برگزیده های پرشین تولز

زدیم به کادونTeamSpeak2_v2 راه اندازی ویس چت با برنامه

Adel

Registered User
لایک‌ها
5
:) سلام من چند روز پیش دنبال این سرویسهای که تا حالا همه مشا در سایتهای مختلف که توسط جاوا سرویس وی چت دارند روبرو شدین که ماهیانه یا سالیانه از بعضی سایتها اجاره می کنند و .....

من یک سیستم بالاخره به نام TeamSpeak2_v2 پیدا کردم که در فرومی که به زبان روسی بود تبلیغات زیادی در موردش کرده بود و یارو خیلی ذوق کرده بود که داره این و برای دانلود می زاره خلاصه منم دانلود کردم و خوشحال که زدم به کادون و ..... تا این که تموم شد دیدم یک فایل اگزه هست و هیچ چیز دیگه نداره و وقتی یکم گشتم دو تا فایل پیدا کردم یکی مال یوسر یکی هم مال سرور :D می دونم باید برنامه رو خرید و ... ولی کار به اون کاراش نداریم می خوساتم ببینم چجوری باید نصب بشه و چه یزهای نیاز داره و ........

:lol: راستی فایل هم باید آپلود کنم اگه لازم شد چون لینک قبلیش که من دانولد کردم دیگه کار نمی کنه :rolleyes:

hba

کاربر فعال صفحات داینامیک
کاربر فعال
لایک‌ها
1
خوب من این رو نمی دونم ولی چت با php که زیاده تو انجمن php که می گی یعنی php باید باشه

Adel

Registered User
لایک‌ها
5
آره حامد جان باید پی اچ پی باشه والا نمی دونم فرومی که من این و دیدم فروم اسکریپ پی اچ پی بوده امروز با یکی که از این چیزا داره کار می کنه تماس گرفتم اونم گفت آره فایل اگزه ولی هیچی نمی گفت انگار می خواد جون بده ولی د رهر صورت اگه کسی چیزی می دونه یا فکر می کنه با دیدن و سیخ ریخت این چیزی که من دانولد کردم به نتیجه می رسه بگه تا آپلود کنم فایلشو چون حجمش 6 مگابایته واسه همین نکردم

Adel

Registered User
لایک‌ها
5
:rolleyes: آقایون امروز خلاق شدم باز یکی دیگه هم گیر آوردم که از اون یکی هم بهتره و دمو هم داره ولی این یکی هم فایل اگزه و تحت فلش و وب کم هم نمایش داده میهش برنامه اصلی 500 دلاره ولی خوب اینترنته دیگه آدم خیر زیاده:blush:

:blink: این دومی چت روم http://www.camdate.biz/demo/camdatepro/

این مشخصات کاملش و عکس از برنامه در سایت هات اسکریپس http://www.hotscripts.com/Detailed/44039.html

اینم لینک دانلود برنامه http://www.download.com.ph/CamDate.htm با یکم عکس و ....... حالا یکی بیاد بگه این چیز به این بحالی روچجوری نصب کنیم حجم فایل اگزه 5 مگابایته :f34r:

hba

کاربر فعال صفحات داینامیک
کاربر فعال
لایک‌ها
1
به نظر من اینها برای لینوکس نیست ویندوزی هست
بعد اجرای فایل exe چی می اد چی میگه؟

Adel

Registered User
لایک‌ها
5
نه حامد جان خودش چندین بار تاکید کرده لینوکس ویندوز یونیکس واسه همین دانلود کردم مشخصات رو نگاه کن و ...... نمی دونم چرا کسی در موردش اطلاعات نداره

Adel

Registered User
لایک‌ها
5
ای وای چرا این شکلی شده می بینی می گم چیز باحالیه لینکاشم زود پاک میهش ولی من دانولد کردم ببین اگه می خوایی واسه ات آپلود کنم هر کدوم رو که خواستی ولی یک چیز عجیب این روی سیستم هم نصب میشه و ...... کانکت باید بشه

J_Arash

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Adel :
ای وای چرا این شکلی شده می بینی می گم چیز باحالیه لینکاشم زود پاک میهش ولی من دانولد کردم ببین اگه می خوایی واسه ات آپلود کنم هر کدوم رو که خواستی ولی یک چیز عجیب این روی سیستم هم نصب میشه و ...... کانکت باید بشه

عادل جان دستت درد نکه .. آقا اون اولی که اصلا ما نفهمیدیم چیه نه یک لینک گذاشتی نه هیچی . ولی این دومی رو من میخوام اگر میشه لینک دانلود بزار برام ....

مرسی

Adel

Registered User
لایک‌ها
5
خواهش می کنم آرش جان آقا واقعا چیز فوق العاده ای دو تا دیگه هم گیر آوردم ولی اگه در زمینه فلش می خواین این که دموشو دادم خیلی خفنه ولی یکم خود برنامه گرونه 500 دلار در سال و ......

ولی در مورد نصبش خیلی تحقیق کردم دارم به یک جاهای می رسم ولی مثل این که پرشن تولز هم یا مدیران و .. براشون جذاب نیست یا ....... ولی در هر صورت به نتیجه رسیدم ه شما هم اطلاع میدم بعد از 4 سال تویی پرشن تولز که عضو بودم پست زدم ولی سوالی که واسم مهم بوده کسی جواب نداده

چشم حمین جان و حامد جان فایل رو الان براتون آپلود می کنم

اگه کسی هم در مورد نصب فایل اکزه روی سرور اطلاعی داره لطفا در میان بگزارد ممنون راستی خود شرکت گفته روی سرورهای ویندوز و لینوکس رو ساپرت می کنه

Adel

Registered User
لایک‌ها
5
نتیجه تحقیقات این بنده این فایل اگزه دو تا راه داره یکی که باید سرور داشته باشی و ... که چون نال شده ریسکه ممکن یکروز لو بره و سرور و ... برن به ....

ره دوم که شیوه قدیمیشه اینه که بیایم روی کامپیورت خودمون نصب کنیم و هر موقع که آنلاین شدیم چت روم هم فعال بهش با کانکت کردن برنامه ای که روی کامپیوتر ماست و با ساپرت کردن یک سرور بتونه ما رو .... بکنه

بالا