برگزیده های پرشین تولز

روش ارسال پيام كوتاه به خارج كشور

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
ميبخشيد شايد سوال من ابتدائي باشه ولي ميخواهم مطمئن بشم :
تو تعرفه مخابرات ديدم كه هزينه ارسال sms به انگلستان حدود 35 تومن يا بعبارتي 350 ريال است كه خيلي برام جالب بود حالا مي خواستم بدونم براي ارسال پيام كوتاه به خارج چيكار كنم؟؟؟

كد كشور بعلاوه شماره مورد نظر كفايت ميكنه يا كار ديگه اي هم لازمه ؟؟ اون شماره اي كه من مي خوام پيام بدم 4 رقميه كد انگلستان هم 44 است يعني بزنم 44xxxx كفايت ميكنه؟؟ ميخوام بدونم اونا هم شماره اس ام اس سنتر دارن و اگر آره بايد اونم وارد بشه ؟؟؟
قربان شما :)

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
كاري نميخواد بكني ... SMS رو بنويس ... و شماره خارج رو بزن ! با 00 ش ! براي Dubai كه من اينطوري زياد فرستادم ... بدون مشكل ميره ...

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
شايان جان ممنون از لطفت :)

civilgap

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:blink:

مي بخشيد براي اين كار بايد خط شوما رومينگ داشته باشه؟

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
نه ! هيچي نميخواد ! همونطور كه گفتم .... مثل SMS فرستادن براي دوستت تو ايران ! SMS رو مينويسي ... شماره اون يكي دوستت كه ايران نيست رو ميزني :D

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
هزینه اینا چجوریه؟
برای کانادا و انگلیس

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
والا هزينه ش رو نميدنم ... البته يه تعرفه دارم ... نميدونم ماله كي بوده ! نذارم اينجا بهتره فكر كنم ماله يكي 2 سال پيشه !

شادی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اکثر کشورها واسه اس ام اس یه شماره خاص دارن که 4 رقمیه اونا چطورین؟؟؟؟ آخه اینی که شایان میگه واسه اشخاص معمولیه و شماره های عادیه .....اگه یکی بخواد واسه اون 4 رقمی ها بفرسته چی؟؟؟؟

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اينجور نيست كه شما براي هر كشوري بتوني اس ام اس بفرستي شركت يا اپراتور كشور ثالث بايد با مخابرات ايران طرف قرارداد باشه ;) تو اي آدرس ميتونيد ليست كشورها و هزينه ارسال اس ام اس به اونها رو ببينيد :
http://www.irantelecom.ir/default.asp?page=126&code=7

حالا تصوري كه من داشتم اين بود كه بايد اول كد كشور مقابل بعدش شماره توسعه دهنده موبايل در آن كشور و سپس شماره طرف رو بنويسيم كه شايان جان ميگه فقط كد بعلاوه شماره :) اينجا رو هم ببينيد بد نيست در اينجا توسعه دهندگان اس ام اس در كشورهاي ديگه رو ميبينيد :
http://www.cellular.co.za/smsc_lists.htm

تصور من از اونجا ناشي ميشد كه ما يه شماره +9891100500 رو بعنوان پروفيل در موبايل هايمان ايجاد ميكنيم كه اين مركز وظيفه انتقال رو بعهده داره در نتيجه براي خارج هم همين شماره رو نياز داريم كه وارد كنيم يعني شماره توسعه دهنده اس ام اس در كشور مقصد كه در آدرس بالا ميبينيد :happy:
جالب در ليست بالا اينه كه هزينه فرستادن اس ام اس به افغانستان گرانترين :lol: و انگلستان ارزانترين است :blink:

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
اينم بگم ! من فقط براي امارات تاحالا فرستادما !!! شمارش رو هم اينطوري زدم موقع فرستادن : 0097378457834657863

:D منظورم همون اولش بود ! از اونجا هم زنگ زدن به من شماره شون افتاده ! از استراليا هم به موبايل من زنگ زدن ، گاهي ميافته ... گاهي نميافته

بالا