برگزیده های پرشین تولز

راهنمای خرید هدفون (تجربیات خودتون رو به اشتراک بزارید)

priche

Registered User
لایک‌ها
67
سلام دوستان وقت بخیر

لطفا دوستانی که تجربه خرید هدفون دارند و کیفیت صدای و جنس اونها رو تست کردند بیان و تجربیات خودشون رو برای خرید یه هدفون خوب برای دوستان و بنده به اشتراک بزارند .
لطفا هدفون های زیر 100 ت رو معرفی کنید چون برای هدیه هست.
یه هدفون خوب با کیفیت bass خوب .
ترجیحا مارک beats باشه (کپی های درجه یک بازار )

این هم لینک برخی هدفون هایی با این جور مشخصات

http://final.ir/elecomp/1/bluetooth-headset

priche

Registered User
لایک‌ها
67
بنده مدل beats TM-13 رو که مال یکی از دوستام بودش رو امتحان کردم صداش در برابر قیمتش باور نکردنی بود . کیفیت بدنه هم خوب بود ولی عالی نبود.

vernes

Registered User
لایک‌ها
56
چه مدلی میخای سیم دار یا بی سیم؟

بیسیم :
بیس خوب مبخای کوبنده اما هدفون ارزان ؟
برند
Nia
مدل
X3
پیشنهاد میشه اما مشکلی که داره صدا خشنه صدا ملایم نیست تنها مشکلش همینه فقط وگرنه ساعت ها موزیک گوش بدی سردرد نمیگیری چون نویز اصلا نداره عیبش فقط همونی که گفتم قیمت هم ۳۵۰۰۰تومان هست
مورد بعدی

سیم دار :
برند سونی هست مدل zx100 صدای با کیفیت داره trible وbass صدا در این هدفون بالانس شده در نتیجه اصلا نویز گفتاری نداره قیمت ۵۶۰۰۰تومان حدودا
و در مورد هدست های بیتس
ما دو مدل داریم
۱- های کپی (high copy)
۲- معمولی
.در مورد های کپی هم بگم چندین مدل هست یک مدل های کپی وجود داره که طرح لامبورگینی قیمت ۳۰۰تومان

برند havit مدل hb911bt
صدای با کیفیت بدون نویز گفتاری رو به شما اراعه میده نوع ارتباط بلوتوس میباشد بیس و شفافیت صدا قابل قبوله
قیمت ۱۵۰۰۰۰تومان هست که شرکت وارد کننده نمایندگی این شرکت هست و گارانتی کرده. که بعد از خرید شامل یکسال گارانتی میشه

حالا استارتر عزیز شما به دنبال چه جور هدفونی هستین با چه معیار های هستین؟ بگید من راهنمایتون کنم چون در خرید هدست خیلی فاکتور ها مطرحه

Sent from my Lenovo K50a40 using Tapatalk

priche

Registered User
لایک‌ها
67
چه مدلی میخای سیم دار یا بی سیم؟

بیسیم :
بیس خوب مبخای کوبنده اما هدفون ارزان ؟
برند
Nia
مدل
X3
پیشنهاد میشه اما مشکلی که داره صدا خشنه صدا ملایم نیست تنها مشکلش همینه فقط وگرنه ساعت ها موزیک گوش بدی سردرد نمیگیری چون نویز اصلا نداره عیبش فقط همونی که گفتم قیمت هم ۳۵۰۰۰تومان هست
مورد بعدی

سیم دار :
برند سونی هست مدل zx100 صدای با کیفیت داره trible وbass صدا در این هدفون بالانس شده در نتیجه اصلا نویز گفتاری نداره قیمت ۵۶۰۰۰تومان حدودا
و در مورد هدست های بیتس
ما دو مدل داریم
۱- های کپی (high copy)
۲- معمولی
.در مورد های کپی هم بگم چندین مدل هست یک مدل های کپی وجود داره که طرح لامبورگینی قیمت ۳۰۰تومان

برند havit مدل hb911bt
صدای با کیفیت بدون نویز گفتاری رو به شما اراعه میده نوع ارتباط بلوتوس میباشد بیس و شفافیت صدا قابل قبوله
قیمت ۱۵۰۰۰۰تومان هست که شرکت وارد کننده نمایندگی این شرکت هست و گارانتی کرده. که بعد از خرید شامل یکسال گارانتی میشه

حالا استارتر عزیز شما به دنبال چه جور هدفونی هستین با چه معیار های هستین؟ بگید من راهنمایتون کنم چون در خرید هدست خیلی فاکتور ها مطرحه

Sent from my Lenovo K50a40 using Tapatalk
مچکر از راهنماییتون .بنده هدفون بی سیم میخواهم ( همون هدفون هایی که با بلوتوث کار میکنند و در کنارشون سیم هم برای اتصال موجود دارن)
هدفون nia x3 رو بررسی کردم هدفون خوبیه از نظر صدا ولی توی دیجی کالا معایب بسیار زیادی نیز هم داشت .
یه هدفون که حداقل بالای 40 تا 100 باشه . درسته که نمیشه توی این رنج هدفون بسیار خوبی پیدا کرد ولی هدفون های کپی با کیفیت خوب هم کم نیستن توی این رنج قیمت .
شما با همه ی مارک های معمولی یا حالا کپی بیتس اشنایی دارین ؟

vernes

Registered User
لایک‌ها
56
مچکر از راهنماییتون .بنده هدفون بی سیم میخواهم ( همون هدفون هایی که با بلوتوث کار میکنند و در کنارشون سیم هم برای اتصال موجود دارن)
هدفون nia x3 رو بررسی کردم هدفون خوبیه از نظر صدا ولی توی دیجی کالا معایب بسیار زیادی نیز هم داشت .
یه هدفون که حداقل بالای 40 تا 100 باشه . درسته که نمیشه توی این رنج هدفون بسیار خوبی پیدا کرد ولی هدفون های کپی با کیفیت خوب هم کم نیستن توی این رنج قیمت .
شما با همه ی مارک های معمولی یا حالا کپی بیتس اشنایی دارین ؟

ببینید چیزهای که تو نطرات دیجیکالا نوشتن اصلا معتبر نیست من شخصا هدست های که گفتن رو تست مزایا و معایبش رو هم گفتم پیشنهاد من به شما برند havit مدل hb911bt قیمت هم 120 تومان تا 150 تومان هست بستگی به فروشنده هست چه قیمت بده فقط تنها بدی که داره ارگونومی بدی داره وگرنه بقیه موارد اکی هست کمی بیشتر هزینه کنید همینو که گفتم بخرید گارانتی هم داره من الان دارمش و راضیم بین 40 تا 100 تومان هدفونی که به درد شما بخوره نیست یعنی اگر بخرید یک جا کارش میلنگه شمارو نمیدونم اما من خیلی حساسم روی صدا اگر میبینید برند havit مدل hb911bt خریدم چون کیفیت داره صداش اگر فقط بیس کوبنده مطرحه باز بگید مدلای دیگه رو بهتون بگم

priche

Registered User
لایک‌ها
67
ببینید چیزهای که تو نطرات دیجیکالا نوشتن اصلا معتبر نیست من شخصا هدست های که گفتن رو تست مزایا و معایبش رو هم گفتم پیشنهاد من به شما برند havit مدل hb911bt قیمت هم 120 تومان تا 150 تومان هست بستگی به فروشنده هست چه قیمت بده فقط تنها بدی که داره ارگونومی بدی داره وگرنه بقیه موارد اکی هست کمی بیشتر هزینه کنید همینو که گفتم بخرید گارانتی هم داره من الان دارمش و راضیم بین 40 تا 100 تومان هدفونی که به درد شما بخوره نیست یعنی اگر بخرید یک جا کارش میلنگه شمارو نمیدونم اما من خیلی حساسم روی صدا اگر میبینید برند havit مدل hb911bt خریدم چون کیفیت داره صداش اگر فقط بیس کوبنده مطرحه باز بگید مدلای دیگه رو بهتون بگم
این مدلی که گفتی میشه لینک محصولش رو بدی ببینمش ؟ مطمئنی اسمش رو داری درست میگی ؟ چون هرچی سرچش میکنم نمیتونم پیداش کنم

vernes

Registered User
لایک‌ها
56
این مدلی که گفتی میشه لینک محصولش رو بدی ببینمش ؟ مطمئنی اسمش رو داری درست میگی ؟ چون هرچی سرچش میکنم نمیتونم پیداش کنم
لینک سایت سازنده.
http://www.havit.hk/products/havit-hv-h911-head-mounted-stereo-headset/

اگر قصد خرید داشتین شماره تماس شخص فروشنده رو میدم بهتون

فرستاده شده از Lenovo K50a40ِ من با Tapatalk

mehrdad_dvd

Registered User
لایک‌ها
10
میخواستم بدونم برای اتصال صدای کامپیوتر دسکتاپ به هدفون بلوتوث از چه راهی میشه استفاده کرد..اگر ممکنه دانگل و یا کارت صدایی که این کار بکنه معرفی کنید ممنون میشم

vernes

Registered User
لایک‌ها
56
اگر بخایم به صورت با سیم وصل بشید که کابل aux داره در غیر این صورت اگر سیستم بلوتوث نداره دانگل باید بخرید فقط یادتون باشه از این دانگل که به اندازه بند انگشت هست نخرید چون زیادن تو بازار دانگل نوع دیگری بخرید

mehrdad_dvd

Registered User
لایک‌ها
10
اگر بخایم به صورت با سیم وصل بشید که کابل aux داره در غیر این صورت اگر سیستم بلوتوث نداره دانگل باید بخرید فقط یادتون باشه از این دانگل که به اندازه بند انگشت هست نخرید چون زیادن تو بازار دانگل نوع دیگری بخرید

میخوام بدون سیم وصل کنم و از طریق بلوتوث..این بلوتوث های بندانگشتی فقط رسیو هستن ..و من میخوام دانگلی معرفی کنید که هم قیمت مناسب باشه هم اینکه کار ارسال صدا انجام بده...حالا یا از طریق خروجی کارت صدا یا از طریق USB صدا رو بفرسته رو هدفون بلوتوثی
اگر هم دانگل قیمت مناسبی وجود نداره کارت صدایی هست که اینکار بکنه؟؟
لطقا با ذکر مدل و ترجیحا سایت فروشنده لطف کنید راهنمایی کنید

بالا