیمتش رو بدید:
الان تو بازار چنده؟ اکبند و دست دومش
و چند سوال دیگه
میتونم روش همه تم ها رو نصب کنم؟
و سیتم عاملش رو میتون ارتقا بدم ؟ از Microsoft Windows CE 3.0 به Microsoft Windows CE 5.0 یا سیستم عاملها دیگه؟
و لطفا یه چند تا برنامه رو هم لینک بدین واسه دانلود که رو این مدل من نصب بشه
خیلی ممنون

Pda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام . اولا ورودتون رو به فروم تبريك مي گم .
دوما ، بايد بگم كه دستگاهي كه نام برديد ، من رو ياد يه مثال مي ندازه . دقيقا ، اين دستگاه در مقايسه با دستگاههاي فعلي دنيا ، مثل اين هست كه بخواهيد يه 80386 رو با يك Pentium 4 مقايسه كنيد .
دستگاه بيش از اون چيزي كه فكر مي كنيد قديميه و به هيچ وجه ، توصيه نمي كنم كه اون رو بخريد .
اولا كه اصلا اين دستگاه سالهاست كه به دليل از رده خارج بودن ، ديگه توليد نميشه . در ثاني ، به دليل قديمي بودن سيستم عامل و همينطور كم بودن ram و rom و نقاط ضعف بزرگ ديگه ، در آينده شما رو دچار مشكل مي كنه . اگر بخوام از نقطه ضعفهاي دستگاه بگم كه مثنوي هفتادمن كاغذ ميشه .
البته در زمان خودش خوب بوده ، اما الان مي تونم بگم نقطه قوتي در اين دستگاه نيست و امكانات و ويژگي هاي اين دستگاه ، قديمي هستند .
درباره آپديت سيستم عامل هم بايد بگم كه مطمئنا امكان نداره . باز هم مثل مثالي كه بالا زدم . انگار كه بخواهيد روي 386 از windows xp استفاده كنيد .

در هر صورت ، حتي نگاه هم به اين دستگاه نندازيد . چه برسه بخواهيد بخريد .

some one

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همگي عزيزان اين انجمن.

خيلي خوشحالم از اينكه اين انجمن را پيدا كردم.:)

من بنا به دلايلي كه همه را خواهم گفت نياز به خريد يك دستگاه PPC PE پيدا كرده ام و از تمامي دوستان مي خواهم كه در اين امر مرا ياري كنند.

ابتدا نيازمندي هاي من :

- در ابتدا بگويم كه من يك برنامه نويس .Net هستم و باتوجه به اين فرض استدلال مرا برسي كنيد:
- ابتدا من احتياج به يك سيستم دارم كه حتما يك سيستم عامل روي آن نصب شودو حتما هم سيستم عامل آن ويندوز يا مبتني بر توليدات ماكروسافت باشد چون خودم يك توسعه دهنده ماكروسافت هستم .
- از تمامي محصولات Office بتوانم در آن استفاده نمايم.
- نرم افزار Outlook Office را به همان زيبايي و كارايي كه روي كامپيوترهاي Desktop است اجرا نمايد.
- بتوانم از نرم افزار هاي Time Management و Project Control و Project Management بروي اين سيستم استفاده كنم.
- Connection هاي معمول را حمايت كند و ٌWireless با استاندارد حد اقل 802.11b فوق العاده با اهميت و غير قابل چشم پوشي است.
- اجراي نرم افزار Remote Desktop و يا نرم افزار هاي مشابه براي كنترل شبكه و تعميرات شبكه از راه دور.
- چنانچهUnicode و Persian Calendar را حمايت كند فوق العاده بهتر است.
- من به عنوان تلفن همراه هم مي خواهم از اين سيستم استفاده كنم ( و انتظار دارم تمام سرويسها و كارهايي را كه يك تلفن همراه معمولي برايم فراهم مي كند اين سيستم هم بتواند انجام دهد.
- قابليت ضبط صدا در يك اتاق يا از يك محيط گسترده را (سمينار – جلسه – كلاس) داشته باشد.
- قابليت پخش صداي بلند را با كيفيت قابل قبول داشته باشد (SE P series)
- قابليت عكسبرداري و فيلم برداري را داشته باشد(در حد اماتور)
- قابليت مانور بالايي در اينترنت داشته باشد.
- قابليت خواندن كتابهاي الكترونيك (PDAحد اقل)را به بهترين وجه فراهم كند.
- باطري با حداكثر كارايي و ارايه روالها و انتخابهاي براي بهينه سازي مصرف انرژي.
- هر چه صفحه بزرگتر باشد بهتر است.
- حد اكثر قيمت 800 دلار.

البته من اطلاعات كمي راجع به اين نوع سيستم ها دارم ولي با توجه به نيازم و برسي Review هاي مختلف اين سيستم را انتخاب كرده ام كه مزايا و معايب خاص خودش را دارد.
HTC i-mate PDA2K​
به نظرم اين سيستم ايده آل مي آيد .
البته هيچ تعصبي نصبت به هيچ سيستمي ندارم .

ازدوستان عزيز مي خواهم اگر مطلبي به نظر شان ميرسد به من هم بگويند.
البته خيلي خوب مي شود اگر تا پايان اين هفته نظرات خود را بگوييد چون در حال حاظر يكي از دوستان من دوبي هست و مي خواهم تا پايان اين هفته اين سيستم را تهيه كنم.
پيشاپيش از كمكهاي شما سپاسگذارم.
:rolleyes: :blush:​

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
به نقل از some one :

من بنا به دلايلي كه همه را خواهم گفت نياز به خريد يك دستگاه PPC PE پيدا كرده ام و از تمامي دوستان مي خواهم كه در اين امر مرا ياري كنند.

ابتدا نيازمندي هاي من :

- در ابتدا بگويم كه من يك برنامه نويس .Net هستم و باتوجه به اين فرض استدلال مرا برسي كنيد:
- ابتدا من احتياج به يك سيستم دارم كه حتما يك سيستم عامل روي آن نصب شودو حتما هم سيستم عامل آن ويندوز يا مبتني بر توليدات ماكروسافت باشد چون خودم يك توسعه دهنده ماكروسافت هستم .
- نرم افزار Outlook Office را به همان زيبايي و كارايي كه روي كامپيوترهاي Desktop است اجرا نمايد.
- بتوانم از نرم افزار هاي Time Management و Project Control و Project Management بروي اين سيستم استفاده كنم.
- Connection هاي معمول را حمايت كند و ٌWireless با استاندارد حد اقل 802.11b فوق العاده با اهميت و غير قابل چشم پوشي است.
- اجراي نرم افزار Remote Desktop و يا نرم افزار هاي مشابه براي كنترل شبكه و تعميرات شبكه از راه دور.
- من به عنوان تلفن همراه هم مي خواهم از اين سيستم استفاده كنم ( و انتظار دارم تمام سرويسها و كارهايي را كه يك تلفن همراه معمولي برايم فراهم مي كند اين سيستم هم بتواند انجام دهد.
- قابليت ضبط صدا در يك اتاق يا از يك محيط گسترده را (سمينار – جلسه – كلاس) داشته باشد.
- حد اكثر قيمت 800 دلار.

البته من اطلاعات كمي راجع به اين نوع سيستم ها دارم ولي با توجه به نيازم و برسي Review هاي مختلف اين سيستم را انتخاب كرده ام كه مزايا و معايب خاص خودش را دارد.
HTC i-mate PDA2K​

البته خيلي خوب مي شود اگر تا پايان اين هفته نظرات خود را بگوييد چون در حال حاظر يكي از دوستان من دوبي هست و مي خواهم تا پايان اين هفته اين سيستم را تهيه كنم.
بهترین انتخاب بنظر من همون pda2k هست اگه یکم سر کیسه رو شل کنی و یه jasjar بگیری معرکه میشه

reza21

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Pda :
سلام . اولا ورودتون رو به فروم تبريك مي گم .
دوما ، بايد بگم كه دستگاهي كه نام برديد ، من رو ياد يه مثال مي ندازه . دقيقا ، اين دستگاه در مقايسه با دستگاههاي فعلي دنيا ، مثل اين هست كه بخواهيد يه 80386 رو با يك Pentium 4 مقايسه كنيد .
دستگاه بيش از اون چيزي كه فكر مي كنيد قديميه و به هيچ وجه ، توصيه نمي كنم كه اون رو بخريد .
اولا كه اصلا اين دستگاه سالهاست كه به دليل از رده خارج بودن ، ديگه توليد نميشه . در ثاني ، به دليل قديمي بودن سيستم عامل و همينطور كم بودن ram و rom و نقاط ضعف بزرگ ديگه ، در آينده شما رو دچار مشكل مي كنه . اگر بخوام از نقطه ضعفهاي دستگاه بگم كه مثنوي هفتادمن كاغذ ميشه .
البته در زمان خودش خوب بوده ، اما الان مي تونم بگم نقطه قوتي در اين دستگاه نيست و امكانات و ويژگي هاي اين دستگاه ، قديمي هستند .
درباره آپديت سيستم عامل هم بايد بگم كه مطمئنا امكان نداره . باز هم مثل مثالي كه بالا زدم . انگار كه بخواهيد روي 386 از windows xp استفاده كنيد .

در هر صورت ، حتي نگاه هم به اين دستگاه نندازيد . چه برسه بخواهيد بخريد .

سلام
خیلی ممنون که راهنمایی کردید.
میشه یه قیمتی رو دستگاه بزارید؟ چون میدونم که قدیمیه اما میخوام با یه قیمت کم بخرمش
لطفا یه قیمتی بدین. اگه خود شما میخواستین بخرینش بابتش چقدر حاضر بودین بدین؟
ممنون

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,464
به نظرم همون pda2k خوبه ولی اگه صبر کنی جناب PDA تشریف بیارن اینجا و افتخار بدن برات یه راهنمایی عالی می کنن که حال کنی و یه چیز خوب بخری که همه این چیزا رو که می خوای داشته باشه

mokhche

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از some one :

ابتدا نيازمندي هاي من :

- حد اكثر قيمت 800 دلار.

HTC i-mate PDA2K​

آقا یکی بیاد بگه ببینم این مشخصاتی که این آقا گفت چند در میاد؟

البته لطف وکنید :)

Pda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از reza21 :
سلام
خیلی ممنون که راهنمایی کردید.
میشه یه قیمتی رو دستگاه بزارید؟ چون میدونم که قدیمیه اما میخوام با یه قیمت کم بخرمش
لطفا یه قیمتی بدین. اگه خود شما میخواستین بخرینش بابتش چقدر حاضر بودین بدین؟
ممنون
سلام.
اگر با علم اينكه مي دونيد در مورد نرم افزارها و همينطور ارتقا دستگاه مشكلاتي خواهيد داشت ، اما همچنان مي خواهيد دستگاه رو بخريد ، ديگه كاريش نميشه كرد .
قيمتي كه مي تونيد بپردازيد حدود 70 تومنه . بالاتر كه اصلا فايده اي نداره . اين قيمتي كه بهتون دادم ، الان توي UsedHandhelds.com قابل خريداري هستش . اما بسته به كهنه بودن دستگاه و همينطور مشكلات ظاهري دستگاه ، مثل شكستگي و خراش و ... مي تونه خيلي افت قيمت داشته باشه . نظر شخصي خودم ، اون هم در ايران ، چيزي نزديك به 50 تومنه .
درباره اينكه من چقدر حاضرم پول بابت اين دستگاه بدم ، بستگي به اين داره كه اين دستگاه چقدر مي تونه احتياجات من رو بر آورده كنه . خب ! مطمئنا چون به اندازه دستگاههاي فعلي نمي تونه برام كارايي و از همه مهمتر ، راحتي رو داشته باشه ، به احتمال خيلي زياد نمي خريدمش .

در هر صورت ، اگر قصد ورود به دنياي PPC رو داريد مي تونيد از اين وسيله استفاده كنيد و اون رو بخريد . ولي باز هم پيشنهاد مي كنم كه به مشكلات دستگاه فكر كنيد .

يه كار ديگه هم ميشه كرد . اينكه بگيد با اين دستگاه چه كارهايي مي خواهيد بكنيد . اونوقت بهتر ميشه گفت كه خريد اين دستگاه براي شما مناسب هست يا نه .

Pda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از MILAD-KHATAR :
سراغ اچ پی نرو؟؟/
ايني كه داريد مي گيد ، سواليه ؟ اگر سواليه ، چرا سوالتون اينجوريه ؟
اگر منظورتون اينكه سراغ اين كمپاني نبايد رفت ، ميشه دلايلتون رو بگيد ؟

Pda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزيز ! اولا ورودتون رو به فروم تبريك ميگم .​
شما يه دستگاه مي خواهيد كه PE باشه و همينطور سيستم عاملش هم مايكروسافت باشه . خب ! خيلي خوبه . به علاوه اينكه هر روز مايكروسافت داره قوي تر ميشه و developer هاش هم بيشتر ميشند .
از تمامي محصولات Office بتوانم در آن استفاده نمايم.
يعني هم مي خواهيد Word , Excel , PowerPoint , Access , ... رو استفاده كنيد ؟ به علاوه ، ايني كه ميگيد استفاده كنيد منظورتون صرفا view هستش و يا Edit هم وجود داشته باشه ؟
خيالتون رو راحت كنم . Windows Mobile 2003 , 2003 SE كه جاي خود دارد . Windows Mobile 5.0 نتونسته كاملا و دقيقا به اين چيزي كه شما مي خواهيد برسه . فكر اينكه اين سري Office بخصوص با مشكلات فارسي ، بتونه كارايي Desktop PC رو داشته باشند ، تقريبا بايد از سرتون بيرون كنيد . تازه ! ميشه به مواردي نظير كوچك بودن صفحه نمايش دستگاه در مقابل يه مانيتور حداقل 15 اينچي اشاره كرد . دستگاه نهايتا 4 اينچي كجا و يك مونيتور 17 اينچي كجا . حتي اگر از نرم افزارهايي نظير Wistek Cleravue استفاده كنيد ، بازهم مشكلات خاص خودشون ، كه بنا به محدوديتهاي فيزيكي دستگاه هستش ، همچنان وجود داره .
نرم افزار Outlook Office را به همان زيبايي و كارايي كه روي كامپيوترهاي Desktop است اجرا نمايد.
براي چي مي خواهيد ؟ اين نرم افزار اگر براي Sync اطلاعات از جمله قرار ملاقاتها و همينطور شماره تماسها و ... قراره استفاده بشه ، خب ! استفاده ميشه ديگه . قرار نيست كه حتما اين نرم افزار روي PPC شما باشه كه . يه رابطي بين PC و PPC هستش به نام ActiveSync كه يكي از وظايفش دقيقا Sync اطلاعات بين Microsoft Outlook و PPC هستش .
بتوانم از نرم افزار هاي Time Management و Project Control و Project Management بروي اين سيستم استفاده كنم.
اين امكان وجود داره . البته مطمئنا مي دونيد كه نرم افزارهاي اين دستگاه ، حتي اگر با سري محصولات مايكروسافت نوشته شده باشند ، چون از Compact Framework استفاده ميكنند ، صرفا براي خودشون هستند و نميشه نرم افزارهاي نوشته شده براي DesktopPC رو روي اونها اجرا كرد .
براي همين بايد به دنبال نرم افزارهاي كنترل پروژه و مديريت پروژه اي باشيد كه براي PPC نوشته شده باشه .
Connection هاي معمول را حمايت كند و ٌWireless با استاندارد حد اقل 802.11b فوق العاده با اهميت و غير قابل چشم پوشي است.
اجراي نرم افزار Remote Desktop و يا نرم افزار هاي مشابه براي كنترل شبكه و تعميرات شبكه از راه دور.
خب ! مشكلي نيست . دستگاههاي پيشرفته از Bluetooth و Wifi پشتيباني مي كنند . در دستگاههاي جديد ، ورژن بلوتوث 1.2 هستش (كه البته من 2.0 رو هنوز نديدم) و براي wifi در اكثر موارد و بصورت پيشفرض استاندارد 802.11b وجود داره .
اينكه ميگيد "كنترل شبكه " . "تعميرات شبكه از راه دور" ، دربارش توضيح بديد . من به شخصه براي ارتباط بيسيم بين دو دستگاه و كنترل اونها از طريق همديگه از نرم افزارهاي VNC استفاده مي كنم . اما اين "تعميرات" يه ذره براي من نامفهمومه .
چنانچهUnicode و Persian Calendar را حمايت كند فوق العاده بهتر است.
براي هر PPC اينجوري نيست . ولي با مشكلات خاص خودشون ، اگر Rom به زباني شبيه ما ، مثل عربي نزديك باشه و يا نرم افزار خاصي براي اينكار نوشته شده باشه ، ميشه به اين قضيه تقريبا نزديك شد .

قابليت ضبط صدا در يك اتاق يا از يك محيط گسترده را (سمينار – جلسه – كلاس) داشته باشد.
قابليت پخش صداي بلند را با كيفيت قابل قبول داشته باشد (SE P series)
اين ديگه به قدرت دستگاه مربوطه . اكثر دستگاههاي دنيا ، قابليت ضبط و پخش صدا رو دارند . فقط اين رو بدونيد كه بسياري از اين دستگاهها ، صرفا داري built-in Microphone هستند . براي همين ، هر چقدر فاصله دستگاه با فرد صحبت كننده ، زيادتر بشه صداي فرد ضعيفتر ضبط ميشه . مي تونيد فاصله 2 متري رو با 10 متري مقايسه كنيد . كيفيت پخش صداي اين دستگاهها هم تقريبا قابل قبوله . به علاوه مزيتي كه دارند اينه كه چون اكثرا Headphone Jack 3.5 mm رو ساپورت مي كنند ، مي تونيد به اسپيكر يا هدفون معمولي وصلشون كنيد كه طبيعتا صدا بهتر ميشه . چون كيفيت پخش built-in Speaker اين دستگاهها بخاطر mono بودن چندان جالب نيست .
قابليت مانور بالايي در اينترنت داشته باشد.
يعني چي مانور بالا ؟ و در ضمن ، در ايران قراره از اين دستگاه استفاده بشه يا در خارج از كشور ؟
قابليت خواندن كتابهاي الكترونيك (PDAحد اقل)را به بهترين وجه فراهم كند.
باطري با حداكثر كارايي و ارايه روالها و انتخابهاي براي بهينه سازي مصرف انرژي.
هر چه صفحه بزرگتر باشد بهتر است.
حد اكثر قيمت 800 دلار.
ebook خوندن ميشه .
باتري ، يه بخشش به شما بر مي گرده . هنر مديريت استفاده از باتري به عهده خودتونه . خودتون هستيد كه بايد بدونيد ، چه موقع Backlight رو كم كنيد . چه موقع صداي ولوم دستگاه رو كم كنيد . كي مي تونيد از سرعت كمتر CPU استفاده كنيد و ..... هر چند كه براي اكثر اين دستگاهها ، كارخانه هاي مثل Mugen باتري هايي با mah بالاتر توليد مي كنند .
- الان روال دستگاههاي دنيا ، بين 3.5 تا 3.8 اينچ هستش . 2 دستگاه هم وجود دارند كه داراي صفحه نمايش 4 اينچي هستند كه هيچ كدومشون هم PE نيستند .

اين همه نوشتم . :happy: اگر ديديد كه هنوز دستگاه معرفي نكردم ، چون خيلي از سوالاتون مربوط به PPC بود و نه مشخصا يه دستگاه خاص . تجربه شخصي من در ارتباط با اين دستگاهها اين رو به من ياد داده كه خيلي از مسائلي كه نوشتيد ، حداقل براي من جنبه آرماني داره و توي زندگي روزمره كاربرد چنداني نداره .

در ضمن ، 800 دلاري كه نوشتيد ، بخشي از اون به لوازم جانبي بايد اختصاص بديد . ScreenProtector ، كارت (هاي) حافظه و .... جز اين لوازم جانبي هستند .

pastgirls

Registered User
لایک‌ها
9
اگر منظورتون اينكه سراغ اين كمپاني نبايد رفت ، ميشه دلايلتون رو بگيد ؟[/QUOTE]

یکی از دلایل من اینه که دستگاهاش خیلی بزرگه بیش از حد:rolleyes:

Pda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یکی از دلایل من اینه که دستگاهاش خیلی بزرگه بیش از حد
من از استفاده كنندگان دستگاه هاي HP بوده و هستم . اما هيچ علاقه خاصي درباره يك كمپاني بخصوص ندارم . كما اينكه دستگاهي كه الان قصد خريدش رو دارم ، از سري Dell هستش و نه HP .
اما ، چيزي كه درباره بزرگي دستگاهها گفتيد مطمئنا غلطه . منظورتون كدوم دستگاههاست ؟ توي اين دستگاهها سري hx2000 ، از hx2100 گرفته تا hx2790 يا سري PE اين كمپاني مثل Hw6xxx Series هست ؟ يا حتي دستگاههاي قديمي اين كمپاني مثل h4xxx يا h22xx ?
اين دستگاهها ، اتفاقا از بزرگترين مزاياشون ، كوچكي و در عين حال قدرت زيادشون بوده و هست . سري قديمي اين دستگاهها كه در دوره خودشون ، جز بهترين ها بودن و كسي موافق اين نبود كه دستگاهي مثل سري هايي كه نام بردم ، بزرگ هستند .

تنها ، دستگاهي كه مي تونم ازش به عنوان يه دستگاه بزرگ نام ببرم ، سري hx47xx اين كمپاني هستش كه شايد اين bulky بودن دستگاه ، بخاطر طراحي نه چندان عالي اين دستگاه و همينطور وجود يه صفحه نمايش 4 اينچي و يه باتري با 1800 mah ي باشه .
با اين همه هنوز هم اين دستگاه جز بهترين دستگاههاي دنيا حساب ميشه .

astm1834

Registered User
لایک‌ها
16
من هم قبلا به فکر خرید HP بودم ...ولی با توجه به اوضاع موجود از نظر گارانتی و ساپورت نرم افزاری بهترین گزینه imate ..... خودم هم PDA2 خریدم.....البته این مدل جدید Dell هم ظاهرا چیز خیلی خوبیه.....

some one

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
از تمامي دوستاني كه لطف كردن وبا استدلال نظر دادن متشكرم.

و اما در جواب Pda عزيز.
يعني هم مي خواهيد Word , Excel , PowerPoint , Access , ... رو استفاده كنيد ؟

زياد سخت نگير دوست عزيز .
البته كه هيچ كس نمي شينه با اون صفحه كوچيك و امكانات مثلا با Access يك بانك اطلاعاتي بسازه يا بايد حوصله اش از فولاد باشه تا با اين دستگاه يك PPT حتي كوچك رو طراحي كنه .

ولي word processing تقريبا همه جا لازمه و بايد وجود داشته باشه و يا شما تصور كنيد كه حدود يك ساعت در يك هواپيما يا چندين دقيقه در يك اتومبيل با يك مدير سطح بالا بدون هيچ برنامه قبلي بايد سر كنيد آنوقت اگر يك مقدار باهوش باشيد مي بينيد كه با يك دستگاه فسقلي و با يك برنامه PowerPoint و يا هر چيزي معادل آن مي توانيد يك Presentation عالي را بدون دقدقه برگزار كنيد.

يه رابطي بين PC و PPC هستش به نام ActiveSync كه يكي از وظايفش دقيقا Sync اطلاعات بين Microsoft Outlook و PPC هستش

اين واقعا عالي است.
شما اگر سرتان شلوغ باشد و در يك زمان بخواهيد چندين كار انجام دهيد و يك نفر فقط لازم باشد تا كارهاي شما را به شما يادآوري كند آنوقت متوجه مي شويد كه نرم افزار هاي :
Mail Manager ، Contact Manager ، Task Manager ، Calendar و.... چقدر برايتان مفيد است و Outlook تمام اينها را البته به صورت خيلي ساده در يك بغچه ارائه مي كند ، البته با چند تا از دوستان كه صحبت مي كردم مي گفتن كه بسياري از كامپيوتر هاي جيبي Outlook Based هستن و به هيچ وجه راجع به اين مسئله حساس نباشم .

اينكه ميگيد "كنترل شبكه " . "تعميرات شبكه از راه دور" ، دربارش توضيح بديد .

شما در يك مكاني هستيد كه به هيچ وجه دسترسي به كامپيوتر نداريد و به شما اطلاع مي دهند نرم افزار شما كه روي سرور فلان شركت نصب كرده ايد مشكلي دارد كه قابل استفاده نيست .

شما اگر براي چند لحظه بتوانيد Exception ي را كه نرم افزار پرتاب كرده بخوانيد شايد بتوانيد توصيه هايي به آن شركت بكنيد كه موقتا كارشان راه بيفته و يا هزار كار ديگر .

يعني چي مانور بالا ؟

دوست عزيز منظورم فقط دسترسي آسان به سايتهاي اينترنت است و خواندن حداقل چند سايت استاندارد خبري(CNN ,BBC) كه گمون كنم فرقي نمي كنه كه از كجا ارتباط بر قرار كني .

در ضمن ، 800 دلاري كه نوشتيد ، بخشي از اون به لوازم جانبي بايد اختصاص بدي
در اين مورد اين هزينه را من فقط براي خريد سيستم در نظر گرفتم و با توجه به Upgrade هاي زود به زود اين نوع سيستم ها چه در حال و چه در آينده هزينه هاي ديگري را براي اصلاح و بهينه سازي لوازم سخت افزاري در نظر خواهم گرفت.

خيلي ممنونم از Pda كه وقت گذاشتند و به من جواب دادند ولي خيلي دوست دارم كه اين بحث به يك فرجام خوشايند برسه بنابراين از شما مي خواهم كه اين بحث را ادامه دهيد :

-خيلي دوست دارم در مورد سيستم پيشنهادي خودم هم انتقادهايي بشنوم .
-خيلي دوست دارم كه از سيستم پيشنهادي جناب Pda و ساير دوستان براي من و با تو جه به هزينه هاي من اطلاع داشته باشم .
- خيلي ناراحت ROM اين دستگاه هستم ميترسم در آينده (1 تا 2 سال)سيستم عامل هاي براحتي روي اين روم سوار نشوند.

دوستدار همه عزيزاني كه دوست دارند گفتگو كنند!

some one

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام .

بهترين انتخاب به نظر من همون PDA2K هست اگه يه كم سر كيسه رو شل كني و يك Jasjar بگيري ...

اگه يه كم سر كيسه ..! منظورت 300 دلار اضافه تره كه اين براي من يك كم نيست .

jasjar سيستم جالبي است البته وزنش يك مقدار نامتعارف و اعصاب خرد كن است.
تمام كارهايي كه من مي خواهم انجام دهم با PDA2Kهم انجام مي شود.

ولي را جع به Jasjar هم فكر مي كنم.​

بالا