برگزیده های پرشین تولز

ساخت سایت دانلود فیلم و سریال از0تا100

betocheee

Registered User
لایک‌ها
53
سلام دوستان من خیلی وقته که توی نت کار میکنم ولی نه بصورت جدی وبلاگ میساختم قبلا و تو کار فروش دومین هم بودم یه چند وقتی هم هست که میخوام برنامه نویسی یاد بگیرم ولی کلا از کار توی نت خوشم میاد و میخوام بصورت جدی شرو به کار کنم
تو فکر ساخت سایت دانلود فیلم و سریال هستم به عنوان پایه که اگه گرفت کارو گسترش بدم یه سری سوال داشتم خواستم از دوستان اگه اطلاعاتی داره و راهنمایی کنه ممنون میشم
1.کلا برم دنبال این کار یا نه
2.مشکل قضایی که نداره اگه بخوام کاربر وی ای پی بزارم فقط در حد ف ی ل ت ر هستش یا نه شب تو گونی (looool) هم داره
3.برای اینکه سایت درست درمون بزنم به نظرتون کدوم یکی بهتره سرور مجازی یا سرور اختصاصی یا هاست دانلود
4.چقدر فضا تقریبی لازمه مثلا من دیدم که بعضی از سایتایی که همین جا برا فروش میزارن هاستشون زیر 1 ترابایت هست
5.هر دومین چقدر طول میکشه تا فیلتر بشه به نظرتون و کدوم دومین بهتره ای ار یا کام یا نت
6.منبعشون چه سایتهای خارجی هست یکی از دوستام هست که توکار فروش فیلم بوده همیشه فیلمهارو از سایتهای رومانیایی دانلود میکرده میگفته خیلی بروز بودن البته حدود 2 سالی هست که دیگه کار نمیکنه
7.به نظرتون منی که تا حالا بصورت حرفه ای کار نکدمه توی وب و در حد همون وبلاگ بودمه میتونم موفق بشم یا نه
فعلا همین ها بود اگه بازم سوالی بود میپرسم بازم از دوستانی که پاسخ میدن تشکر میکنم بابت راهنمایشون
با تشکر

nmihan-milad

Registered User
لایک‌ها
41
با سلام
هرکسی میتونه موفق بشه توی هر زمینه ای فقط کمی اعتماد به نفس میخواهد
برای سایت دانلود فیلم هم اول سرور مجازی بگیرید بعد که فهمیدید سایتتون پیشرفت خوبی کرده تبدیلش کنید به سرور اختصاصی
فیلتر هم نمیشه یعنی اگه فیلم های اینجوری و اونجوری نگذاری فیلتر نمیشه . دامنه دات کام هم بهتر است نسبت به ای ار
فضا هم بستگی به حجم فیلم های هست که میگذارید و در کل شایدماهیانه از اول 20گیگ بخواهید که فکر کنم زیاد هم هست
وخوب بهتون پیشنهاد میدم از وردپرس هم استفاده نمایید چون خیلی خوب با گوگل یکی میشه و امنتیش هم بالاست
اگه سوالی بود در خدمت هستم

betocheee

Registered User
لایک‌ها
53
ممنون دوست عزیز
خب در مورد فیلتر شدن من نمیخوام فیلمهای ایرانی بزارم به دلیل کپی رایت ولی فیلمهای خارجی مثل سریالهای خاطرات خون اشام یا واکینگ دد
اینا باعث فیلتر میشن یا نه
یکی دیگه منبع خارجی بود اگه میشه سایتی رو برای دانلود بهم بگید ممنون میشم
راه های کسب درامد رو هم میشه لطف کنی بهم بگی به جز تبلیغات و پاپ اپ
ممنون

nmihan-milad

Registered User
لایک‌ها
41
والله اگه فیلم های خارجی هم صحنه دار و این چیزا نباشن فیلتر نمیشه به احتمال زیاد وبخدا سایت فیلم هم ندارم کهبدم اگه سایتی به مسیرم برخورد حتما میگم
برای کسب درامد هم میتونید از شبکه های تبلیغات مثل انت ورک و یا راست کلیک و غیره
و میتونید از همکاری در فروش هم استفاده کنید

betocheee

Registered User
لایک‌ها
53
سلام دوستان میشه بیشتر توضیح بدین

betocheee

Registered User
لایک‌ها
53
سلام دوستان میشه بیشتر توضیح بدین
سلام کسی از دوستان نبود بیشتر راهنمایی کنه
یه سوال من اگه یه سایت بزنم و فیلتر بشه و از طریق وی ای پی کسب درامد کنم مشکلی برام پیش نمیاد از لحاظ قانونی کاری به کارم ندارن

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
نمی شه گفت. دوستانی بودن که باهاشون برخورد شده و دوستانی هم کارشون نداشتن.
یعنی نمی شه گفت. اما بهتره به جای سایت فیلم که دیگه والا همش دست روی دسته ؛ برید سراغ یک کار دیگه. یه کاری که بیشتر به تخصصتون می خوره.
نظر من هم بخواید چون می فرمایید فقط قبلا وبلاگ کار کردید ؛ صد در صد برای مدیریت پروژه به این سنگینی ؛ به مشکل می خورید.

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
با ایشون صحبت بکن
senatoor
درباره سایت فیلم و سریال از هزار تا ایده و توضیح دوستان بهتر هست

توکلی فر

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من میخام ی سایت دانلود فیلم راه اندازی کنم فقط نمیدونم فیلم‌ها رو از کجا بیارم بذارم تو سایتم. جایی ک سایت دانلود بسازه با هزینه پایین می‌شناسید؟

بالا