برگزیده های پرشین تولز

روزانه از 1 دلار تا 50 دلار با سند پرداختی

sina021

Registered User
لایک‌ها
8
با عرض سلام و احترام خدمت شما مردم ایران .

امروز میخوام یکی از بهترین سایت های کلیکی جهان رو بهتون معرفی کنم . یکی که نه ، بهترین سایت کلیکی جهان

خب اولین باری که ما میخوایم توی یه سایت کلیکی فعالیت کنیم چند تا سوال برامون پیش میاد :

1) چقد میشه در ماه از این سایت در آمد داشت ؟
2) آیا این سایت واقعا معتبر هست و پرداختی دارد ؟
3) تضمین شما برای اینکه این سایت پرداخت میکنه و ما وقتمون رو هدر نمیدیم چیه ؟
من اینجا به تمام این سوالات پاسخ خواهم داد فقط کمی صبر کنید .

اول از همه این که این سایت حدود چند ماهی هست که افتتاح شده و توی این چند ماه تونسته 150000 کاربر بدست بیاره !! واقعا رقم قابل توجهیه . یکی از دلیل هاش این بود که به 150 هزار کاربر اول عضویت ویژه داده می شد که میتونستند روزانه تا 1 دلار در آمد داشته باشند با نوع عضویت .
اما اصلا جای نگرانی نیست

چون طبق قوانین سایت برای اولین برداشت همگی باید مبلغ 6 دلار ( که این قانون توی سایت های کلیکی ایرانی مثل باکس ایران زمین ، آوا باکس و ... وجود داره ) سرمایه گذاری کنند . که حالا شما میتونید با این 6 دلار همون عضویت ویژه ای که به اون 150 هزار کاربر داده شده رو بخرید و روزی 1 دلار در آمد داشته باشید . ماهی 30 دلار یعنی 90 هزار تومن !!! با یک تیر 2 نشون میزنید => هم عضویت میخرید و هم اون 6 دلار رو سرمایه گذاری کردید !
توی این سایت میتونید از 1 دلار تا 50 دلار در روز ( بسته به نوع عضویت و زیر مجموعه هاتون ) در آمد داشته باشید
اما حالا دلایل من برای پرداخت کردن این مبلغ های عجیب و غریب از این سایت ، توجه کنید :
عکس شماره 1 :
توی این عکس شما درخواست های برداشت من رو می بینید که توی سایت ثبت شده
iaeef3xsyuupzwxvfcbf.jpg

و اما عکس شماره 2 :

داخل این عکس مبالغ واریز شده توسط این سایت به حساب پرفکت مانی بنده را مشاهده میکنید
1.gif
:

61br3w35ahb8j1lpdt3k.jpg

خب دیگه چی بهتر از این ؟ همین الان شما دارید کلیک های امروزتون رو از دست میدید یعنی 1 دلار امروز !!! پس به نظرم 1 روز هم صبر کردن بزرگترین اشتباهه .
اما حالا دلایل این پرداختی های بالا و زیاد چیه ؟ چطور یه سایت میتونه انقد پرداخت داشته باشه و اسکم نشه !
جواب سوال اینجاس . این سایت از شرکت هایی مثل بوگاتی ، بی ام و ، هتل های اروپایی و خارجی جهان ، بزرگترین کازینو های جهان و ... مبلغی رو دریافت کرده . در واقع این شرکت ها اسپانسر های این سایت هستند .
و دلیل دوم : پرداختی های این سایت با تاخیر 15 تا 25 روزه واریز میشه . یعنی مدیر سایت فکر کرده و با عقل تصمیم به افتتاح همچین سایتی گرفته و خودش ضرر که نمیکنه هیچ ، سود هم میکنه .
و در آخر لازمه بگم که این سایت به تمام بانک های اینترنتی جهان ، از جمله پی پال ، پیزا ، پرفکت مانی ، اگوپی ، بیت کوین و ... پرداختی داره و من خودم از پرفکت مانی استفاده میکنم
بنده خودم رو مسئول میدونستم تا این سایت رو معرفی کنم تا بلکه ایرانی های عزیز بتونن در آمدی نه چندان کم داشته باشند .
اینم آیدی یاهو بنده و به تمامی سوال های شما پاسخگو خواهم بود : internet_world8
لینک عضویت

sina021

Registered User
لایک‌ها
8
دوست عزیز تبلیغات 0.03 دلاری رو مشاهده کنید . عضویت شما من نمیدونم که کدوم تبلیغ از همه گرون تره اما فک کنم باید 0.03 دلاری باشه . شما فقط میتونی 15 تبلیغ در روز نگاه کنی
راستی ، یه تبلیغ هم هست که عکس اسکلت روشه . اونارو نباید نگاه کنید
موفق باشید

sina021

Registered User
لایک‌ها
8
کدوم سایت کلیکی و زیرمجموعه ای خوب بوده که این دومیش باشه؟؟
شما حاضری ساعت ها وقت بزاری و ماهی 10 دلار در بیاری ! به نظرم همچین سایتی که قبلا هم امتحان شده و پرداخت داره نمیتونه بد باشه .
توی هیچ سایتی هیچکس نمیتونه ادعا کنه که این سایت تا ابد پرداخت داره . کسب در آمد از اینترنت همیشه ریسک داره .
این سایتم به نظرم فوق العادس ;)

nomel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
154
بنده ام عضو شدم، اما تجربه ثابت کرده که سایت هایی با این نوع اسکریپت، زود اسکم میشن

crashday

Registered User
لایک‌ها
1,323
منم عضو شدم،حتما برای اولین برداشت باید سرمایه گذاری کنیم ؟ نمیشه وقتی موجودی به 6 دلار رسید عضویت رو ارتقا بدیم و دیگه سرمایه گذاری برای برداشت نکنیم ؟

sina021

Registered User
لایک‌ها
8
منم عضو شدم،حتما برای اولین برداشت باید سرمایه گذاری کنیم ؟ نمیشه وقتی موجودی به 6 دلار رسید عضویت رو ارتقا بدیم و دیگه سرمایه گذاری برای برداشت نکنیم ؟
نه متاسفانه باید برای برداشت مبلغ 6 دلار رو سرمایه گذاری کرد .

crashday

Registered User
لایک‌ها
1,323
به نظر من خیلی مشکوکه و احتمالا اسکم بشه،هیچ سایتی روزی 15 تا تبلیغ 0.03 نمیده!
مراقب سرمایتون باشید .

iman35

Registered User
لایک‌ها
36
الان شما فک میکنی این سایت همیشه پرداخت میکنه؟

سایت های اسکم که از همون شروع کار اسکم نیستن اول پول بعضی هارو میدن و اونی که برداشت کرد فک میکنه آره این از همه سایتها معتبر تر هست.

بعد از اینکه دوباره میاد سرمایه گذاری انجام میده پولشو بالا میکشن بعد اون یارو که پولشو خوردن منقلب میشه و حیکلش منقبض میشه:general304::general304::D:D(با مزه بود)

بعد این سایتهایی که اینجور پرداخت های بالا دارن آدمی که عقل داشته باشه در بارشون حتی فکر نمیکنه چه برسه به سرمایه گذاری! چون اصلا با عقل جور در نمیاد و درآمد حاصل از اون اصلا منتقی نیست!

دوستان قبول دارن حرف بنده عاجز رو؟

sina021

Registered User
لایک‌ها
8
الان شما فک میکنی این سایت همیشه پرداخت میکنه؟

سایت های اسکم که از همون شروع کار اسکم نیستن اول پول بعضی هارو میدن و اونی که برداشت کرد فک میکنه آره این از همه سایتها معتبر تر هست.

بعد از اینکه دوباره میاد سرمایه گذاری انجام میده پولشو بالا میکشن بعد اون یارو که پولشو خوردن منقلب میشه و حیکلش منقبض میشه:general304::general304::D:D(با مزه بود)

بعد این سایتهایی که اینجور پرداخت های بالا دارن آدمی که عقل داشته باشه در بارشون حتی فکر نمیکنه چه برسه به سرمایه گذاری! چون اصلا با عقل جور در نمیاد و درآمد حاصل از اون اصلا منتقی نیست!

دوستان قبول دارن حرف بنده عاجز رو؟

اگه منظورتون از حیکل بدن انسان بوده ، هیکل منظورتون بوده .
به هر حال توی دنیای اینترنت شما باید بیای سود کنی کاری به این کارا نداشته باشی .
در ضمن توی اینترنت بچرخ بعد 6 ماه اگه یه ناراضی از این سایت پیدا کردی من کل برداشتیام رو میدم به شما
لطفا جو ندید

hhrrmm

Registered User
لایک‌ها
16
پرداخت 15 الی 25 روز طول میکشه؟
این یعنی چی؟
1 ماه صبر کنیم چند دلار بده؟!!!
بابا بیخیاااااااااااااااااااال

iman35

Registered User
لایک‌ها
36
اگه منظورتون از حیکل بدن انسان بوده ، هیکل منظورتون بوده .
به هر حال توی دنیای اینترنت شما باید بیای سود کنی کاری به این کارا نداشته باشی .
در ضمن توی اینترنت بچرخ بعد 6 ماه اگه یه ناراضی از این سایت پیدا کردی من کل برداشتیام رو میدم به شما
لطفا جو ندید

اول از همه درود میفرستم به اهالی این تاپیک و استارتر گرامی:general601:

ببخشید دیگه من املام ضعیف هست!:( ممنون از تذکر شما;)
جو چیه داداش من کی ....؟:general401:

داداش سایتهای معتبر کم نیستن ولی خیلی کم تر از سایتهای اسکم هستن شما به جای من تو اینترنت بچرخ بعد اگه این سایت رو بین سایتهای معتبر و پیشنهاد شده پیدا کردی منم برات جایزه در نظر گرفتم

چند تا سایت وجود داره که باید 6 دلار بزاری تا بتونی از سایت برداشت کنی؟:rolleyes: اونم تازه بعد از 1 ماه برات بخوان واریز کنن :D

1ماه یعنی برو نخود سیاه بار بزن بیا:D

حتی سایتهای اسکم هم از این قانون های بی خود نداررن:D

هیچ سایتی تا ابد پرداختی نداره این واضح هست دیگه نهایت اگه صاحبش خیلی آدم کلاه برندار باشه تا موقعی که نمیره میتونه شمارو راضی نگهداره:D:D درسته؟

شما از فردای خودت که خبر نداری چه اتفاقی قراره بیفته اصلا از بحث سرمایه گذاری بگذریم شما اگه خودت 1 ماه تو سایت کار کنی بعد موقع برداشت بفهمی سایت اسکم شده منقلب نمیشی؟

بهتر نیست آدم تو سایتی کار کنه که همه قبولش داشته باشن؟

چه بهتره که آدم ب کسانی اعتماد کنه که واقعا قابل اعتماد باشن

یاعلی:general510:

saeed2649

Registered User
لایک‌ها
50
هنوز نسل مبلغین عزیز سایت های کلیکی منقرض نشده :D

sina021

Registered User
لایک‌ها
8
اومدیمو تو همین 25 روز جمع کرد رفت
که به احتمال زیاد هم همینطوره و اسکم میشه
بعدش چی؟
عزیزم چرا پس برای ما که 6 دلار گذاشتیم جمع نکرد و بره و اونجوری که شما میگی نشد ؟؟؟؟!!!
بعدشم من شمارو خفت نکردم بیاید سرمایه گذاری کنید ! نکن داداشم . شما برو پروباکس فعالیت کن !
ماشاالله اساتید سایت کلیکی انقد زیادن که آدم ترجیح میده سکوت کنه . همه یه پا پدر و مادر PTC جهان شدن !!

بالا