برگزیده های پرشین تولز

راهی جدید برای عبور از محدودیت سایتهای رپیدشیر و مگاآپلود

SraRobin

Registered User
لایک‌ها
30
با سلام
دوستانی که امکان خرید اکانت رپیدشیر و مگاآپلود را ندارند می توانند با مراجعه به سایت زیر و کپی کردن آدرس مورد نظر در آدرس بار سایت لینک مستقیم دریافت کرده و به راحتی با دانلود منیجر فایل خود را دانلود کنند:
لطفا به نکات زیر توجه کنید:
1- رپیدباز سیستمی است كه شما با وارد نمودن لینک فایلی كه در یكی از سایتهای
ww.rapidshare.com یا www.megaupload.com وجود دارد ، میتوانید فایل را به سرورهای
رپیدباز منتقل نموده سپس براحتی و بدون محدودیت انتظار زمانی برای آماده شدن فایل، آنرا به طور مستقیم و با دانلودمنیجرها و قابلیت resume دانلود کنید.
2- این سایت به کاربران غیر عضو محدودیت دانلود فایلهای کمتر از 20 مگابایت را بدون محدودیت در تعداد دانلود می دهد. یعنی هر تعداد فایل کمتر از 20 مگابایت را در هر لحظه دانلود کنید.
3- برای عضویت در سایت باید دعوتنامه داشته باشید و یا اشتراک بخرید و هزینه اشتراک هم برای کاربران مقرون به صرفه است.
4- این سایت 100% عملی کار می کند و خودم چند مدت هست که با این سایت کار می کنم.

آدرس سایت:

http://rapidbaz.com/from/9401

PROGRESSIVE

Registered User
لایک‌ها
3
تبليغ + استفاده بيمورد از فونت درشت + انجمن نا مناسب براي پست تاپك

Conker

Registered User
لایک‌ها
14
به جای صرف این همه وقت و سرکار گذاشتن کاربران بروید از یک خط adsl با ip دینامیک استفاده کنید. بعد از هر بار دانلود یک بار ارتباط خود را با شبکه قطع کنید و بعد همه پنجره های باز مرورگرتان را ببندید. سپس بعد از برقراری اتصال مجدد با خیال راحت پنجره ای باز کنید و لینک دانلود دیگری انتخاب کنید و دانلود را اغاز نمایید.

میبینید؟ به همین اسانی است که گفتم! من که مدتهاست دارم از این روش با موفقیت استفاده می کنم.

hasanjj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به جای صرف این همه وقت و سرکار گذاشتن کاربران بروید از یک خط adsl با ip دینامیک استفاده کنید. بعد از هر بار دانلود یک بار ارتباط خود را با شبکه قطع کنید و بعد همه پنجره های باز مرورگرتان را ببندید. سپس بعد از برقراری اتصال مجدد با خیال راحت پنجره ای باز کنید و لینک دانلود دیگری انتخاب کنید و دانلود را اغاز نمایید.

میبینید؟ به همین اسانی است که گفتم! من که مدتهاست دارم از این روش با موفقیت استفاده می کنم.
سلام
من adsl دارم
از کجا می تونم بفهمم که آی پی دینامیک دارم یا ندارم؟
مرسی

Conker

Registered User
لایک‌ها
14
سلام.

به قسمت Network Connections بروید و از Connection خود Properties بگیرید. بعد به قسمت General بروید و روی Internet Protocol (TCP/IP) کلیک کرده و باز هم از ان Properties بگیرید. چنانچه گزینه Obtain an adress IP automaticly فعال بود احتمالا IP شما دینامیک میباشد. ولی اگر گزینه پاینی ان یعنی Use the following IP adress فعال بودبه طور حتم IP شما ثابت یا استاتیک است.

معمولا در هنگام نصب و راه اندازی سرویس میتوانید به راحتی نکته زیر را بفهمید. چون گاهی اوقات راه اندازی Connection ها با استفاده از یک IP adress از پیش تعیین شده که توسط ISP شما ارائه میگردد صورت میپذیرد، و این یعنی اینکه سرویس شما از IP ثابت استفاده میکند.

2 نکته دیگر هم در این رابطه بگویم که بعد از تست چندین Service Provider مختلف به انها پی برده ام. این 2 نکته متعلق به زمانیست که همانطور که در بالا گفتم، ظاهرا سرویس از نوع دینامیک میباشد. یکی این که در بعضی سرویس ها دیده ام که شما نمیتوانید هر موقع دلتان خواست با قطع و وصل ارتباط IP را تغییر دهید. این به این معناست که IP شما فقط بعضی مواقع قابل تغییر است. نکته دیگر اینکه گاهی با وجود Valid نبودن IP شما در محلی که در بالا گفتم باز هم ای پی شما همواره ثابت است. در این مورد خاص معمولا یک چیزی درست کار نمیکند که یکی از عوامل نقص میتواند اشکال فنی از سوی سرویس دهنده شما باشد.

hasanjj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بسیار متشکرم از راهنماییت

بالا