برگزیده های پرشین تولز

راه اندازی سایت دانلود(ارزش داره)؟

amin94z

Registered User
لایک‌ها
224
سلام به همگی من قصد داشتم تو سه ماهه تابستون که بیکارم یه سایت دانلود راه اندازی کنم مثل اسان دانلود
می خواستم ببینم ارزش داره و درامدی میشه ازش درورد؟
کسی تا حالا تجربش کرده؟
زود تنیجه میگریه یا باید 6ماه یایک سال فقط روش کار کرد بدون هیچ درامدی؟
ممنون میشم از دوستان راهنمایی کنن؟

haj-amir

Registered User
لایک‌ها
144
اگه زود بخوای به نتیجه برسی باید حسابی تبلیغ کنی

از اون گذشته باید یه ابتکاری به خرج بدی که یه تفاوتی داشته باشی با سیات های دانلود دیگه که کاربرا جذب بشند اگه نه

بیخودی وقتت رو تلف نکن

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
چقدر پول داری اگر 5-6 میلیون داری می ارزه در غیر این صورت بازدهی خیلی پائینه و از نظر من ارزش کار کردن نداره

amin94z

Registered User
لایک‌ها
224
چقدر پول داری اگر 5-6 میلیون داری می ارزه در غیر این صورت بازدهی خیلی پائینه و از نظر من ارزش کار کردن نداره

6-5 میلیون!!! واسه چی اینقدر زیاد حالا؟مگه هاست و دامین طراحی سایت چقدر هزینه می بره؟
5 میلیون واسه چی؟

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
6-5 میلیون!!! واسه چی اینقدر زیاد حالا؟مگه هاست و دامین طراحی سایت چقدر هزینه می بره؟
5 میلیون واسه چی؟

5 میلیون به مرور باید هزینه کنید

دامین که هیچی 10 دلار
هاست 2 تا هاست می خواهی یا یه دونه وی پی اس
هاست اول هاست ی هستش که شما سی ام است رو می ندازی روش و بازدیدت اگه خوب رو موارد سئو و اینجور مسائل کار کنی بعد از 3 ماه میره بالای 10000 هزار و باید ماهانه 70-80 رو این قسمت بزاری و

قسمت دانلودت باید یه هاست دانلود بخری که شخصلا وی پی اس رو پیشنهاد میدم که هزینه اونم بعد از 6 ماه میره روی 200 -300 این صحبت ها چون باید همه طیف هایی که دنبال دانلود های متفاوت هستند رو ساپورت کنی تا تنیجه بهتری بگیری از نظر درآمد زایی

این صحبت هایی که کردم ماله اینه که 6-7 ماه تقریبا میتونی برسی پای میهن دانلود دانلود ها این ها این ها و فروشت خوب میشه و میتونه درآمد زایی خوبی هم داشته باشی

amin94z

Registered User
لایک‌ها
224
منظورتون اینه که هرچی بازدید کننده بیشتر بشه مشکلاتش هم بشتر میشه؟

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
منظورتون اینه که هرچی بازدید کننده بیشتر بشه مشکلاتش هم بشتر میشه؟

مشکلات بیشتر میشه البته مشکل که نمی شه گفت هزینه ها بیشتر میشه و درآمد هم بیشتر میشه متعاقبا

aryamob

Registered User
لایک‌ها
151
نه داداش اینجوری ها هم نیست . مطالب سئو شده بزاری به سرعت سایتت پر بازدید و میشه و به درآمد زایی میرسی . اما باید پایه کار باشی . مثل 3 ماه تابستون رو همش مطلب بزار و نتیجه رو ببین . سایت میشناسم 1000 تا مطلب داشته و شده سایت 110 ایران :blink: با درآمد ملیونی

amin94z

Registered User
لایک‌ها
224
نه داداش اینجوری ها هم نیست . مطالب سئو شده بزاری به سرعت سایتت پر بازدید و میشه و به درآمد زایی میرسی . اما باید پایه کار باشی . مثل 3 ماه تابستون رو همش مطلب بزار و نتیجه رو ببین . سایت میشناسم 1000 تا مطلب داشته و شده سایت 110 ایران :blink: با درآمد ملیونی

میشه سایتی رو که میگی معرفی کنی؟

new24

Registered User
لایک‌ها
300
میشه سایتی رو که میگی معرفی کنی؟
من سایتی رو میشناسم،تازه با یک عالم لینک دادن به دیگران شده سایت اوّل کشور(پیوندها !)

دادا به حرف کسی گوش نده،بازار سایت هیچوقت اشباع نمیشه ولی باید اوّلش خوب خرج کنی
بعدشم اگه بخوای1-2 نفره روش کار کنی باید سال ها منتظر بمونی و اخرشم هیچی
ولی اگه تیمی بشینین با جون و دل کار کنین چرا که نه؟راخت میتونین به هدفتون برسین
ولی تیمی که جمع میکنی باید با جون و دل کار کنن

amin94z

Registered User
لایک‌ها
224
دوستان من به طور اتفاقی به سایت دانلودکو |دانلودرایگان www.Downloadco.ir برخوردم با حدود 3 هزار پست رتبه الکسا 50 هزار ایران داره؟!!!!!!!!!! میخواستم بدونم چی باعث شده این سایت پیشترفت نکنه
اخرین بروز رسانی هم اردیبهشت همین سال بوده

new24

Registered User
لایک‌ها
300
دادا این سایت واقعا کارش بیسته،شک نکنید
طراحی قالبشو یکی از طراحان خوب انجام داده،حیف اسمشو یادم رفته،حوصله باز کردن صفحه سایت رو هم ندارم که بگم،توی فوتر نوشته شده،خودتون به سایتش برید و قالب سفارش بدید
دوستان من به طور اتفاقی به سایت دانلودکو |دانلودرایگان دانلودکو |دانلودرایگان www.Downloadco.ir برخوردم با حدود 3 هزار پست رتبه الکسا 50 هزار ایران داره؟!!!!!!!!!! میخواستم بدونم چی باعث شده این سایت پیشترفت نکنه
مطالب اسپم،بروز رسانیش هم که اوته
البته من سایتو باز نکردم ولی اینا دلایلش هست
سئو هم خیلی مهمه

Dr.Matin

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
270
اگر تایم آزاد(روزانه 12 ساعت)
سرمایه (حداقل 5 میلیون برای تبلیغ و طراحی سیستم و نویسنده)
علاقه شدید
حداقل 5 سال تجربه وبمستری
و باز هم میگم علاقه شدید
دارید
میتونید به موفقیت بالایی دست پیدا کنید.

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
دوستان من به طور اتفاقی به سایت دانلودکو |دانلودرایگان www.Downloadco.ir برخوردم با حدود 3 هزار پست رتبه الکسا 50 هزار ایران داره؟!!!!!!!!!! میخواستم بدونم چی باعث شده این سایت پیشترفت نکنه

دوست عزیز این سایت 17 اسفند 1391 ثبت شده و معلوم نیست کی راه افتاده سئوی خوبی داره و امکانش هست تا چند وقت دیگه بیاد بالا باید منتظر باشی در کل

amin94z

Registered User
لایک‌ها
224
دوستان من قصد ندارم سه ماهه بشم میهن دانلود یا پی سی دانلود همین که بتونم برسم به رتبه زیر 500 ایران مثل freedownload واسم کافیه و واسه پیشرفتش طبیعتا باید زحمت کشید
حالا منظورم اینه که ایا شدن مثل freedownload بارتبه 400 ایران کار خیلی سختیه؟وایا با همین رتبه به فعالیت خود ادامه دادن میشه پذیرش آگهی داشت با قیمت عادلانه؟
امیدوارم دوستان راهنمایی کنن

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
دوستان من قصد ندارم سه ماهه بشم میهن دانلود یا پی سی دانلود همین که بتونم برسم به رتبه زیر 500 ایران مثل freedownload واسم کافیه و واسه پیشرفتش طبیعتا باید زحمت کشید
حالا منظورم اینه که ایا شدن مثل freedownload بارتبه 400 ایران کار خیلی سختیه؟وایا با همین رتبه به فعالیت خود ادامه دادن میشه پذیرش آگهی داشت با قیمت عادلانه؟
امیدوارم دوستان راهنمایی کنن

روی رتبه بندی alexa حساب باز نکنید تقریبا 90 درصد از سایت های ایرانی جایگاه خودشون رو ندارند و ملاک واقعی تصمییم گیری شما باید میزان ورودی پذیری شما از موتور های جستجو باشه و هر وقت به میزان باالایی از بازدید رسیدین می تونید خودتون رو موفق بدونید

بعدشم شما باید بشینی چارت هدفبندی خودت رو بکشی و ببینی می خواهی چه کاری انجام بدی بعد از مشخص شدن اهدافت میتونی سیستمت رو مشخص کنی و محکم بدون این که یه لحظه فکر کنی اشتباه کردی 6-7 ماه پیش بری دیگه لازم نیست من چیزی بگم دوست عزیز خودت همه چی رو خواهی دید دوست عزیز

amin94z

Registered User
لایک‌ها
224
بعدشم شما باید بشینی چارت هدفبندی خودت رو بکشی و ببینی می خواهی چه کاری انجام بدی بعد از مشخص شدن اهدافت میتونی سیستمت رو مشخص کنی و محکم بدون این که یه لحظه فکر کنی اشتباه کردی 6-7 ماه پیش بری دیگه لازم نیست من چیزی بگم دوست عزیز خودت همه چی رو خواهی دید دوست عزیز

دوست عزیز منظورتو درست متوجه نشدم یکم واضح تر بگو

بالا