برگزیده های پرشین تولز

راه هايي كه باعث بالا رفتن امنيت سايت مي شود؟

ali00h

Registered User
لایک‌ها
0
سلام من هرچي توي اينجا سرچ كردم نتونستم تاپيكي درباره امنيت سايت پيدا كنم البته يه بحسايي درباره sql injection شده اگه مطلب ديگه اي كه درباره بالا بردن امنيت سايت هاي طراحي شده به وسيله asp.net است لطفا مطرح كنيد فكر كنم براي خيلي از افراد مفيد باشه از جمله خودم چون ممكنه يه چيزايي رو از قلم انداخته باشم
براي دوستاني كه نميدونند sql injection چيه توصيه مي كنم يه سرچ توي مطالب همين فرم داشته باشند

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
به نقل از ali00h :
سلام من هرچي توي اينجا سرچ كردم نتونستم تاپيكي درباره امنيت سايت پيدا كنم البته يه بحسايي درباره sql injection شده اگه مطلب ديگه اي كه درباره بالا بردن امنيت سايت هاي طراحي شده به وسيله asp.net است لطفا مطرح كنيد فكر كنم براي خيلي از افراد مفيد باشه از جمله خودم چون ممكنه يه چيزايي رو از قلم انداخته باشم
براي دوستاني كه نميدونند sql injection چيه توصيه مي كنم يه سرچ توي مطالب همين فرم داشته باشند

http://iranasp.net/Articles/ShowArticle.aspx?articleid=165

این آدرس یک مقالست که برای به رمز در آوردن اطلاعات توی دات نت نوشته شده و در عین سادگی روش خیلی قوی برای به رمز در آوردن String هاست ، تصور کنید که اطلاعات مهم دیتابیتون رو رمز کرده باشد ، یا کانکشن استرینگی رو که توی web.config قرار میدیم رمز شده باشه ! بیچاره هکری که وقتش رو برای دزدیدن دیتابیس این سایت بذاره !!:D

خیلی هم قشنگ نوشته شده :blush:

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
قدرت دات نت تو هميناست:D
حيف بسته شد اين ايران اي اس پي دات نت
سايت خوبي بود ... خوب اگه ميخواست بره ميسپرد دست يكي ديگه
من با اينكه هيچي نميدونم از دات نت ولي اگه يخورده وقت داشتم خودم يه سايت ميزدم

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
منم خیلی پایه بودم سایت بزنم ، ولی دیدم به غیر از اینکه سود مادی نداره ! وقتم رو هم میگیره ضرر معنوی هم داره ! از بس بعضی ها پررواند ! ما دوتا مقاله گذاشتیم توی این سایت دم به دقیقه برامون ایمیل میومد مشکلاتشون رو سوال میکردن ، یارو میخواد پروژه دانشگاشو قدم به قدم با email براش توضیح بدم اونم با لحنی که انگار وظیفه دارم این کار رو بکنم ! بیچاره مدیر سایت !!!
خوب این انجمن ها رو برای چی ساختن پس؟؟؟؟

بالا