برگزیده های پرشین تولز

+++++ روشی مطمئن و بدون عوارض برای رفع مشکل عرق بیش از حد کف دست و پا +++++

erfan.barcelona

Registered User
لایک‌ها
35
مواردی که دوستمون خطرناک بیان کردند مربوط به آمپراژ و ولتاژهای بسیار بالاست که خودشون هم عنوان کردند . ولتاژ و آمپراژ در روشی که ما بیان کردیم در مقایسه با مواردی که دوستمون خطرناک توصیف کردند به چشم نمیاد و قابل اغماض است . پس مشکلی از این نظر نیست . در ثانی در دفعات بعدی استفاده ، بازه زمانی افزایش پیدا می کنه یعنی مثلا هر 2 یا 3 روز و در نهایت هر 10 تا 14 روز یک بار .

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
دوست عزیز روش درمانی شما روشی است بسیار خطرناک

دقت کنید چریان DC برخلاف خواهر دوقلوش AC برای بدن اسنان خیلی خطرناکتره. به طوریکه کسانی که در معرض عبور طولانی مدت جریان DC قرار می گیرند و یا جریان DC با آمپراژ بالا از بدنشون عبور می کنه به سرعت فوت میشن اما دلیلش

1- اولا بر خلاف چریان AC در صورتیکه جریان از قلب عبور کنه باعث پلاریزه شدن گره سینوسی دهلیزی شده و قبل رو از حرکت باز میداره. در صورتیکه چریان AC به دلیل فاز تناوب این مورد رو نداره
2- عبور جریان DC از بدن باعث تچزیه سریع خون و تشکیل لخته خونی میشه که در طول 12 تا 24 ساعت باعث مرگ میشه.
متاسفانه مورد دوم رو خودم به چشم دیدم.
کارآموزی در مهندسی پزشکی 6 واحد 306 ساعته است من برای فرار یکی از 3 واحد رو در نیروگاه گذروندم. متاسفانه در نیروگاه برق کرج کارگری رو دیدم که به دلیل اشتباه فردی با موتور DC زیمنس تماس پیدا کرده بود و جریان DC با آمپراژ خیلی بالا برای مدت کوتاه 2ثانیه از بدنش گذشته بود. متاسفانه روز بعد ایشون فوت کردند به دلیل گرفتگی یکی از رگ های مغر .
لطفا در استفاده از جریان DC ; کمی بیشتر دقت کنید
دوست من حرف شما کاملا درست
اماچند نکته
دراین روش حداکثر ولتاژ24ولته که دربرق اصلا ولتاژحساب نمیشه
دراین روش ولتازمستقیما به بدن متصل نیست به اب وصله وبرقرای جریان فقط به خاطر ناخالصی دراب برقراره ومطمن هستم جریان خیلی پایینی عبورمیکنه
این روش توسط دیگر کشورها ابداع شده واستفاده میکنن پس حتمامورد تایید هستش
نمونه کارخونه ایشم ساخته شده حتی توایرانم
وامایه نکته دیگه وقتی شما میرید فیزیوتراپی مگه اوناچکار میکنن؟اونم همینه دیگه

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
دوست من حرف شما کاملا درست
اماچند نکته
دراین روش حداکثر ولتاژ24ولته که دربرق اصلا ولتاژحساب نمیشه
دراین روش ولتازمستقیما به بدن متصل نیست به اب وصله وبرقرای جریان فقط به خاطر ناخالصی دراب برقراره ومطمن هستم جریان خیلی پایینی عبورمیکنه
این روش توسط دیگر کشورها ابداع شده واستفاده میکنن پس حتمامورد تایید هستش
نمونه کارخونه ایشم ساخته شده حتی توایرانم
وامایه نکته دیگه وقتی شما میرید فیزیوتراپی مگه اوناچکار میکنن؟اونم همینه دیگه

خیلی ممنون از توضیحتون.
دوست عریز فیزیوتراپی ارسال یک سری فرکانس مشخص به بافتهای ماهیچه ایه که باعث تحریک میشه.
در مورد نمونه کارخونه ای من چیزی نشنیدم ولی میدونم که حتی دزدان مشخصی مثل لارجر باکس هم نمونه کارخونه ای دارن.
در مورد ولتاژ پایین البته 24 ولت پایینه ولی شما از جریان عبوری چطور مطمین هستید؟
ایا جریان رو اندازی گیری میکنید.
حتما می دونید که مولد های برق ما مولد ولتاژ هستند نه جریان و جریان تابعی از مقاومت مسیره مگر اینکه مولدتون محدود کننده جریان داشته باشه.
البته توضیح من کلی بود. طبق تجربه من در بیمارستانها مردان و زنان جوانی رو میبینم که قربانی روشهای درمانی اختراعی کشورهای دیگه شدن!
به نظر من عرق کردن رو میشه تحمل کرد مخصوصا اگر دست باشه و برای کسانی که مثل خود من تعرق زیادی دارن پزشکان روشهای درمانی ساده تری دارن که خطر کمتری داره.
و در اخر یه پیشنهاد من خودم کار تجهیرات پزشکیه از من نصیحت به مردم چیزی رو پیشنهاد ندید که ازش مطمین نیستید.
استارتر من رو میشناسه اگر سوالی ازم بشه و ندونم فقط میگم برید از دکتر بپرسید و سلام.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
داداش یعنی 9 ولت هم در طی زمان 10 الی 15 دقیقه همین عوارض رو داره؟
اقا نمیریم یه وقت :دی

ران نباش 9 ولت یعنی یه اداپتور که کلا میتونه یه تنپر جریان بده ولی به نظر من اولا دقت کنید جریان به هیچ عنوان در مسبد قلب قراد نگیره دوما مدت زمان عبور طولانی نشه.

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,108
برید عمل کنید . البته ممکنه عوارض بدی داشته باشه که در اینده مشخص بشه اما نذارید اینقدر عذاب بکشید . عصب سمپاتیکتون رو قطع میکنند ( البته میسوزونند ) .

erfan.barcelona

Registered User
لایک‌ها
35
ران نباش 9 ولت یعنی یه اداپتور که کلا میتونه یه تنپر جریان بده ولی به نظر من اولا دقت کنید جریان به هیچ عنوان در مسبد قلب قراد نگیره دوما مدت زمان عبور طولانی نشه.

به نظر من عبور جریان و ولتاژ به این ضعیفی از بدن عارضه ی خاص و محسوسی ایجاد نمی کنه به علاوه اینکه در این روش بعد از مدتی ما مراحل را در روزهای متوالی انجام نمی دهیم پس اثری در بدن نمی ماند (که خطر ایجاد کند) . به علاوه بنده در پست های قبلیم هم تاکید کرده ام که از ولتمتر برای اندازه گیری ولتاژ خروجی استفاده کنید تا از وقوع نوسانات جلوگیری کنید .

برید عمل کنید . البته ممکنه عوارض بدی داشته باشه که در اینده مشخص بشه اما نذارید اینقدر عذاب بکشید . عصب سمپاتیکتون رو قطع میکنند ( البته میسوزونند ) .
عمل جراحی توسط دکترها به صورت همگانی توصیه نشده و بهتر است به عنوان آخرین روش (یعنی وقتی که از همه جا موندیم) بهره برد .

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
به نظر من عبور جریان و ولتاژ به این ضعیفی از بدن عارضه ی خاص و محسوسی ایجاد نمی کنه به علاوه اینکه در این روش بعد از مدتی ما مراحل را در روزهای متوالی انجام نمی دهیم پس اثری در بدن نمی ماند (که خطر ایجاد کند) . به علاوه بنده در پست های قبلیم هم تاکید کرده ام که از ولتمتر برای اندازه گیری ولتاژ خروجی استفاده کنید تا از وقوع نوسانات جلوگیری کنید .

عمل جراحی توسط دکترها به صورت همگانی توصیه نشده و بهتر است به عنوان آخرین روش (یعنی وقتی که از همه جا موندیم) بهره برد .

افرین. حواستون به جریان عبوری باشه.
دقت کنید که استاندارد اروپا برای جریان dc عبوری از بدن 300 میلی امپر ک برای قلب 5 میلی امپر هست. در امریکا این اعداد تقریبا نصفه.
در مورد عمل تا اونجایی که خودم تحقیق کردم اصلا توصیه نمیشه.

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,507
جلسه ششم انجام شد.
باتشکر از راهنمایی تمام دوستان./

gheysar.

همکار انجمن
لایک‌ها
4,507

ماکه خواستیم عمل کنیم اجازه ندادن!!!!
میشه عوارضشو بگید راستی وبلاگ مثل این که دیگه نظراتش باید تائید بشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,108
ماکه خواستیم عمل کنیم اجازه ندادن!!!!
میشه عوارضشو بگید راستی وبلاگ مثل این که دیگه نظراتش باید تائید بشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

عرض ادب خدمت شما داداش گل .
والا دکترا که میگند عوارض خاصی نداره اما خوب من بدترین حالت رو پیش بینی کردم . والا از وقتی عمل کردم 2-3 بار رفتم وبلاگ و دیگه نرفتم .... ادم کم کم فراموش میکنه :blush:

erfan.barcelona

Registered User
لایک‌ها
35
عرض ادب خدمت شما داداش گل .
والا دکترا که میگند عوارض خاصی نداره اما خوب من بدترین حالت رو پیش بینی کردم . والا از وقتی عمل کردم 2-3 بار رفتم وبلاگ و دیگه نرفتم .... ادم کم کم فراموش میکنه :blush:
دوست عزیز شما عمل کردید؟ لطفا در مورد عمل توضیح بدید و اینکه در چه شرایطی و چه مدتی طول می کشه تا انجام بده . من شنیدم احتمال وجود اختلالات عصبی مثل حرکات انگشتان بعد از عمل وجود داره . خداروشکر در شما نبوده .

gheysar.

همکار انجمن
لایک‌ها
4,507
جلسه هفتم برگزار شد.
ولتاژ:12
زمان:2تا 15 دقیقه

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,108
دوست عزیز شما عمل کردید؟ لطفا در مورد عمل توضیح بدید و اینکه در چه شرایطی و چه مدتی طول می کشه تا انجام بده . من شنیدم احتمال وجود اختلالات عصبی مثل حرکات انگشتان بعد از عمل وجود داره . خداروشکر در شما نبوده .

سلام
بله عمل کردم . کل زمان بیهوشی حدود 4 ساعت طول میکشه که فک میکنم عمل حدود 1-2 ساعته . اینکه چه مدت بستری باشید به دکترش ربط داره . دکتر محبی بیمارستان بقیه ا... که پیش ایشون عمل کردم حدود 3 روز بستری بودم . یک روز قبل از عمل ، روز عمل و یک روز بعد از عمل . دکتر طولابی گویا سابقه طولانی توی این عملها دارند ، دستانی که پیششون عمل کردند گفتند که صبح پیش ایشون که عمل میشید بعد از ظهر مرخص می کنند !!!
بعد از عمل تا 2-3 روز درد نسبتا زیادی دارید توی قفسه سینه ، کمر و زیر بغلها ولی کم کم درد از بین میره و این پروسه حدود 40-50 روز طول می کشه . در مجموع همون 2-3 بعد از عمله که یه مقدار درد زیاده بعدش دیگه میتونید کارهای روزمره رو انجام بدید ( بدون حرکات سنگین )

عمل هم بدین صورته که زیر هر بغل رو به اندازه 1 سانت برش میدند و با استفاده از لیزر عصب بخشهایی از عصب سمپاتیک رو میسوزونند که این روش هم در جراحهها متفاوته . دکتر محبی گانگلیونهای T2 و T3 رو میسوزونند . از بقیه جراح ها خبر ندارم .

اختلالات عصبی مال زمان قدیم بوده ( طبق گفته پزشکها ) که گویا در از بین بردن عصب دقت کافی نبوده ولی الان دیگه با لیزر هست و کاملا دقیق ( امیدوارم :D ) حتی من قضیه رو قبل عمل به یه دکتر عمومی گفتم طرف ترسید گفت دیووانه نشی عمل کنیا ! گفتم واسه چی ؟ گفت میزنند عصب سمپاتیکت رو قطع میکنند دستات از کار میافته !:D و دیگه چیزی حس نمیکنی ! و اونوقت من واسش توضیح دادم که کل عصب رو نمیکنند بندازند دور و جلوی جمع کلی ضایع شد :D
من توی بقیه ا... که بستری بودم دیدم یه پسره اوم توی اتاق بعدا سر صحبت رو باز کرد . فهمیده بود با دکتر محبی عمل دارم و ... از عملم پرسید و گفت 3 سال پیش خودش پیش دکتر محبی عمل کرده و به جز عرق جبرانی مشکلی نداره که اونم واقعا ارزش داره .

دکترهایی که الان خیلیها پیششون عمل کردند .
1- دکتر طولابی که خیلی خیلی وصفش رو شنیدم . کارش انگار خیلی درسته . بیمارستان عرفان تهران و هزینه عملشون حدود 3-4 میلیون هست که با بیمه تکمیلی احتمالا تا 1 میلیونش رو میشه تخفیف گرفت :D
2- دکتر محبی بیمارستان بقیه ا... که خودم پیشش عمل کردم ولی 100% مطمئن نیستم که خودش عمل کرد یا انترن هاش ! چون بیمارستان دولتی بود ! ومن به جز 30 ثانیه توی اتاق عمل دیگه ایشون رو ندیدم ! در طی اون 3 روز بستری ! ولی خوب در نهایت تا حالا کارشون خیلی خوب بوده و جای تشکر داره . هزینه عمل با دفترچه خدمات درمانی نیروهای مسلح رایگانه ولی باقی بیمه ها رو اطلاع ندارم .
3- دکتر یزدانی که ایشون بیمارستان شریعتی اصفهان عمل می کنند و مطبشون هم روبه روی بیمارستانه . فوق العاده دکتر منصف و با اخلاقیه ولی فکر میکنم نحوه عمل کردنش مثل دکترای تهران نیست ولی گویا نتایج بهتری هم داره و فکر میکنم دلیلش اینه که گانگلیونهایی که ایشون قطع میکنند فرق داره . هزینه عمل هم حدود 500.000 ت

در مورد قطع شدن تعریق اینو بگم . بنده تعریق دستها ، پاهام ، زیر بغلم بسیار شدید بود و سایر نقاط بدنم هم تعریق داشت . بعد از عمل دستها و زیر بغلم کامل قطع شد ولی پاهام هیچ تغییری نکرد . تعریق جبرانی هم که طبیعتا موقع گرما به سراغ ادم میاد و باید ببینیم در اوج گرمای تابستون چطوریه که امید به خدا زیاد نباشه .
گویا در عملهایی که دکتر طولابی و یزدانی انجام میدند تعریق پاها هم قطع میشه حالا اینکه از چه روشی استفاده می کنند خدا میدونه .

با ارزوی سلامتی برای تک تک عزیزان . سوالی بود در خدمتم :rolleyes:

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,108
عزیز اینترن که عمل نمیکنه .
شما هم که بیمارستان آموزشی نبودید که رزیدنت عمل کنه.

والا من خیلی سرچ کردم ، یکی از دوستان امار گرفت گفت بیمارستان اموزشیه ، اخه عمل خیلی پیچیده ای نیست ، انترن هم ادمو دیگه فقط ممکنه ب گ ا بده همه چیزو :D بعد یه اتفاقی هم افتاد که شک منو به یقین تبدیل کرد .

دقیقا توی سالن انتظار عمل که بودم یه پیره مرده رو دیدم بهم گفت دکترت کیه . گفتم دکتر محبی ! گفت خخخخخخخخخ :D منم که با دکتر محبی عمل دارم ! دقیقا 2 نفر همزمان ، خیلی بعید میدونم که دائم از این اتاق به اون اتاق رفته باشه در نتیجه منو انترن ها عمل کردند :D

gheysar.

همکار انجمن
لایک‌ها
4,507
دوست من شماهر کدوم رومیزارید روی12 یا مجموع دوتاش رومیگی 12؟؟؟
آیا تودستات گزگز احساس میکنی؟

دوست من شماهر کدوم رومیزارید روی12 یا مجموع دوتاش رومیگی 12؟؟؟
آیا تودستات گزگز احساس میکنی؟

هرکودومش 12 ولت.دستامو میزارم تو سینی ها و یه نفر کم کم از ولتاژ1.5ولت میبره رو 12 ولت تقریبا از ولتاژ7.5 به بعد وقتی افزایش میدن کمی شوک وارد میشه مخصوصا زمانی که از 9 به 12 افزایش میابه چون یهو 3ولت میره بالا.
شما خروجی اداپتورتون چند امپر هست؟روی قسمت CURRENT نوشته.
گزگزهم توی 12 ولت حدود 10 ثانیه اولش فقط احساس میکنم. بقیش دیگه معمولی هستم و گزگزی احساس نمیکنم
من توی هرسینی حدودا نصف یک پارچ اب میریزم چون فکر کنم یکی از ظرف ها کمی بزرگه!!!

--------
جلسه هشتم برگزار شد.\
ولتاژ 12
زمان:2تا 15 دقیقه
---------
راستش یکم خسته میشم چون 2 تا 15 دقیقه(30 دقیقه) باید دستام ثابت توی اب معلق باشه برای رفع این مشکل یه میز کوچیک که حدود نیم متر ارتفاع داره میزارم رو زمین و میشینم رو زمین و زانو ها مو میارم بالا و اهرم میکنم زیر دستام.مثل عکس زیر و تلویزیون میبینم و از برنامه های مختلف سیما بهره من میشم
wacsmiley.gif

پ.ن:اگر دچار این بیماری نیستید و عرق کف دستتون کمه و اذیت نیستید این روش رو لازم نیست انجام بدید

persiancloobs

Registered User
لایک‌ها
142
اغا قرار شد یکی با امپر مترمیزان جریان عبوری رو برا ما اندازه گیری کنه کسی نکرده؟

بالا