برگزیده انجمنها

راهنمای سفر به اتریش + عکس و اطلاعات راهنمای سفر به اتریش

sepidgasht

Registered User
تاریخ عضویت
26 ژانویه 2015
نوشته‌ها
477
لایک‌ها
10
سن
35
راهنمای سفر به اتریش
اتریش کشوری کوچک است اما دارای شهرت بین المللی می باشد. گردشگران زیادی برای تماشای زیبایی های آلپ به این کشور سفر می کنند. زیبایی این مناظر کوهستانی واقعا نفس ها را در سینه حبس می کند. این کشور زادگاه موسیقی دانان بزرگی همچون موتزارت، شوبرت و اشتراوس بوده است. اما این کشور در زمینه ی هنر معماری معاصر هم شگفتی هایی دارد.اتریش کشوری امن و زیبا است و یکی از بهترین کشورها برای زندگی در اروپا می باشد. این کشر دارای فرهنگی غنی، زیبایی های طبیعی و آثار هنری معماری به سبک باروک و نئوکلاسیک می باشد.


راهنمای سفر به اتریش

تگاه های اسکی Kitzbühel و یا St Anton بروید و یا زمان خود را در یکی از قهوه خانه ها و یا کافی شاپ های وین بگذرانید. در فصل زمستان می توانید بر روی آب یخ زدهی رودخانه ها اسکیت بازی کنید. همچنین می توانید برای تماشای کاخ ها و یا کلیساها بروید. اسب سواری در مراتع هم از دیگر سرگرمی هایی است که می توان انجام دارد.

بیش از هر چیز دیگری اتریش یک کشور عالی برای استراحت است. می توانید به طبیعت بروید و از زیبایی های طبیعی لذت ببرید. زیبایی های هنری معماری این کشور هم توسط دستان زحمتکشی در طول قرن های ایجاد شده است.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره، تور اتریش و تور اروپا با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگو شما عزیزان هستیم.سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸
 
بالا