برگزیده های پرشین تولز

رد و بدل ناخواسته اطلاعات در اينترنت

pejman1358

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چند روزيه وقتیبا اينترنت کار نمی کنم می بينم که چراغش بی خودی روشن خاموش می شه و اطلاعاتی با يه جای نا شناخته رد و بدل می شه وقتی هم اينترنت رو قطع می کنم با اين پيغام که شما يا برنامه ای نياز به اينترنت داره رو برو می شم. البته برنامه نورتون اينترنت سکوريتی هم دارم ولی نمی دونم که آيا می شه اون رو طوری تنظيم کرد که جلو رد و بدل ناخواسته اطلاعات رو بگيره يا برنامه ديگری هست که کمک کنه که من بفهمم اين اطلاعات توسط چه برنامه يا فايلی برای کجا فرستاده می شه؟ محتاج کمک دوستان :blush:

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من دو چیز برات توسیه می کنم یه انتی ویروس خوب و به روز شده و یه فایروال
من از سیگیت پرسونال فایروال استفاده می کنم و خیلی راضیم
و برای انتی ویروس من نورتون انتی ویروس 2004 دارم ولی خیلی ازاین قوی ترها هم هست مثل کاسپرسکی که ساخته روسیست خیلی قویه ولی سرعته سیستمو میاره پایین
ولی اگه فقط فایروال بریزی می فهمی چه فایلی از کامپیوترت به کجا می خواد وصل شه و ازت می پرسه که اجازه بدم یا نه و هم برعکس کسی از بیرون بخواد وصل شه همین جور

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
ساری . . . . . . . . . . . . . . Permanently Bann
همينجوريشم خود ويندوز ازت ميپرسه ( اگه وسل نباشي به اينترنت )

pejman1358

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بزار دقيق تر بپرسم. من فايروال استفاده می کنم ولی می خوام بفهمم چطوری می شه فهميد که در اين لحظه اطلاعات بين چه فايل يا برنامه ای با چه سايتی رد و بدل می شه؟ چون از راههای متعارف نمی تونم بفهمم.
اگه با نورتون می شه فهميد چطوری و اگه با برنامه ديگری اون برنامه چيه؟

pejman1358

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از shankimout :
همينجوريشم خود ويندوز ازت ميپرسه ( اگه وسل نباشي به اينترنت )
آقا وقتی يه چيزی نخواد به اينترنت وصل بشه که الکی اين پيغام نمی آد. اومدن اين پيغام در وضعيت DC به اين معنيه که يه برنامه می خواد به اينترنت دسترسی پيدا کنه. که وقتی هيچ برنامه ای مبتنب بر اينترنت باز نباشه پس يه اسپای ور spy ware داره فعاليت می کنه!

بالا