برگزیده های پرشین تولز

>>>>>>زمین لرزه<<<<<<

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
ساعت 11:07 دقدقه صبح امروز بنا به دلايل نامعلومي پول تو جيبيه احسان تمام شد و مجبور به فروش زود هنگام 3 دنگ از 6 دنگ سهام سايت شد تا اوضاع به حالت عادي برگشت طفلك ميگفت اينقدر آپلود نكنين گوش نكردين ...
اينجوري شد ديگه خبر نگار اعزاميه ما عكس زير را از وقوع اين زمينن لرزه براي ما ارسال كرده است با تشكر

Ipna

فایل های ضمیمه

• untitled.JPG
    untitled.JPG
    66.3 KB · نمایش ها: 32

majid75

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خياط تو كوزه افتاد
احسان يه پلان برو بالاتر

ei_baba_bi_khial

Registered User
لایک‌ها
20
از ظهر تا حالا هم كه فروم رفته بود پنچر گيري ;) ما هم بيكار بوديم نشستيم هي به يه تمپلت ور رفتيم :)

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
راه حلش سادست.. بايد بره به پلن بالاتر!! براي سهولت و تسريع من مي تونم شماره حساب سيبا رو با پي ام بفرستم.. تازشم من ميتونم پيش ممدرضا ريش گرو بذارم بلكه كار احسانو زودتر راه بندازه و منتظر واريز پول نشه :)

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
به نقل از aaber_piade :
راه حلش سادست.. بايد بره به پلن بالاتر!! براي سهولت و تسريع من مي تونم شماره حساب سيبا رو با پي ام بفرستم.. تازشم من ميتونم پيش ممدرضا ريش گرو بذارم بلكه كار احسانو زودتر راه بندازه و منتظر واريز پول نشه :)

بعدا نگين نگفتم!
اگه ريشتون رو گرو بذارين ممرضا مجبوره اونو با DHL بفرسته امريكا براي شركت سرويس دهنده! اونوقت موقع عودت دوباره تحريمها شروع ميشه و ممكنه ريشتون سالها در امريكا بمونه!
.
.
شرط رفاقت ابلاغ شد!

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
چه باحال چاه كن ته چاهه

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من حرفي ندارم جز اينكه من خيلي بيسواد و بدبختم.حتي 2 دونه قرص واسه خودكشي ندارم.

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
چرا 2 تا ؟ (فقط جون من يه مرغ دارم راه نندازين !)

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
خوب ما رو فيلم كردين ها ! :)
من براي اينجا يه محدوديت ترانسفر گذاشته بودم كه گوشي دستم باشه و از يه حدي بالاتر نره ولي مثل اينكه گوشي از دستم در رفته بود... راستي محض اطلاع بگم كه ماه پيش (ژانويه 2004) اينجا حدود 25 گيگابايت ترانسفر داشت.

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
:)
به نقل از ehsan :
خوب ما رو فيلم كردين ها ! :)
من براي اينجا يه محدوديت ترانسفر گذاشته بودم كه گوشي دستم باشه و از يه حدي بالاتر نره ولي مثل اينكه گوشي از دستم در رفته بود... راستي محض اطلاع بگم كه ماه پيش (ژانويه 2004) اينجا حدود 25 گيگابايت ترانسفر داشت.

مبارك باشه و به سلامتي، بالاخره فورم معروف و پرمشتري و فعالي هست و خب پهناي باندش هم بالا مي ره.. :) ما که از اينجا از قديم خاطرات خوب داريم،

موفق باشين :)

عابر بابابزرگ :)

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از black_jack_of_black_city :
کاکو جریان چیه نفهمیدم؟
من حرفي ندارم جز اينكه من خيلي بيسواد و بدبختم.حتي 2 دونه قرص واسه خودكشي ندارم.
آخه ميگه حتي 2 دونه قرص ندارم خودمو بكشم . كشتن كه 2 تا قرص نميخواد ! 1 هم بسه ! بشرطيكه جنس اصل باشه !!
(خواستيد من دارم ) .

User_Name

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برادر عابر،
خاطراتی بس فراموش نشدنی...

Queen_of_hearts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
به نقل از Kako :
آخه ميگه حتي 2 دونه قرص ندارم خودمو بكشم . كشتن كه 2 تا قرص نميخواد ! 1 هم بسه ! بشرطيكه جنس اصل باشه !!
(خواستيد من دارم ) .
بيار من بدم مديرمون بخوره! :D

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از User_Name :
برادر عابر،
خاطراتی بس فراموش نشدنی...
خدائيش هومن ! خيلي بدي . فقط همينو ميتونم بگم . همه چيزم با اين حرف بهت ميگم . آدم به كينه توزي تو تابحال نديدم . من تو سال شايد 1 بار گريه نكنم ولي تو اينكارو با من كردي . شايدم هدفت همين باشه . ولي بدون ميشه جورهاي ديگه اي هم بود . يكم دلت بزرگ باشه ميشه . اينقد نوك دماغ بين نبودي ميشد . ولي حيف . من تقريبا تمام پستاتو خوندم . تو رم آدم قابلي ميدونم . ولي خيلي كجراهه رويي ! نيگا به هدفت نميكني . هر چند ادعاشو داري . ابزارتم كه مهم نيست و فقط انتظار داري و توقع . من تموم ميكنم بحثو با تو . هر جور خودت خواستي تموم كن . من حرفي نميزنم .

" تلخي با قند شيرين نميشه "
امين تارخ
مادر

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
گير بدي كاكو يه آواتار درست كردم خدا
نه ررايتر ارم نه فلاپي بيارمش كافي نت بعد ميفهمي آواتار يعني چي ...سيبيل يعني چي...به دااشمون هم گير نده

بالا