برگزیده های پرشین تولز

m_3da

Registered User
لایک‌ها
29
با سلام و درود خدمت همه کاربران پرشین تولز با استفاده از تجارب کسب شده و سختیایی که توی این مسیر بنده طی کردم میخوام سئوی سایت های موزیک و فیلم و انیمیشن رو با اجازه اساتید بزرگ استارت بزنم
این پکیج سئوی داخلی سایت شمارو شامل میشه بدون بک لینک ولی مشاوره کامل برای بک لینک و ریپورتاژ داده میشه که میتونین با توجه به اون مشاوره ها خرید کنید و مطمئن باشید پنالتی نمیشه سایتتون خود بک لینک خریدن قلق داره من توی سایتایی که داشتم همش برام تجربه شد ولی سایت به سایت تونستم به اون چیزی که میخوام نزدیک تر بشم و یسری چیز هارو یاد بگیرم و حتی لینک سازی PBN و لینک سازی طبیعی هم گفته میشه
سئوی داخلی شما شامل سئوی قالب ( درصورتی که کد نویسی قالب مشکل داشته باشه وظیفه طراح سایت شماست ولی بهینه کردن کد قالب با بندست) بهینه کردن افزونه ها و رفع مشکلات وبمستر و ....
و برای سئوی خارجی شما مشاوره کامل داده میشه توی این مسیر هر کی گوش کنه پیشرفت حاصل رو میبینه ولی کارهای خارج از قرار داد مثل خرید بک لینک زیاد و تصمیم گیری بدون مشورت باعث خارج شدن کار از قرار داد میشه
این هزینه 300 فقط برای دو ماه کار بندست که بعد کار بنده تمام میشه و در صورت درخواست پشتیبانی بعد سئو ماهی 100 میتونید بریزید و ادامه بدیم
هیچگونه تضمینی موجود نیست اصلا سئوی با تضمین معنی نداره ولی کاری که روی اصول باشه قطعا موفقیت ازش حاصل میشه و پیشرفت دیده میشه
امیدوارم لحظات خوشی داشته باشید :angrybirds1::angrybirds10:

m_3da

Registered User
لایک‌ها
29
سه سایت اول میتوانند اول مبلغ 100 تومان را پیش بدهند و باقی را بعد پیشرفت کار تا پایان ماه اول بدهند.

iFarshid.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
با ایشون به هیچ وجه همکاری نداشته باشید.
من برای وبسایت ایشون قالب PSD طراحی کردم ولی در حین طراحی بنده وبسایتشون رو فروختند و چون دیگه قالب رو نیاز نداشتند و برای اینکه مابقی هزینه طراحی رو پرداخت نکنند تمامی پیام های بنده رو پاک کرده و همینطور بنده رو در تلگرام بلاک کردند!
اخلاقشون فوق العاده غیر محترمانه و بچگانست در حدی که بنده کمتر از 2 روز در تحویل دمو اولیه کارشون تاخیر داشتم ( فقط و فقط به علت سنگین بودن کار) و ایشون بنده رو تهدید به شکایت کردند در حالی که من داشتم روی قالبشون وقت بیشتری میذاشتم و لازم به ذکره که از نتیجه نهایی بسیار خوششون اومده بود و دقیقا همون چیزی بود که تو ذهن داشتند.

اگر برای خودتون، شخصیتتون و زمانتون ارزش قائل هستید با ایشون همکاری نکنید.

بالا