برگزیده های پرشین تولز

زايمان‌ شگفت‌انگيز جهاني‌ يك‌ زن‌ در ايرانشهر قورباغه‌ زایيد!

نکیسا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Kako :
يكم شيطنت
من فقط يه سوال دارم ايم كلمه عجيب يعني چي ؟ واژن؟
در ضمن من هيچوقت منسبات فاميلي رو درست نفهميدم.......يعني چي يارو پدربزرگ نوه اش شده ؟ ميخواست كي نوه اش بشه ؟
منظور دهنه رحم و خود رحمه ;) نگو که منظور از مناسبات فامیلی رو نفهمیدی :D آخه چقدر دوزاریت کجه ؟؟؟؟؟؟ همه چیزو که علنی نمیشه گفت همینقدر سربسته گفته بسه از یکی بپرس بهت میگه :happy: راستی بی مرام نسناس آشنایی میدی کجا در میری نگفتی کدوم فروم رو میگی؟؟؟؟؟؟ :blink:

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از nasnas :
منظور دهنه رحم و خود رحمه ;) نگو که منظور از مناسبات فامیلی رو نفهمیدی :D آخه چقدر دوزاریت کجه ؟؟؟؟؟؟ همه چیزو که علنی نمیشه گفت همینقدر سربسته گفته بسه از یکی بپرس بهت میگه :happy: راستی بی مرام نسناس آشنایی میدی کجا در میری نگفتی کدوم فروم رو میگی؟؟؟؟؟؟ :blink:
ما بي عگليم !
:)

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
به نقل از Kako :
يكم شيطنت
من فقط يه سوال دارم ايم كلمه عجيب يعني چي ؟ واژن؟
در ضمن من هيچوقت منسبات فاميلي رو درست نفهميدم.......يعني چي يارو پدربزرگ نوه اش شده ؟ ميخواست كي نوه اش بشه ؟

واژن يا به مصدر واس

لوله ايست در شيكم خانمها كه گه گداري تخمكها از آنجا عبور مينمايند و اگز در بين راه با اسپرمي برخورد نمودند به ايشان پا عطا فرموده و با هم ني ني تشكيل ميدهند :D

خوبی کن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
به نقل از black_jack_of_black_city :
واژن يا به مصدر واس

لوله ايست در شيكم خانمها كه گه گداري تخمكها از آنجا عبور مينمايند و اگز در بين راه با اسپرمي برخورد نمودند به ايشان پا عطا فرموده و با هم ني ني تشكيل ميدهند :D

:cool: :cool: :cool:

:cool: دکتر بلکی به بخشه زايمان

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از خوبی کن :

:cool: دکتر بلکی به بخشه زايمان

یه چی خواستم بگم بعد دیدم حوصله بعدشو ندارم منصرف شدم!!!!!!!!!! ;) :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :upsided: :upsided: :ph34r2:

خوبی کن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
به نقل از mehrdad1355 :
یه چی خواستم بگم بعد دیدم حوصله بعدشو ندارم منصرف شدم!!!!!!!!!! ;) :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :upsided: :upsided: :ph34r2:

دکتر بلکی به بخشه زايمان اتاق 1355

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از خوبی کن :
خودت داری شروع می کنی ها :blink: دوباره نزاری بری :blink: صبر کن اول بگردم یه طنابی زنجیری چیزی پیدا کنم محکم ببندمت که باز نزاری بری ;) اونوقت جوابتو میدم :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از خوبی کن :
خوب اینم طناب و محکم دست و پااتو هم که محکم بستم :happy: انشاالله که طنابش محکم و پاره نمیشه خوب حالا بریم ;)

:D :D :D :D :D
دکتر بلکی به بخش زایمان مورد زایمان 1355 عدد گربه ایرانی کد وضعیت404!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بیچاره بیمارستان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اینهمه گربه می خواد چیکار :blink:

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
دکتر مهرداد 404 به بخش 404 . مصاحبه دارن با شبکه تلویزیونی 404 درباره بحث مهم و جانیزه شده چییییییی؟
:lol:
404 !
میگم مهرداد یکم پیشرفت کنی میشی GLX ! نه ؟ حالا اگه 404 باشی میگیری اگر نه که نه !

نکیسا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Kako :
دکتر مهرداد 404 به بخش 404 . مصاحبه دارن با شبکه تلویزیونی 404 درباره بحث مهم و جانیزه شده چییییییی؟
404 !
میگم مهرداد یکم پیشرفت کنی میشی GLX ! نه ؟ حالا اگه 404 باشی میگیری اگر نه که نه !
کاکو جون گمونم خودت خیلی 404 شدی ها یه سر به تاپیک تکنولوژی می زدی می فهمیدی ;) اینم اصل مطلب :D

عنوان: بابا خيلی ۴۰۴ ای!!
چند وقت پيش داشتم يه متنی می خوندم که در لابلای متن، نویسنده به شخصی، صفت ۴۰۴ داده بود. چند بار جمله رو خوندم ولی نفهميدم منظور نويسنده چی هست.
از اونجايی که عادت دارم تو متونی که مطالعه می کنم، هيچ نکته يا کلمه ای نباشه که معنی اش رو درک نکرده باشم، حس کنجکاوی پاپ آپ شد و رفتم بازار اطلاعات ياهو و گوگل، شايد به نتيجه ای برسم. چیزی زیادی از جستجو دستگیرم نشد. تا اینکه دست به دامن نسخه جدید دیکشنری Longman شدم و با یه جستجوی ساده، دیدم بعله!
چون برای خودم جالب بود، گفتم اینجا بنویسم تا بعضی جاها ماهایی که تو گود IT هستیم(به اصطلاح!) ازش استفاده کنیم.
این صفت در انگلیسی، قبل از اسم نمی یاد. به کسی ۴۰۴ اطلاق میشه که همچین یکم منگل و احمق باشه و توانایی استفاده از تجهیزات و دستگاه های الکترونیکی پیچیده رو نداشته باشه. این صفت از جمله صفات رایجی هست که تو دنیای سایبر معنی خاصی پیدا می کنه و جنبه شوخی داره.
خطای ۴۰۴ رو همه اینترنت بازان باهاش مواجه شدند. این خطا هنگامی در پنجره مرورگر نشون داده میشه که صفحه ای که آدرس اون رو در نوار آدرس وارد کرده باشیم، وجود نداشته باشه.
بنابراین وقتی یکی موبایل P900 می خره و بعد از یک ماه کار کردن باهاش هنوز از ۷۵ درصد امکانات گوشی اش نمی تونه استفاده کنه، خداییش خیلی ۴۰۴ ا ِ!

http://weblog.iprodev.net/url] شده توسط نيما شايافر[/SIZE][/B] :D :D :D :D :D

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
بی خیال شوخی با خوبی کن پاکش کردیم رفت!!!!!!!!!!

خوبی کن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
:lol: :lol: :lol:

فایل های ضمیمه

• m2_01.gif
    m2_01.gif
    4.9 KB · نمایش ها: 71

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
ساری . . . . . . . . . . . . . . Permanently Bann
همين عكسا رو اتچ ميكنين كه ما ميگيم وحشي بازي خوبه . خداييش وقتي تو gta vc ميزني يكي رو ميكشي خيلي هال ميده . مخصوصان كه من با دست زدن به سورس برنامه يه كاراي با هالي كردم .

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
چه زن باحالي بوده ...

دمش گرم... :lol: :lol:

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
بی خیال شوخی با خوبی کن پاکش کردیم رفت!!!!!!!!!!

خوبی کن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
به نقل از mehrdad1355 :
زايمان‌ شگفت‌انگيز جهاني‌ يك‌ زن‌ در ايرانشهر قورباغه‌ زاييد

تولد موجود عجيبي‌ به‌ شكل‌ يك‌ قورباغه‌ توسط‌ يك‌ زن‌ جوان‌ در شهرستان‌ ايرانشهر با حيرت‌ و شگفتي‌ مردم‌، حتي‌ پزشكان‌ روبرو شد.
اين‌ زن‌ كه‌ طي‌ چند ماه‌ احساس‌ حاملگي‌ مي‌كرد، پس‌ از مراجعه‌ به‌ بيمارستان‌، در برابر چشمان‌ حيرت‌زده‌ پزشكان‌، يك‌ قورباغه‌ زنده‌ به‌ دنيا آورد.
خانم‌ دكتر وارسته‌، متخصص‌ زنان‌ و زايمان‌ كه‌ شاهد تولد چنين‌ موجودي‌ بوده‌ است‌، در ايرانشهر با تاييد اين‌ واقعه‌ شگفت‌ آور، به‌ خبرنگار باشگاه‌ خبرنگاران‌ جوان‌ گفت‌:اين‌ زن‌ مدت‌ شش‌ ماه‌ دچار عدم‌ قاعدگي‌ شده‌ بود و گاهي‌ هم‌ دچار خونريزي‌ شديد مي‌شد. وي‌ پس‌ از مراجعه‌ به‌ مركز پزشكي‌، تحت‌ آزمايش‌ و سونوگرافي‌ قرار گرفت‌ تا علت‌ بروز اين‌ عوارض‌ روشن‌ شود.
در جريان‌ سونوگرافي‌ كه‌ در ارديبهشت‌ ماه‌ انجام‌ گرفت‌، گزارش‌ يك‌ كيست‌ داده‌ شد و اين‌ زن‌ ايرانشهري‌ اظهار داشت‌ كه‌ در طول‌ اين‌ شش‌ ماه‌ مرتب‌ دچار تكان‌هاي‌ شديدي‌ در شكم‌ (ناحيه‌ واژن‌) مي‌شد و احساس‌ درد شديدي‌ دارد. سرانجام‌ در زايشگاه‌ پس‌ از خونريزي‌ شديد، اين‌ موجود يعني‌ يك‌ قورباغه‌ از بدن‌ وي‌ خارج‌ شد كه‌ ابتدا زنده‌ و به‌ رنگ‌ خاكستري‌ بود.
خانم‌ دكتر وارسته‌ افزود: هنگام‌ بيرون‌ آمدن‌ اين‌ موجود از بدن‌ زن‌ ايرانشهري‌، حتي‌ مقداري‌ لجن‌ هم‌ از ناحيه‌ »واژن‌« بيمار تخليه‌ شد كه‌ شست‌وشوي‌ رحم‌ انجام‌ گرفت‌.
دكتر وارسته‌ درباره‌ اين‌ زايمان‌ شگفت‌انگيز گفت‌: به‌ احتمال‌ زياد لارو (تخم‌) قورباغه‌يي‌ به‌ نوعي‌ وارد بدن‌ اين‌ زن‌ شده‌ و در آنجا رشد و نمو پيدا كرده‌ است‌. حال‌ زن‌ بيمار خوب‌ است‌ و ما منتظر جواب‌ پاتولوژي‌ اين‌ موجود هستيم‌. برخي‌ از پزشكان‌ هم‌ عقيده‌ دارند كه‌ اين‌ زن‌ احتمالا در يك‌ آبگير آلوده‌ آب‌تني‌ كرده‌ و تخم‌ يك‌ قورباغه‌ وارد بدنش‌ شده‌ و پس‌ از رشد جنين‌، تبديل‌ به‌ يك‌ قورباغه‌ كامل‌ شده‌ است‌.
برخي‌ از متخصصان‌ نيز معتقدند اين‌ موجود كه‌ شباهت‌هايي‌ با جنين‌ انسان‌ دارد در جريان‌ حاملگي‌ به‌وجود آمده‌ اما بر اثر نقص‌ ژنتيكي‌ به‌ اين‌ شكل‌ درآمده‌ است‌.
دكتر اميني‌فرد متخصص‌ بيولوژي‌ باليني‌ نيز با تشريحي‌ در اين‌ زمينه‌ گفت‌: اظهارنظر در مورد اين‌ موجود هنوز زود است‌، آزمايشاتي‌ در آزمايشگاه‌ پاتوبيولوژي‌ رازي‌ بر روي‌ اين‌ موجود انجام‌ گرفته‌ و بايد آزمايشات‌ دقيق‌ ژنتيكي‌ و آناتومي‌ كامل‌ مقايسه‌يي‌ انجام‌ بگيرد كه‌ براي‌ انجام‌ اين‌ آزمايشات‌، اين‌ موجود در اختيار دانشگاه‌ علوم‌ پزشكي‌ زاهدان‌ قرار مي‌گيرد. شكل‌ ظاهري‌ اين‌ موجود شبيه‌ به‌ يك‌ قورباغه‌ بزرگ‌ خاكستري‌ رنگ‌ است‌ كه‌ شباهت‌هايي‌ هم‌ به‌ جنين‌ انسان‌ دارد. اين‌ شباهت‌ها از نظر شكل‌ ظاهري‌ و نحوه‌ قرار گرفتن‌ انگشتان‌ و شكل‌ و اندازه‌ زبان‌ اين‌ موجود است‌.
چند فرضيه‌ وجود دارد كه‌ اين‌ موجود يك‌ قورباغه‌ است‌ كه‌ لارو آن‌ وارد واژن‌ شده‌ است‌ كه‌ با شباهت‌هاي‌ آن‌ با جنين‌ انسان‌ كمي‌ شك‌برانگيز است‌ و يا اين‌ موجود جنين‌ انسان‌ است‌ كه‌ بر اثر مشكلات‌ ژنتيكي‌ و كروموزومي‌ تغيير شكل‌ داده‌ است‌ كه‌ با انجام‌ آزمايشات‌ دقيق‌تر اين‌ موضوع‌ مشخص‌ مي‌شود.
شايان‌ ذكر است‌ كه‌ اين‌ زن‌، سابقه‌ داشتن‌ نوزاد غيرطبيعي‌ را در قبل‌ داشته‌ كه‌ در سن‌ يك‌ سالگي‌ فوت‌ شده‌ است‌، اين‌ پنجمين‌ حاملگي‌ وي‌ بوده‌ و در حال‌ حاضر دو فرزند سالم‌ دارد.

تولدت مبارک مهرداد
مثله قورباغه فضول و زبان درازی

بالا