برگزیده های پرشین تولز

سابقه دار شدم یا نه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
فکر کنم منم گرفتن

بابا بخدا من اینکاره نیستم

بعدم اون اصلا سنش به من نمیخوره
SEVeyesC08_th.gif

آبرو دارم بخدا

vista2007

Registered User
لایک‌ها
32
انگشت نگاری و عکس و شماره پلاک تا کسی نشه سابقه نمیشه
انگشت نکاری و کارت عکس میشه سابقه که بعدا وقتی دوباره انگشت نگاری شد طرف سریع سابقه قبلیش در میاد

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
1-اگر این موارد جزء سوء سابقه حساب نمیشه پس یارو از کجا فهمید بار اولمه؟

از قیافت !
birgits_snill.gif

فکر کنم سوء سابقه محسوب میشه ولی نه سوء سابقه کیفری )

میگم که نظرت چیه بری خودت رو معرفی کنی ؟!
spock.gif
بگو در دوران کودکی چند بار زنگ منازل رو هم زدم در رفتم !
spock.gif

2- اگر چند دفعه بگیرن و تعهد بدیم و زیرش بزنیم چه اتفاقی میفته ؟
بازم تعهد میدی !
crazy.gif
جان تو !
crazy.gif

البته فرق میکنه با کی بگیرنت !
sg2ty8.gif
اگه طرف معلوم باشه جی افت هست که معمولا به خانواده ها اطلاع میدن یا حتی خیلی وقتا اونم نه !
ولی اگه با ی اینکاره (
126fs4228816.gif
) گیرت بندازن ، احتمال دادگاه رفتن زیاده !

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
سلام...

این دوست من دادگاه هم رفته بود. جرمش هم از نوع آب شنگولی بود. تازه اونجا به قاضیه گفته بود "مصرف درمانی داره!!!" :D

معمولا این جور مواقع راستش رو بگی خیلی بهتر جواب میده ! اوردن عذر بدتر از گناه بیشتر اعصاب قاضی نازنین رو خدشه دار میکنه ! :D

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
این دوست من دادگاه هم رفته بود. جرمش هم از نوع آب شنگولی بود. تازه اونجا به قاضیه گفته بود "مصرف درمانی داره!!!

راست گفته قاضیه بنده خدا....برای قلب خوبه!!!

Duke

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
105
معمولا این جور مواقع راستش رو بگی خیلی بهتر جواب میده ! اوردن عذر بدتر از گناه بیشتر اعصاب قاضی نازنین رو خدشه دار میکنه ! :D

سلام...

آره، راس می گی... البته واسه این دوستم زیاد مشکل درست نشده بود... بعدش خودشو به موش مردگی زده بود... :دی...

یعنی چی بگیم؟

قاضی: چرا آب شنگولی داشتی؟! حالا بدم شلاقت بزنن؟!
طرف: نه... اوهو اوهو... (اشک تمساح) رفیق ناباب باعث شد... غلط کردم... چیز خوردم... حالا بابا ننم چی می گن؟!(!)..... اصلا صد تا شلاقم بزنین ولی تو رو خدا نذارین بابام بفهمه... سرمو می بره!!!!

راست گفته قاضیه بنده خدا....برای قلب خوبه!!!

crazy_grin.gif
[/QUOTE]

X2X

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ولی اگه با ی اینکاره ( ) گیرت بندازن ، احتمال دادگاه رفتن زیاده
از کجا میخوان بفهمن طرف اینکارس یا نه؟ باید چه جوری وانمود کنم تا فکر کنن اشتباه شده؟
خیلی تابلوهه ؟ :f34r:

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
سلام
داشتم تو خیابون رد میشدم که دیدم یه دختری کنار خیابون وایساده . ازش که رد شدم گفتم سنگ مفت گنجشک مفت! (از اون تابلوهای چگونه میتوان یک .... را دوست داشت هم تو ادامه مسیر بود )خلاصه دنده عقب گرفتیم بریم سراغ پیشی جون که 2 قدم مونده بریم برسیم پلیس با زانتیای سفیدش پشت سرمون سبز شد ! تو یه چشم به هم زدن بود که دیدم ماشین پلیس بغل ماشین من وایساده ! پلیسه گفت مگه خودت خوار مادر نداری ؟ ( توجه نکردم گازشا گرفتم که برم دیدم افتاده پشت سرم آژیرشم روشن کرده ! زدم کنار یارو اومد پایین گواهینامه و کارت ماشینم را گرفت و یکیشون اومد تو ماشین نشست و اون یکی با زانتیاش رفت ! ماموره هم هی می گفت پشت سر اون حرکت کنم بین راه شروع کردم چرت و پرت گفتن جناب سروان انسان شریفی هستیم - عابرو داریم - اهل خلاف نیستیم - حتی سیگار هم نمی کشم - با کسی کار نداریم - مسافر کشم - دنبال یه لقمه نونیم - ما سربازیم(اینا که گفتم یه نیگاه کرد بعد پرسید سرباز ارتشی یا **** ؟) - اصلا اون زن بود و سنش بالا به من نمی خورد و ... این آخری را که گفتم یه نیگاه چپی به ما کرد ! خلاصه زانتیاهه رسید به یه جای خلوت و پارک کرد (جلوی در یه زمین بزرگی بود ) ما هم پارک کردیم یارو از ماشین ما پیاده شد به رفیقش گفت این اینکاره نیست! رفیقش گفت نه بابا این اینکارس! رفیقش گفت نه بار اولشه رفیقش گفت ماشینشا بگردیم گفت نمی خواد! خلاصه گواهینامه و کارت ماشین ما را گرفت داد بعد پرسید چند سالته گفتم 22 و رفتم !
حالا میخوام ببینم اینا مشخصات من را یادداشت کردن که برای دفعات بعد داشته باشن یا نه ؟ یعنی برام سوء سابقه شده با نه ؟
من جات باشم شبونه ( زمینی و از مرز ترکیه ) از ایران خارج میشم !!!!! تا همین الان هم دیر شده ... امشب دیگه برو !!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا