برگزیده های پرشین تولز

روت کردن ، رام رسمی و غیر رسمی ، آپگرید نسخه اندروید

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
سلام به دوستان و اساتید محترم و محترمه بخش اندروید

از اونجایی که روت کردن بسیار مهلک هست گفتم اینجا یه تاپیک بزنم و از دوستانی که وارد هستن چند تا سوال بپرسم و در نهایت دوستان سایت یا انجمنی به من معرفی کنند که تمام فوت و فن های این مواردی که در عنوان تاپیک ذکر کردم رو آموزش بده .
خلاصه یجوری باشه که این گوشی بیچاره dead نشه ! :D

اما سوالات :

روت کردن هر گوشی با گوشی دیگه متفاوت هست ؟ ( خوبی ها و بدی های روت کردن رو میدونم :rolleyes: )
مزیت رام حالا چه رسمی و چه غیر رسمی چی هست ؟
چجوری میشه یه نسخه اندروید رو آپگرید کرد به نسخه جدیدتر و اگر کارایی نداشت دانگرید کرد ؟

ممنون میشم که این سوالات رو جواب بدین

پ.ن : چرا میگید اپل بده ، وا... به خدا اینقدر دردسری که اندروید داره این اپل نداره ، همه دیوایس ها ساپورت میکنن نسخه های ios . اگرم خراب کاری کنی گوشی بیچاره dead نمیشه !
الان دوستان اندروید دوست منو میکشن :p:blush:

nilson

Registered User
لایک‌ها
827

smart.pro

Registered User
لایک‌ها
652
گوشیت چیه حالا !؟

خوبی : دی

پ ن : به جا تاپیک زدن تو گوگل بنویس " آموزش روت کردن گوشی ( مدل گوشی رو بنویس ) "

Rip

همکار بازنشسته
لایک‌ها
1,104
سلام به دوستان و اساتید محترم و محترمه بخش اندروید

از اونجایی که روت کردن بسیار مهلک هست گفتم اینجا یه تاپیک بزنم و از دوستانی که وارد هستن چند تا سوال بپرسم و در نهایت دوستان سایت یا انجمنی به من معرفی کنند که تمام فوت و فن های این مواردی که در عنوان تاپیک ذکر کردم رو آموزش بده .
خلاصه یجوری باشه که این گوشی بیچاره dead نشه ! :D

اما سوالات :

روت کردن هر گوشی با گوشی دیگه متفاوت هست ؟ ( خوبی ها و بدی های روت کردن رو میدونم :rolleyes: )
مزیت رام حالا چه رسمی و چه غیر رسمی چی هست ؟
چجوری میشه یه نسخه اندروید رو آپگرید کرد به نسخه جدیدتر و اگر کارایی نداشت دانگرید کرد ؟

ممنون میشم که این سوالات رو جواب بدین

پ.ن : چرا میگید اپل بده ، وا... به خدا اینقدر دردسری که اندروید داره این اپل نداره ، همه دیوایس ها ساپورت میکنن نسخه های ios . اگرم خراب کاری کنی گوشی بیچاره dead نمیشه !
الان دوستان اندروید دوست منو میکشن :p:blush:

درود

تقریبا میشه گفت روت هر گوشی با هم تفاوت هایی داره ولی تفاوت اصلی در مورد هر رام هست

مزیت رام رسمی اینه که استاندارد و ارجینال هست دیگه

رام غیر رسمی هم بستگی به رام داره

آپگرید و دانگرید هم به صورت آفلاین از طریق برنامه فلش تولز امکانپذیر هست

جواب پ . ن : کسی نمیگه سیستم اپل بده ولی دنگ و فنگش بیشتر از آندرویده مثلا برای دانگرید تو اپل نیاز به shsh هست

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
گوشیت چیه حالا !؟

خوبی : دی

پ ن : به جا تاپیک زدن تو گوگل بنویس " آموزش روت کردن گوشی ( مدل گوشی رو بنویس ) "

خوووووبم
فکر کردی این کار رو نکردم ! اگه یه جواب درست درمون پیدا شد ، نشد !
گوشی پدرمه :دی گلکسی مینی 2
درود

تقریبا میشه گفت روت هر گوشی با هم تفاوت هایی داره ولی تفاوت اصلی در مورد هر رام هست

مزیت رام رسمی اینه که استاندارد و ارجینال هست دیگه

رام غیر رسمی هم بستگی به رام داره

آپگرید و دانگرید هم به صورت آفلاین از طریق برنامه فلش تولز امکانپذیر هست

جواب پ . ن : کسی نمیگه سیستم اپل بده ولی دنگ و فنگش بیشتر از آندرویده مثلا برای دانگرید تو اپل نیاز به shsh هست

سپاس
شما یه فروم خوووووب سراغ ندارید کلا برای اندروید برای من پخ کنید

من چون اپل بازم به نظرم این داستان هاشم خیلی ساده تر از اندرویده ! البته شاید اگر به اندروید وارد بشم نظرم عوض بشه

بالا