برگزیده های پرشین تولز

زمان سنج (تاميرجهت وقت گرفتن سيستم هاي كافي نت)

aref_535

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت سروران گرامي
احتراما به عرض مي رسانم جهت به كنترول گرفتن زمان سيستم به طور اتوماتيك دركابين هاي كافينت ايا مي توانيم نرم افزاري داشته باشيم همانند( دفاتر مخابراتي سطح شهر ها كه بعد از پايان مكالمه به طور هم زمان كه شخص از مكالمه پايان مي پذيرد مبلغ استفاده معلوم گردد) و همين برنامه در كافي نت استفاده نمائيم جهت ارائه فيش صورتحساب حق استفاده از اينترنت به مشتري
ممنون ميشم از راهنمائي شما دوستان عزيز
دوستدار تمامي شما دوستان عزيز و همكاران گرامي
:)

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
به نقل از aref_535 :
با سلام خدمت سروران گرامي
احتراما به عرض مي رسانم جهت به كنترول گرفتن زمان سيستم به طور اتوماتيك دركابين هاي كافينت ايا مي توانيم نرم افزاري داشته باشيم همانند( دفاتر مخابراتي سطح شهر ها كه بعد از پايان مكالمه به طور هم زمان كه شخص از مكالمه پايان مي پذيرد مبلغ استفاده معلوم گردد) و همين برنامه در كافي نت استفاده نمائيم جهت ارائه فيش صورتحساب حق استفاده از اينترنت به مشتري
ممنون ميشم از راهنمائي شما دوستان عزيز
دوستدار تمامي شما دوستان عزيز و همكاران گرامي
:)
اقا يه سئوالي ربطي هم به موضوع شما نداره شما كافي نت داري براي گرفتن يك كافي نت بايد چه شرايطي و چه كارهايي كرد
سودي هم داره سرمايه چقدر ميخواد (البته من تورشت هستم شما كجاهستيد)

KambizZandi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
من یکمی مطلبتون رو عوض میکنم تا بهتر بشه دنبال جواب بود
شما میخواهید که در Lan کاربرانتون رو کنترل کنید
پس باید نرم افزاری داشته باشید که Lan Accounting کنه
برای اینکار بهترین نرم افزاری که من دیدم و باهاش کار کردم سیگما Sigma هست که شرکت آتی نگر اونو نوشته
تقریبا 5-6 سال هم قدمت داره

Mavis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوست عزيز
من خودم تو يه كافي نت كار ميكنم و اينجا اون نرم افزاري را كه ميگوييد را ما داريم كه يكي از دوستان نوشته ولي كم و كاستي هايي دارد كه الان خودم شروع كرده ام به نوشتن كامل آن كه حداكثر 1 ماه ديگر تمام ميشود. اگر زمان برايتان مهم نيست ميتوانم يك ماه بعد برنامه را برايتان بدم.
ممنون و متشكر

بالا