برگزیده های پرشین تولز

رستوران پدیده شاندیز تهران

webarts

Registered User
لایک‌ها
9
این رستورانهای گرون مشتری خاص خودش را داره. بخشی از مردم دوست دارند گرونترین خرید را داشته باشند حتی اگر همان کالا یا بهتر از آن را با نصف قیمت بدی باز می رن گرونتره رو می خرند.

Last edited:

farshid14

Registered User
لایک‌ها
110
با این حساب این باید از لیست انتخابهام خارج بشه . شانس که نداریم یهو دیدی همه غذای 35 تومنی سفارش دادن با 7 تومن سرویس و احتمالا 10 تومن افطاری میشه نفری 52 تومن :wacko: .
بهتره برم سراغ نایب یا رفتاری چون 700 تومن بیشتر برای این کار کنار نذاشتم :blush:
نایب هم تازگیها غذاش خیلی بد شده ، دفه آخری که رفتم باقالی پلوش فقط شوید داشت با 5 تا باقالی ! :f34r:

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
بهترین و مرغوب ترین چلوکباب کوبیده با برنج ایرانی درجه یک و خلوص بالا با 40 درصد سود و هزینه های سربار قیمت فروشش در میاد 5500 تومن . حالا این رستوران داره چلوکباب کوبیده رو به شما میده پرسی 18 هزار تومن!!!! خوب ، این یعنی که داره پول تبلیغات گسترده تلویزیونی ، رادیویی ، محیطی و غیره رو به اضافه هزینه های دکوراسیون و فضاسازی رستوران ، هزینه های نگهداری سرسام آور ، شارژ ماهانه کذایی که باید به اریکه ایرانیان پرداخت کنه ، حقوق پرسنل و 100 جور هزینه های فضایی که برای خودش درست کرده (البته به اضافه سود غیر متعارف) رو از مشتری میگیره .

پولی که از شما گرفته میشه در خوشبینانه ترین حالت فقط 30 درصدش مربوط به غذا میشه که شما میخوری . 70 درصد مابقی برمیگرده به اون چیزهایی که در بالا گفتم .

حالا هر کس دوست داره هزینه های رستورانداری اونها رو پرداخت کنه میتونه بره اونجا غذا بخوره ، نوش جونش:D

اصلا نمیشه با این دو دو تا چها تا ها ! به نتیجه های این شکلی رسید .

فرض کن من وضعم خیلی خوبه ( فرض کن :D ) بعد چند تا مهمون از خارج از کشور برام میاد از کمپانی های خارجی ، خب اینو که نمیتونم ببرم رستوران با کوبیده 3 تومنی :D میرم یه جایی که حاضرم 50 تومن واسه غذای هر نفر بدم . چون مطمئنا رستورانی که غذاهاش 50 تومنیه کلاس بالاتری داره و آدمایی که اونجا رفت و آمد میکنن حداقل از نظر ظاهری رفتارهاشون درست و حسابی تره .

البته پدیده در حد اون 50 تومنی نیست . در کل یک مثال زدم که بگم همیشه ملاک ؛ کیفیت غذا و قیمت واقعی جنس نیست :eek:

ShahramB

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
590
خوشــــــا شیــــــــــــــــــــــــــــــــراز
مسعود این فارکس آدم رو به کجاها که نمیرسونه :دی
بابا مایه دار :دی مهمون خارجی دعوت کن :دی
یه بار من میام مشهد تریپ با کلاس بزار منو ببر پدیده شاندیز :blush:
پ ن 1 :جو آبادان الان تو رو گرفته یه مدت دور بودی کلا تو مشهد داری حیف میشی برگرد به خاک وطن :lol:
پ ن 2 :فلافل و سمبوسه ی آبادان شدیدا تایید میشه :happy:

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
مسعود این فارکس آدم رو به کجاها که نمیرسونه :دی
بابا مایه دار :دی مهمون خارجی دعوت کن :دی
یه بار من میام مشهد تریپ با کلاس بزار منو ببر پدیده شاندیز :blush:
پ ن 1 :جو آبادان الان تو رو گرفته یه مدت دور بودی کلا تو مشهد داری حیف میشی برگرد به خاک وطن :lol:
پ ن 2 :فلافل و سمبوسه ی آبادان شدیدا تایید میشه :happy:

نه بابا . گفتم که فرض کن . وگرنه من وضعم از تو بدتره . صورتمو با سیلی سرخ نگه میدارم . :D بیا مشهد پدیده نمیبرمت چون گرونه :lol: ولی میبرمت شاندیز ، تو تابستون هوای سرد ، یه شیشلیک بزنی به بدن روح و روانت به پرواز در بیاد

Mariachi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
94
لی میبرمت شاندیز ، تو تابستون هوای سرد ، یه شیشلیک بزنی به بدن روح و روانت به پرواز در بیاد

یادش بخیر زمانی که مشهد زندگی میکردیم..این رستورانای شاندیز و اونورا..شبا انقد سرد بود سگ مصب!خودشون پتو هم میدادن:D

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
یادش بخیر زمانی که مشهد زندگی میکردیم..این رستورانای شاندیز و اونورا..شبا انقد سرد بود سگ مصب!خودشون پتو هم میدادن:D

اره همین یه هفته پیش رفتیم هنوز بخاری هاشون هم راه ننداخته بودن یخ کردم . یه 4 تا چایی زدم و یه خورده شام خوردم تازه گرم شدم :D

Mariachi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
94
اره همین یه هفته پیش رفتیم هنوز بخاری هاشون هم راه ننداخته بودن یخ کردم . یه 4 تا چایی زدم و یه خورده شام خوردم تازه گرم شدم

اونجا با شام نوشابه اصلا نمیشد خورد
biggrinsmiley.gif

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
794
on the edge of a super-massive black-hole
بابا پدیده چه کشکیه... واقعاً ـم پدیده ـس واس جیبتون... پدیده مدیده رو بیخیلش...

اینهمه پولو برو 2 تا ساندویچ هایدا بزن به رگ (یا مک دانلدز در نقاط دیگه دنیا) با سس قرمز تند و بقیه ـشم بده به یه سازمان حمایت از کودکان بی سرپرست و سرطانی و فقیر و غیره تا حداقل به یه جایی برسه...

هر گ*هی بزنی به این خندق بلا از اونور چیزی که میاد بیرون فقط رنگش فرق میکنه...

به قول خواجه کابل که فرمودند: هر جا که روی گ*هت همین رنگ است...

واقعاً دیوانگیه نفله کردن پول تو این جاها... یه لقمه غذای الکی که مفت نمی ارزه میندازن جلوت اندازه پول خون جدشون ازت میچاپن... این در حالیه که غذای بسیار توپ تری رو میتونی میتونی بسیار ارزون تر بخری بخوری.......

خرج زیادی واسه شیکم مزخرف ترین کار دنیاس... هر چی میکشیم از همینه... همین آواتار من که موجودی بسیار با ارزش تر از انسانه به خاطر شکم داره منقرض میشه...

این یک اعتراضه... یک اعتراض کاملاً جدی...

بالا