برگزیده های پرشین تولز

سئوال در مورد هايپ ودرست كردن سايت هايپHYIP

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
سلام
سئوالي داشتم در مورد اين سايت هاي هايپ HYIP
اين سايت هاي هايپ رو چطوري من مي تونم يه دونه براي خودم درست كنم چطوري خرش چقدره ؟
مي گن يه اسكريپت هست ؟ يعني فقط برنامه رو اپ مي كني ديگه احتياجي به برنامه نويسي و.. نداره ؟
بعد هر كي پول ميريزه تقاضاي درخواست سود كنه اتومات به ايميل ادمين مي اد فقط يه تاييد كرد فقط خود برنامه سود رو تعيين مي كنه ؟

يه چي ديگه اين هايپ ها يعني سودي براشون داره كه مي زنند با اين پولي كه مي گيرن چي مي كنند؟

امنيت و.. چطوري تاييد ميشه؟

mike1361

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببين هم دردسرش زياده هم خرجش ولي بايد خوش شانس باشي كه كارت بگيره. براي تبليغات سايتت هم پول زيادي ميخواد. در مورد اسكريپتاش هم راحت گير مياد و مورد خاصي نداره همه کارها رو هم اتوماتیک انجام میده ولي بايد كمي php و html بلد باشي چون ممكنه يه سري باگ داشته باشه در کل از این نظر مشکلی به اون صورت نیست فقط تنها مسئله تبلیغاته که باید درست انجام بشه در غیر این صورت اصلا فایده نداره و فقط پول حروم کردنه.

از سایتهای هایپی هم که وجود داره حدودا شاید 10 درصشون موفق هستن و بقیه برای جلب مشتری سعی میکنن خودشونو موفق نشون بدن.
99 درصدشون کلاهبردارن و تا یه مدتی کار میکنن وبعدشم میزنن به چاک تا اون موقع هم برای اینکه گندش در نیاد مجبورن سود بدن و این سود رو از پول اعضای جدید پرداخت میکنن و تو هیچ پلن اقتصادی و سود دهی هم فعالیت نمیکنن، واينايي كه خودشون ميگن همش چرنده.
امنيت هم هيچ تضميني وجود نداره و يه سايت معمولي هستن بدون هيچ خرج اضافه اي كه بخوان براي اين جور كارا بكنن، و اصلا ارزشي هم نداره كه به خاطر 1 ماه فعاليت بخوان سيستم امنيتي براي سايتشون درست كنن.
ولي من فكر ميكنم اگه آدم زرنگ باشه و اينها رو بشناسه ميتونه پول خوبي ازشون بگيره.

davidmors

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31
اصلا بي خيالش شو.

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
به نقل از mike1361 :
ببين هم دردسرش زياده هم خرجش ولي بايد خوش شانس باشي كه كارت بگيره. براي تبليغات سايتت هم پول زيادي ميخواد. در مورد اسكريپتاش هم راحت گير مياد و مورد خاصي نداره همه کارها رو هم اتوماتیک انجام میده ولي بايد كمي php و html بلد باشي چون ممكنه يه سري باگ داشته باشه در کل از این نظر مشکلی به اون صورت نیست فقط تنها مسئله تبلیغاته که باید درست انجام بشه در غیر این صورت اصلا فایده نداره و فقط پول حروم کردنه.

از سایتهای هایپی هم که وجود داره حدودا شاید 10 درصشون موفق هستن و بقیه برای جلب مشتری سعی میکنن خودشونو موفق نشون بدن.
99 درصدشون کلاهبردارن و تا یه مدتی کار میکنن وبعدشم میزنن به چاک تا اون موقع هم برای اینکه گندش در نیاد مجبورن سود بدن و این سود رو از پول اعضای جدید پرداخت میکنن و تو هیچ پلن اقتصادی و سود دهی هم فعالیت نمیکنن، واينايي كه خودشون ميگن همش چرنده.
امنيت هم هيچ تضميني وجود نداره و يه سايت معمولي هستن بدون هيچ خرج اضافه اي كه بخوان براي اين جور كارا بكنن، و اصلا ارزشي هم نداره كه به خاطر 1 ماه فعاليت بخوان سيستم امنيتي براي سايتشون درست كنن.
ولي من فكر ميكنم اگه آدم زرنگ باشه و اينها رو بشناسه ميتونه پول خوبي ازشون بگيره.
ممنون
اما نگفتي چقدر خرج داره وتبليغات چقدر و..؟

خوب منم كلاه مي ذارم بعدا سر مردم اما من مطمئنم تا 6 ماه مي تونم دوام بيارم با يه كارايي كه مي كنم

نگفتيد اينا چي مي كنند كه سود مي دن

mike1361

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از davidmors :
اصلا بي خيالش شو.
آقا ديويد شما اگه تجربه اي تو اين زمينه داريد بگيد بقيه هم استفاده كنن.

به نقل از mahiar0 :
ممنون
اما نگفتي چقدر خرج داره وتبليغات چقدر و..؟
خوب منم كلاه مي ذارم بعدا سر مردم اما من مطمئنم تا 6 ماه مي تونم دوام بيارم با يه كارايي كه مي كنم
نگفتيد اينا چي مي كنند كه سود مي دن
من گفتم كه، اونها تا وقتي كه كار ميكنن سود اعضا رو از پول اعضاي جديد ميدن وگرنه يارو از كجا ميخواد بياره روزي 30درصد تا 5 روز بده!
براي تبليغات هم هزينه ها خيلي زياده مثلا اگه ميخواي سايتت بگيره بايد حداقل 70 تا 100 دلار فقط براي هفته اول خرج كني، اگه خبري نشد هفته بعد هم همينطور و اگه كمي موفقيت حاصل شد ميشه تبليغات رو كمتر كرد.
بعضي از دوستان بنده كه اين كار رو انجام دادن خيلي راضي نبودن و مي گفتن ضرر كردن!

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
مهیار بهت که گفتم فایده نداره چون ریسک داره اگه ریسک میکنی مثلا 500 تومن خرج کنی انجام بده وگرنه نه

sunnyboy

Registered User
لایک‌ها
1
حالا چه سایتی رو میشناسید که این اسکریپتهارو میفروشه ؟ میخوام حدود قیمت دستم بیاد .. :D
اگه ببینم قیمتاش بالا باشه خودم اسکریپتاشو مینویسم و بعد میفروشم :f34r:

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
ببین مثلا گلد کدر متلا میده 145 تا و یکی دیگه 95 تا و یا متل ای بی سی که میده 129 تا

بالا