برگزیده های پرشین تولز

روبوپارس؛ روبوت جدید یاهو مسنجر

alieseraj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به نام خدا
مجيد جان، نضر نه، نظر!
مجيد جان تراحي نه، طراحی!
حالا از شوخی گذشته، باید یه کاری بکنه که بتونه انواع ز و س و ت را تشخیص بده.
ضمنا یه جا دیده بودم که email فارسی اش بر همین اساس کار می کرد. یعنی تبدیل پینگلیش به فارسی. اگر نمی دونی، تا برم واست نگاه کنم. اگر از دوستان هم کسی می دونه، بگه.
شاید با گروهشون مشورت کنی، یه چیزایی دستت بیاد.
ضمنا یه بار حودر پیشنهاد داد برعکس آن را بسازیم. هر کس آن مطلب Hoder را نخوانده، حدس بزنه به چه درد می خوره تبدیل فارسی به پینگلیش؟
به امید ظهور

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
<span style='font-size:25pt;line-height:100%'>[/size]<span style='color:blue'>[/color]سلام

من در حال تراحی یک ربوت هستم اگر پیشنهادی هست لطفن به من بگید در ضمن من یک برنامه تبدیل فینگیلیش به فارسی هم نوشتم میتونید از لینکه پایین صفحه استفاده کنید من همین الان دارم با همین برنامه مینویسم

This is the Weblog</span></span>

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
اين جناب آقاي شمس تا حدودي درست ميگويد ولي اين نكته را بايد مد نظر داشت كه به هر حال بعد از درست كردن باطن توجه به ظاهر نيز بايد باشد ولي متاسفانه در ايران كنوني برعكس شده و عده ايي ظاهر زده هستند بر فرض مثال تا پاسي از شب به سينه زني و مداحي و ... ميپردازند كه حالا كاري به نوع عزاداري و درست وغلط بودنش نداريم ولي زيادم اهل نماز و حلال و حرام و مسائل واجب دين نيستند من خودم معتقدم من اگه نمازم رو درست بخونم و واقعا اعتقادم به خدا و روز جزا از پايمال كردن حق ديگران و يا انجام يه منكر بازم داره خيلي بهتر از عزاداري امام حسين هست و اين به اين معنا نيست كه عزاداري امام حسين خوب نيست بلكه منظورم خوب و خوبتر است موفق باشيد

alieseraj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
In the name of God
Have U seen this robot, that's actually yahoo's own robot. Though it's 4 Help-n-troubleshootin', U can talk with it.
U can add YahooHelper to Ur friend-list.
It's NOT a smart bot!

Behshad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هاه! بعضيها مثل من دوست دارند به چيزي آويزون باشند، حتي ممكنه مثل من دلشون بخواد مهم به نظر بيان، فكر كنم بهتره منو نديده بگيريد تا بزرگ بشم. :idea:

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
خب ميخواستم روبوتم رو معرفي كنم ديدم يه تاپيك واسش هست آقا منم يه روبوت درست كردم اگه خواستين بهش ياد بدين البته چيزاي خوب خوب اگه هم كسي خواست در مورد ساختش چيزي بدوونه بگه تا براش بنويسم

اينم آي ديه روبوت گوگولي googooly1000

پس همين الان ادش كنين

miladmovie

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
بلكي خالي كه نمي بندي؟
چي كار ميكنه اين روبوت شما؟
اينجا رو هم ببينيد
http://www.farstec.com/View.asp?num=1252608379
در ضمن من فقط خيال مي كردم كار عابر تغيير دادن موضع تاپيك هاست ولي فهميدم كسان ديگه اي هم هستند :D

securewana

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از alieseraj :
به نام خداو سلام

ببين كوروش جان به نظر من اين خروج از تعادل نيست. حداقل اگر يه نفر در جمع اين طور باشه -به نظر من- زياد بد نيست. براي من اگر يك نفر يك بار با ديدن اين ها ياد خدا و امام عصرش و وظايفش بيفته كافيه. حتي اگر اون يه نفر هم نباشه هم همين كه خودم به ياد خدا بيفتم بسه.
ضمنا كي اون را "دستمايه ي شوخي و خنده" كرده؟
ضمنا يادم رفت بگم متشكر كه جواب دادي. کمک ها که نباید همیشه علمی باشه. بالاخره این ها هم کمکه. فکر نکنم احسان زیاد مخالف باشه.
به اميد ظهور و خدا حافظ( فعلا مي نويسم تا به نتيجه برسيم!)

سلام بر دوست عزيز آقاي درس اسلام.
ببين بنده خودم هم مسلمان هستم و هم شيعه و هم دلم براي امام زمان ميلرزد (بابت ديدن ايشان)
ولي يك نكته رو شما فراموش كردي دوست عزيز و خشكل جنابعالي الان داري كار هجو و حرف هاي هجو در مورد ياهو ميزني به قول خارجي ها داري bullshit ميگي آقاجون شما اگه خيلي اهل نماز و روزه و اسلام هستي كه اصلاً نبايد سمت چت اينجور چيزا بياي چه برسه به اينكه بخواي روبات هم واسش بسازي استغفرلله.
خواهشاً در مورد اين هجويات كه ما انسانهاي امروزي گرفتار اون هستيم پاي امام زمان بيچاره رو وسط نكش والا نه تنها ثواب نكردي بلكه باعث شدي چند نفر ديگه به جمع كساني كه ميخواهند به اعتقادات ما پوزخند بزنند هم اضافه كردي
آقا اينجا اموديم در مورد bullshit برنامه بنويسيم پايه هستي بسم الله.
:hmm:​

nima178

Registered User
لایک‌ها
12
این تاپک زیر خاکی نشون می ده
یه زمانی چه آدمای مفیدی تو پی تی بودند
البته نشون می ده آدمای غیر مفید نون زمان هم بودند!

بالا