برگزیده های پرشین تولز

راه اندزي گيم نت - آري يا نه

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
سلام :)

بچه ها يكي از دوستام ميخواد گيم نت بزنه ازم خواست كمكش كنم

هزينه تقريبي گيم نت بدون احتساب اجاره چقدر ميشه
فكر ميكنيد چقدر درآمد داره ( جاش خوبه )

پيشاپيش ممنون

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
کجا میخواد بزنه ؟ اصفهون ؟ کجاش ؟ اگه از جاش مطمئنی و پول خوبی داره و میتونه خرج کنه، یکی دو ماه اول هم انتظار درآمد زیاد نداره، حرفی نیست...

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
کجا میخواد بزنه ؟ اصفهون ؟ کجاش ؟ اگه از جاش مطمئنی و پول خوبی داره و میتونه خرج کنه، یکی دو ماه اول هم انتظار درآمد زیاد نداره، حرفی نیست...
راستش تا يك هفته پيش يه گيم نت بوده كه خب بست رفت كارشم ميچرخيد ( خيلي مشتري داشت ) حالا ميخواد بزنه همون جا !

h13

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
که پشت بندش همه برن اونجا و نون اون بنده خدا آجر شه ؟

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
میشه بگی کجای اصفهان ِ ؟
راستش حامد جان توي خيابون هشت بهشت شرقي هستش منتها ميگم تا يك هفته پيش گيم نت بوده كارشم گرفته بود ولي بست رفت

که پشت بندش همه برن اونجا و نون اون بنده خدا آجر شه ؟
گفتم تا يك هفته پيش گيم نت بوده ولي طرف بست رفت من ديدم اين دوستم واسه تابستون ميخواد يه كاري راه بندازه پيشنهاد دادم اين كارو كنه به نظر خودم ميگيره كسي اينجا گيم نت نداره نمي دونيد درآمدش چقدره ؟

Hamed731

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,329
خب اگه به جای یه گیم نت که مشتری زیاد داشته میخواد بزنه که خوب فکریه
خیلی راحت میتونه از مشتری های اون گیم نت برای خودش استفاده کنه

ولی یه چیزی ، اینکه اگه گیم نت قبلیه کارش میچرخید و مشتری زیاد داشت چرا مغازه رو بست !؟

yekarbar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
سلام
والا اینجا من یه دونه گیم نت میشناسم که ملت همیشه ( حتی آخر وقت که داره تعطیل میشه و زمانی که داره صبح ها درش رو باز میکنه ) مثل دستشویی عمومی صف کشیدن و هیچ وقت پشت دست گاه هاش خالی نیست و داخلش جای سوزن انداختن هم نیست!
ولی نمیدونم چرا وقتی اینقدر یه گیم نت مشتری داره و به جاش همه کافی نت ها خالی خالی هست در مقابل هر گیم نت شونصد هزار تا کافی نت وجود داره که صاحبش داره مگس میپرونه!
آدم شک میکنه که اصلا این گیم نت با این همه مشتری سود هم داره یا همون کافی نت با مگس هایی که هر چند وقت یه بار میان توش سودش بیشتر!

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
خب اگه به جای یه گیم نت که مشتری زیاد داشته میخواد بزنه که خوب فکریه
خیلی راحت میتونه از مشتری های اون گیم نت برای خودش استفاده کنه

ولی یه چیزی ، اینکه اگه گیم نت قبلیه کارش میچرخید و مشتری زیاد داشت چرا مغازه رو بست !؟

احتمالا رفته يه جاي بهتر ديگه خودت بچه اصفهاني ميدوني جاهاي خيلي بهتري هم هست حالا هر چي هم مشتري داشته باشه

ضمنا از كمكتون ممنونم دوستم پشيمون شد در حقيقت خر شد پولشو زد توي كار ديگه !!! :D
خودم وقتشو داشتم ميزدم :eek:

perince_3000

Registered User
لایک‌ها
1
یه جایی بزنه که مردمش کمتر با اینترنت سر و کار داشته باشن هم میتونه بیشتر درآمد کسب کنه

میتونه برای ثبت نام اینترنتی پول بگیره کاری که الان خیلی ها نزدیکی های اداره ی پست شهر ما میکنند

meysam77

Registered User
لایک‌ها
7
من نمی دونم چرا گیم نتی ها بعد از یه مدت می بندن ....،زیاد دیدم و حکایتها شنیدم از بسته شدن این پر رونق ها !

می گم شاید بعد یه مدت تبدیل به کنسولگری قزوین میشن و ....درشون تخته میشه ، هان ؟

با تشکر

بالا