برگزیده انجمنها

سئو (SEO) و استراتژی بازاریابی دیجیتال

s.alavi

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
11 دسامبر 2018
نوشته‌ها
1
لایک‌ها
0
سن
35
بسیاری از افراد فکر می کنند سئو و بازاریابی دیجیتال یکی است. در حالیکه دو موضوع کاملا مجزا و جداگانه هستند. می توانید برای بهبود رتبه سایت و بهینه سازی سایت خود با یک شرکت خدمات طراحی سایت و سئو همکاری کنید. آنها از طیف گسترده ای از استراتژی های بازاریابی دیجیتالی و بهترین شیوه های سئو برای دستیابی به رتبه بندی بالاتر در موتور های جستجو استفاده می کنند. سئو و بهینه سازی زیرمجموعه ای از بازاریابی دیجیتال است.
شباهت های بسیاری بین سئو و بهینه سازی سایت و بازاریابی دیجیتالی وجود دارد. یک متخصص سئو، تخصص و دانش و تجربه کافی بهینه سازی وب سایت برای افزایش ترافیک سایت را دارد. یک مدیر بازاریابی دیجیتال، ممکن است در کنار یک متخصص سئو، در یک کمپین بازاریابی کار کند. سئو به عنوان زیر مجموعه ای از بازاریابی دیجیتال است. متخصصان دیجیتال مارکتینگ چند گزینه دیگر نیز در اختیار دارند مانند تابلوهای تبلیغاتی، اس ام اس تبلغیاتی، تابلوهای تبلیغاتی و یا منابع رادیویی.
بازاریابی اینترنتی تکنیک های زیادی از دیجیتال مارکتینگ است که شامل بسیاری از موارد دیگر می باشد. این یک نوع بازاریابی برای ترویج نام تجاری، محصول و یا خدمات از طریق فناوری های آنلاین مانند ایمیل، تلفن همراه، تلویزیون، رادیو و غیره است. بهینه سازی موتورهای اجتماعی، بهینه سازی رسانه های اجتماعی، بازاریابی موتورهای جستجو، اتوماسیون محتوا، بازاریابی محتوا، بازاریابی تجارت الکترونیک، بازاریابی رسانه های اجتماعی، تبلیغات صفحه نمایش، بازاریابی ایمیل و غیره مجموعه ای از بازاریابی آنلاین هستند. بازاریابی اینترنتی در مورد خرید و فروش محصولات و خدمات نیست.
 
بالا