برگزیده های پرشین تولز

زنگ زدن یک موسسه آلمانی به تلفن منازل ایران

P-khakestari

همکار بازنشسته
لایک‌ها
290
ظاهرا بجه های اطلاعات بودن یا سرکار بودی...

anaam22

Registered User
لایک‌ها
1
اگه 66 پیش شماره باشه مال کشور تایلنده

+66
2495516340

این شماره بیشتر شبیهه شماره های فری تولز هستن

اگه یه سرچی بکنی تو گوگل سایتهای مالزیایی و شرق آسیایی هستند که شماره تلفنهای تولز فری و یا ریدایرکت میفروشن که مثلا شخص تو ایرانه ولی یه شماره مال تایلند رو میخره و وقتی میری سایتش شماره تایلند یا انگلستان یا... وجود داره

یا میتونه با کمی شارژ با اون شمارش از طریق کامپیوتر و میک و نرم افزارش به منزل شما در ایران بزنگه هزینه هاشم در سایت فری تولز هستش

اگه لینکشم خواستی پخ بده بهت بدم

تنکس

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
بی چاره شدی برادر...

تا چندی دیگه دعوتت می کنند اطلاعات که بری بگی با اون بابا چی کار داشتی... بلایی که سر خودم هم اومده..

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
من با چند تا از دوستام که توی اصفهان ٬ اراک و بروجرد ساکن هستند ٬ هم حرف زدم ٬ اونها هم چند وقت پیش مورد مشابهی از این

تلفنها داشتن با همون سوالات تکراری سیاسی و مذهبی و یکی از همین دوستام میگفت که توی یکی از جلسات کارکنان **** ٬

اونهم شرکت داشته و یکی از بحث هاشون درباره همین تماسهای خارج از کشور با ایران بود و انگار یک بانک اطلاعات کامل از این شماره

تلفنها توسط کارمندان مخابرات به خارجیها فروخته شده. دروغ یا راستش پای خودشون

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
به منم زنگ زد
1 ساعت با هم حرف زدیم

نمیدونم المانی بود یا نه اما میدونم خارجکی حرف میزد !

نه این خارجی حرف نمیزد ٬ فارسی رو خیلی روان حرف میزد

اصلا این شماره که مال آلمان نیست. شماره های آلمان با 49 شروع میشه.

662495516340

منم همون موقع توی اینترنت جستجو کردم دیدم پیش شماره 66 مال آلمان نیست و اینها از یکسری شماره

جعلی برای رد گم کردن استفاده میکنند.

اگه 66 پیش شماره باشه مال کشور تایلنده

+66
2495516340

این شماره بیشتر شبیهه شماره های فری تولز هستن

اگه یه سرچی بکنی تو گوگل سایتهای مالزیایی و شرق آسیایی هستند که شماره تلفنهای تولز فری و یا ریدایرکت میفروشن که مثلا شخص تو ایرانه ولی یه شماره مال تایلند رو میخره و وقتی میری سایتش شماره تایلند یا انگلستان یا... وجود داره

یا میتونه با کمی شارژ با اون شمارش از طریق کامپیوتر و میک و نرم افزارش به منزل شما در ایران بزنگه هزینه هاشم در سایت فری تولز هستش

اگه لینکشم خواستی پخ بده بهت بدم

تنکس

ممنون از توضیحات خوبت

بی چاره شدی برادر...

تا چندی دیگه دعوتت می کنند اطلاعات که بری بگی با اون بابا چی کار داشتی... بلایی که سر خودم هم اومده..

:eek:hno::eek:hno::eek:hno::weird:
تازه باید بیان از من و دوستام تشکر کنن ٬ چون حسابی حالشون رو گرفتیم

CYB3R

Registered User
لایک‌ها
469
اطلاعات کدومه بابا ٬ کاری بهش کردیم که دیگه اینورا زنگ نزنه

اتفاقاً ۳ تا از دوستام خونمون بودن و این بیچاره هم شده بود پایه خنده ما

اینقدر چرت و پرت بارش کردیم که فکر کنم مغزش اونور تلفن تبدیل به رب گوجه شده :lol:

ترسیدی بیان بگیرنت ؟ :lol:
راستش رو بگو :D

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
باز خوبه که حواست بوده پیجوندی طرفو!

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
دوستان تمام تلفن های خارج از کشور بدون استثنا کنترل می شه !
یا حق

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
نمیدونم چرا از اینا یه بار به من زنگ نمیزنه!

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
نمیدونم چرا از اینا یه بار به من زنگ نمیزنه!

من چون زیاد تو سایتهای خارجی پلاسم :) و توی چند تا از اونها به اشتباه شماره تلفن خونمون رو وارد کردم !!! شکم به

این برده که این سایتها شماره تلفن های ایران رو به این موسسات تحقیقاتی میفروشن یا به رایگان در اختیار اونها

میگذارن. از یک نفر شنیدم که میگفت پارسال از طرف یک موسسه مشابه به اونها زنگ زدن و یکسری سوالات سیاسی

ازشون پرسیدن که طرف از ترس تلفن رو قطع میکنه و چند ماه پیش هم دوباره بهش زنگ زدن و اونم هر چی فحش تو

عالم بود نثارشون کرد ٬ اما از بخت بدش اینبار اون موسسه آمارگیری خارجی نبود ٬ بلکه یک موسسه افکار سنجی

داخلی و زیر نظر برادران سپاهی و اطلاعاتی بود که با برخوردی که با این عزیزان داشت ٬ هر شب و از ترس توی

گاوصندوق میخوابه :D

mahmahot

Registered User
لایک‌ها
1,094
ایش پیخ آوس مونشن..... هالو؟ جرمن شپرد گوشیو گذاشت!

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
اگر سرکاری نبوده باشه
احتمالا کار م.ج.ا.هدین هست . یادمه 2-3 سال پیش موقع چهارشنبه سوری بصورت گسترده زنگ می زدن به ساکنین تهران و می گفتن برو بیرون شعار بده :))
با اینکه از برادران مهرورز هیچ دل خوشی ندارم اما از م.جا.ه.دها چیز تر خودشونن ! واقعا فرقه ی داغون و مزخرفی هستن

ضمنا شما رو شما رو هم از جایی گیر نیوردن
بصورت رندم زنگ می زنن

irantrack

Registered User
لایک‌ها
4
اتفاقاً خونه ی ما یه زمانی بود هر روز شاید هم روزی 2-3 بار زنگ میزدن . خانومهایی بودن با زبون فارسی اما لهجه ای افغانی مانند . سوالاتی میپرسیدن مثل اینکه چه کتابهایی میخونین ، چقدر توی اینترنت میرین و ...
کلاً فیلم ما شده بودن اینا . نهار که میخوردیم با بابام پای تلفن منتظر بودیم اینا زنگ بزنن سرکار بزاریمشون و صدا ضبط کنیم توی فامیل بخندیم
اینم اخرین شمارشون
49551634002

@حامد@

Registered User
لایک‌ها
71
اره . از این دست اتفاقات مدتی زیاد بود . واسه دوست من هم ناگهانی تماس گرفتند و یه مشت سوالات درپیتی می پرسیدند . البته به انگلیسی صحبت می کردند که ما متوجه می شدیم و خلاصه اوضاعی بود .

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
اتفاقاً خونه ی ما یه زمانی بود هر روز شاید هم روزی 2-3 بار زنگ میزدن . خانومهایی بودن با زبون فارسی اما لهجه ای افغانی مانند . سوالاتی میپرسیدن مثل اینکه چه کتابهایی میخونین ، چقدر توی اینترنت میرین و ...
کلاً فیلم ما شده بودن اینا . نهار که میخوردیم با بابام پای تلفن منتظر بودیم اینا زنگ بزنن سرکار بزاریمشون و صدا ضبط کنیم توی فامیل بخندیم
اینم اخرین شمارشون
49551634002

از من هم همین سوالها رو پرسید.

بالا